Jak zapůsobit na muže? Vzhledem, mluvou, ale i barvou svých očí -
Menu

Jak zapůsobit na muže? Vzhledem, mluvou, ale i barvou svých očí

Takže ženy, které si dělají výrazný make-up, mohou odrazit muže, které se snaží přilákat. Nezapomeňte na to a volte make-up moudře.

6. Poměr pasu a boků

Doktorka Cary Fitzgeraldová, psycholožka z Univerzity Jižní Karolíny v Beaufortu, a její kolegové provedly studii a dospěly k závěru, že muži si lépe ukládají informace o ženách, které mají „ideální“ poměr pasu a boků. Takové ženy jsou považovány za nejatraktivnější.

Podle výzkumu je ideální poměr pasu a boků přibližně 0,7. Je velmi snadné si to vypočítat: změříte pas a své boky, následně obvody vydělíte.

Podle specialistů mají modelky jako Kate Moss a Kelly Brook a herečky jako Marylin Monroe a Jessica Alba ideální poměr pasu a boků, přestože mají zcela odlišné tvary těl.

7. Kroužky kolem očních panenek

Vzhled barvy oka nemusí být příliš zřetelný, ale kroužky na okrajích panenek jsou velmi přímé.

Limbálský prsten je tmavý prsten kolem duhovky. Vědci dospěli k závěru, že široké kroužky přitahují muže více. Možná je to proto, že mladší ženy mají široké kroužky.

8. Barva vlasů

Vědci z Francie provedli výzkum, který ukázal, které ženy jsou častěji vyzýváni k tanci v nočních klubech: blondýny, brunetky, či rusovlásky.

Závěrem bylo, že muži pozývají blondýnky častěji než ostatní. Na druhém místě se umístily brunetky a rusovlasé ženy byly pro muže nejméně atraktivní.

Vědci si mysleli, že to není způsobeno samotnou barvou, ale jak dobře vypadá barva vlasů spolu s barvou kůže. Takže barva pleti většiny rusovlasých žen byla považována za nejméně atraktivní z osmi barev pleti.

9. Délka nohou

Klinický psycholog Leon Zeltzer studoval několik výzkumů a mnoho online fór, aby zjistil, jaká délka nohou je pro muže atraktivnější. Došel k závěru, že muži dávají přednost ženám s delšími nohami. Toto prohlášení neodporuje části o mužích, jež mají rádi menší ženy.

10. Celkové postavení

Lumbální zakřivení je dalším univerzálním standardem ženské krásy, jež je díky vývoji zabudováno do mužského mozku. V průměru by měl být úhel mezi pozadím a hýžděmi přibližně 45,5°. Toto zakřivení je považováno za nejpřitažlivější pro muže.

Je to proto, že v minulosti toto zakřivení umožnilo ženám, aby během těhotenství neměly bolesti zad. Samozřejmě, mnoho těhotných žen zažívá bolesti v zádech, ale ženy, které nemají „správné zakřivení“, jsou náchylnější k bolestem.

Krása není to jediné

Měli byste si vždy pamatovat, že vzhled není jediná věc, která muže zajímá. Existuje také vnitřní krása a my pevně věříme, že každá žena je atraktivní svým vlastním jedinečným způsobem. Kromě toho studie ukázaly, že existuje mnoho mužů, kteří se lišili od většiny. Takže, nebojte se být mimo krabici a využijte svých výhod chytrým způsobem.

Zdroj fotografií:

1
2
ZDROJbrightside.me
Tisk
PR články

Do čeho investovat v roce 2020?

Máte k dispozici finanční prostředky navíc a rádi byste je v roce 2020 investovali? Pokud jste si jistí, že své finance nebudete…
KRÁSA A MÓDA

Nikdy jste neviděli krásnější vlnky! Žena objevila naprosto geniální způsob,…

Ondulace často ničí vlasy. Pokusy o vytvoření čarokrásných kudrlinek z naší rovné kštice někdy nemusejí dopadnout podle očekávání a někdy…
TIPY A TRIKY

Několik let visel soused na dveře sáčky s vodou. Když…

Lidé mají mnoho podivných zvyků, které děsí a matou jejich sousedy. Tenhle zvyk znepokojoval všechny lidi v okolí, dokud nezjistili,…
ZAJÍMAVOSTI

Toto je 7 mýtů o koronaviru, kterým nikdy nevěřte! Když…

Svět zasáhla pandemie potenciálně smrtícího koronaviru, který se rychle šíří do všech stran. Panika, jež se kolem nákazy strhla je…
PR články

Jaké budou vaše Velikonoce 2020?

Za necelý měsíc tu máme Velikonoce. Velikonoční pondělí letos připadá na 13. dubna, obchody lákají na sváteční výzdobu již…
TIPY A TRIKY

Korektury bakalářských a diplomových prací, překlady anotací a resumé

Odevzdání bakalářské či diplomové práce předchází několik desítek až stovek hodin práce u počítače. Pokud nechcete, aby vaše odborná…