Ani léky, ani jídlo, ani změna životního stylu. Nic z toho nebude mít na vaše tělo tak blahodárný vliv, jako jeden unikátní cvik. Stačí držet prsty na rukou ve správní poloze a budete překvapeni, co to s vámi udělá. -
Menu

Ani léky, ani jídlo, ani změna životního stylu. Nic z toho nebude mít na vaše tělo tak blahodárný vliv, jako jeden unikátní cvik. Stačí držet prsty na rukou ve správní poloze a budete překvapeni, co to s vámi udělá.

Žaludek

I v oblasti žaludku přijde několik změn. Samozřejmě těch pozitivních. Dojde například k tomu, že v žaludku nebude tolik přebytečného vzduchu a tak zmizí pocity nafouklého břicha. Tím ale nekončíme, jelikož nelze zapomínat na pozitivní a blahý vliv na samotné trávení lidského těla.

Pohybový aparát

Trápí vás různé bolesti pohybového aparátu, což vede k tomu, že vás při každém pohybu bolí klouby, nebo vás při každém pohybu bolí svaly? Pokud ano, udělejte tomu přítrž také tím, co je pro vás nejlepší. Máme opět na mysli jógu, kterou budete vykonávat v rámci svých rukou, tedy konkrétně v rámci svých prstů.

Uši

Kdo má problémy se sluchem, ten by měl vyzkoušet také danou metodu, jelikož sluch se jako zázrakem zlepší. Dojde k tomu, že budete nejenom lépe slyšet, ale mohou být eliminovány i doprovodné jevy, jako je například šum v uchu, nebo třeba bolesti ucha.

Žlázy v těle

Ty jsou v lidském těle velmi důležité. Pokud se podíváme na jednu z těch nejdůležitějších, tak je to rozhodně štítná žláza. Její stimulaci zajistí právě souhrn daných cvičení. Díky tomu bude fungovat jak má, což se následně může pozitivně podepsat i na hmotnosti lidského těla.

Voda v těle

Pokud vás trápí to, že máte v těle velké množství vody, pamatujte na to, že i tato jóga je cestou, jak se dá vše efektivně optimalizovat. Je cestou, jak se zbavit přebytečné vody ve vašem těle. Stejně tak ale nelze zapomínat na to, že se jedná také o pomoc opačnou. Tedy ve chvíli, kdy je potřeba udržet optimální hydrataci.

1
2
Tisk
Nezařazené

Lékaři byli šokováni, když zjistili, jak tato poloha při spánku…

Konečně je večer a vy se po náročném dni chystáte do postele. Už se nemůžete dočkat, až zalezete do peřin…
Nezařazené

Co znamenají různé barvy mycích houbiček? Každá má svůj určitý…

Kuchyňské houbičky používáme téměř všichni každý den při umývání nádobí. Jsou lidé, kteří používají myčku, jež vše obstará, ale stále…
Nezařazené

Toto je nejlepší způsob od uznávané fyzioterapeutky, jak pořádně uvolnit…

Tvrdě pracujete a domů se vracíte až pozdě večer? Nestíháte odpočívat a vaše tělo jede neustále na max? Je vám…
Nezařazené

Tyto buchty dělám podle mojí maminky, která je má od…

Láká vás vyzkoušet něco nového, ale nevíte co? Už vás nebaví pořád dokola opakovat ty stejné recepty, které už stejně…
Nezařazené

Dostali jsme smutnou zprávu o smrti úžasné a známé ženy.…

Smrt je součástí lidského života a bohužel nikdo z nás neví, kdy si pro něj přijde. Kdybychom věděli, kdy si pro…
Nezařazené

Jestli máte doma psa, musíte si tento článek přečíst. Pokud…

Pes je nejlepší přítel člověka, alespoň se to tak říká a ve většině případů to opravdu platí. Znám jen velmi…