Pevné poprsí i bez operace. Začněte se správně sprchovat a sportujte efektivněji -
Menu

Pevné poprsí i bez operace. Začněte se správně sprchovat a sportujte efektivněji

Velká část touhy po „dokonalých“ ňadrech souvisí s jejich vzhledem, ale ve skutečnosti by měly být Vaše obavy o něco mnohem důležitější: Vaše zdraví!

Dnes bychom proto s Vámi rádi sdíleli důležité rady, jak zpevnit a vytvarovat Vaše poprsí.

Umývejte se ve studené vodě

Ledová sprcha nemusí být velmi příjemná, ale je rozhodující pro tón Vaší pleti. Pokud to nedokážete dělat každý den, aplikujte na ňadra kostky ledu, nebo studenou gázu.

Udržujte Vaše záda rovná

Když se skláníte, nejenže Vaše prsa vypadají opticky menší, ale také uvolňujete své prsní svaly. Snažte se vždy držet ramena rovná – je to dobré jak pro Vaše svalstvo, tak pro Váš celkový vzhled.

Vyhněte se tlaku na prsa

Snažte se nespat na prsou a vždy si vyberte spodní prádlo, které je Vám pohodlné. Podprsenka, která zdánlivě tlačí Vaše prsa nahoru a činí Vás více sexy, je ve skutečnosti hrozně škodlivá pro Vaše poprsí. Nejenže se cítíte nepříjemně, ale také narušujete tok krve ve Vašem těle.

Sportujte správně

Jogging, aerobik a další aktivní sporty mohou být dobré pro Váš celkový vzhled a pohodu, ale mohou být škodlivé pro Vaše prsa, protože ostrý pohyb vede k poškození měkkých tkání. Jediným řešením je správné sportovní oblečení. Pamatujte, nikdy nesportujte bez speciální podprsenky.

Vyhněte se slunci

Přílišné opalování, zejména bez opalovacího krému, vede k vysušení kůže a ztrátě její pružnosti. Také pamatujte, že relaxování na lehátku bez podprsenky také není dobrý nápad, pokud chcete zachovat tvar Vašich prsou.

Máte nějaké další tipy a triky, jak zpevnit a vytvarovat Vaše poprsí? Podělte se o ně s námi a s ostatními níže v komentářích!

Zdroj fotografií: pixabay.com

ZDROJbrightside.me
Tisk
PR články

Jazyky vám otevřou dveře do nového zaměstnání

Právě je nejlepší čas pro studium jazyků. Pomocí nově nabytých znalostí si otevřete dveře do zaměstnání snů. Jaké jsou…
PR články

Investiční zlato a stříbro spolehlivě uchová hodnotu vašich peněz po…

Investování do zlata a stříbra patří mezi nejbezpečnější způsoby investování vůbec. Nepleťte si ho ale s investováním do zlata…
PR články

Do čeho investovat v roce 2020?

Máte k dispozici finanční prostředky navíc a rádi byste je v roce 2020 investovali? Pokud jste si jistí, že své finance nebudete…
PR články

Jaké budou vaše Velikonoce 2020?

Za necelý měsíc tu máme Velikonoce. Velikonoční pondělí letos připadá na 13. dubna, obchody lákají na sváteční výzdobu již…
TIPY A TRIKY

Korektury bakalářských a diplomových prací, překlady anotací a resumé

Odevzdání bakalářské či diplomové práce předchází několik desítek až stovek hodin práce u počítače. Pokud nechcete, aby vaše odborná…
KRÁSA A MÓDA

Seznamte se s těmi nejkrásnějšími zelenými kameny ve špercích

Každá žena ten pocit čas od času zažije: stojí před zrcadlem, oblečení i účes dokonalost sama, ale něco tomu…