17 věcí, kterým muži nedokáží odolat! -
Menu

17 věcí, kterým muži nedokáží odolat!

Když muž vidí něčím originální ženu, cítí touhu poznat ji více. Kreativní lidé přitahují všechny, ne? Tetování, nebo modré vlasy tak mohou být nádherným důvodem k zahájení konverzace.

Když žena nosí mužskou košili

Když nosíte mužovo oblečení, říkáte tím „Chci, aby tvá košile byla blízko mému tělu.“ Muž to chápe tak, že to zahrnuje nejen košili, ale také jeho.

Pohled přes rameno

Záhadný pohled přes rameno má své vlastní zvláštní kouzlo. Je to z dobrého důvodu, že reklamní plakáty z minulého století simbolizují krásky, které se na nás dívají přesně tímto způsobem.

Sebevědomí

Když žena, která ví, že je nádherná, vstoupí do místnosti, okamžitě přitáhne pozornost všech přítomných mužů. Ale je důležité nedovolit, aby Vaše sebevědomí přerostlo v namyšlenost, protože není nic odpornějšího.

Odhalené rameno

Faktem je, že odhalená ramena zvyšují u mužů touhu obejmout Vás a chránit.

Dokonale hladká procházka v podpatkách

Některé ženy nesnáší podpatky a někteří si zas nedokáží představit den bez nich. Ale pokud se žena rozhodne nosit vysoké podpatky, musí si být jistá, že její chůze bude hladká a krásná. Jinak bude jejich kouzlo zcela zničeno.

Sexy hlas

Muži jsou okouzleni vysokým dychtivým hlasem, jako má Marilyn Monroe.

Plné rty

Mírně plné, jasné rty jsou jedním z nejznámějších příznaků přitažlivosti ženy. Jen si pamatujte, že je lepší, abyste nespoléhali jen na své rty – s největší pravděpodobností toto gesto zkazí Váš celkový vzhled.

Elegance

Elegance přináší perfektní rovnováhu: nezobrazuje ženskou sexualitu, ale ani ji neskrývá. Elegance je o celkovém vzhledu ženy!

Sportovní legíny

Legíny přitahují pozornost k siluetě ženy. Pamatujte však, že vypadají přirozeněji v tělocvičně, nebo při běhu, ne v obchodě.

Pihy

Vypadají velmi žensky, vzbuzují asociase s mládím.

Přírodní make-up

Větší část lidstva má raději přírodní krásu, nikoliv několik vrstev výrazného make-upu. Vždy tak volte make-up střídmě!

Brýle

Brýle dodávají Vašemu vzhledu určitou přísnost a nedosažitelnost, která přitahuje muže jako magnet. Kromě toho si můžete s tímto příslušenstvím hrát koketně v ruce.

Upřímný smích a úsměv

Mnohé dívky se obávají, že jejich úsměv může zničit jejich celkový vzhled. Ve skutečnosti tomu tak není: všichni lidé zbožňují ženy vyjadřující své emoce volně a otevřeně.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
ZDROJbrightside.me

Líbil se vám článek?

Tisk
ZE ŽIVOTA

Rodiče jsou hlupáci. Sterilizace by měla být pro některé povinná…

Doktor Peteris Klava je známý litevský pediatr, který se věnuje nezvyklému tématu. Tvrdí, že 60-70 % rodičů dětí je zcela…
ZE ŽIVOTA

Známý a uznávaný onkolog Andrei Pavlenko si musel vyslechnout strašnou…

Andrei Pavlenko je velmi známou kapacitou v oblasti onkologie. Má zde velmi dobré výsledky a snaží se svým pacientům opravdu pomoci.…
TIPY A TRIKY

Nebudete věřit tomu, jak snadno můžete naučit vaše dítě násobilku.…

Matematika patří dlouhodobě mezi nejméně oblíbené předměty. Zároveň je nejen dětmi, ale i jejich rodiči považována za jeden z nejtěžších předmětů.…
KRÁSA A MÓDA

Stačí málo a zbavíte se kruhů pod očima. Díky nim…

Každá žena, která má ráda sebe sama, se snaží vypadat skvěle v každém případě. Stará se o vlasy, čistí svoji pleť…
TIPY A TRIKY

Umíte připravit obiloviny a luštěniny? Možná budete překvapení, jaký je…

Správně zvolené a uvařené luštěniny a obiloviny jsou základem mnoha pokrmů. Milujeme je jako přílohy i ve formě kaší, zapečené,…
Krátké účesy - ženy
KRÁSA A MÓDA

Krátké účesy: Jaký sluší nejvíce mužům, a který ženám?

Dlouhé vlasy už nejsou tak in jako dříve, a muži i ženy je postupně nahrazují krátkými účesy. Ty jsou praktické,…