Rok 2020 za moc nestál, ale rok 2021 slibuje lepší průběh. Aspoň to tvrdí astrologové, podle kterých v novém roce najdeme mnohem více vzájemného porozumění s těmi nejbližšími. Na našich vztazích ale musíme stále pracovat. Jak na to?

Berani – zapomeňte na minulost, podruhé to opravdu nevyjde. Žijte raději přítomností, abyste náhodou nezmeškali nějaké osudové setkání.

Býci – hlavně v první půli roku máte šanci potkat spřízněnou duši. Pokud máte rodinu, ani tak se nebudete nudit, protože vás potkají romantická dobrodružství.

Blíženci – naučíte se ovládat své emoce. Hlavně druhá polovina léta je ideální pro hledání partnera. Pokud žijete v páru, letos se vám budou vyhýbat konflikty.

Raci – naslouchejte hlasu své mysli, protože pokud budete poslouchat pouze srdce, možná natrefíte na někoho, kdo se vás bude snažit pouze využít.

Lvi – pro romantiku bude ideální jaro a léto. Nespěchejte a netlačte na pilu, pokud si počkáte, najdete opravdovou romantiku a štěstí.

Panny – mnoho radosti vás čeká právě tento rok. Panny ale musejí zpracovat především své vlastní pocity. Letos vám pomůže rozvážnost a zdrženlivost.

Váhy – buďte trpěliví, hodilo by se říci váhaví. V první půli roku se nudit nebudete, ale vše dokážete s rozvahou zvládnout. Vyhněte se obnově starých vztahů, mohou způsobit bolest.

Štíři – lidé v tomto znamení se jen málokdy nudí a výjimkou nebude ani rok 2021. Začátek roku je skvělý pro romantiku. V druhé půli vás ale dostihne potřeba zodpovědnosti.

Střelci – letos vás čeká hned několik osudových setkání. Pokud žijete v páru, případné neshody zvládnete díky vášni, která dokáže nastolit harmonii.

Kozorozi – máte schopnost si počkat a ve vztahu zase udržovat rovnováhu. Každý svůj krok promyslete, ochrání vás to před konflikty a frustrací. Nebuďte ale sobečtí.

Vodnáři – letos se nevyhnete stresu, ale neztrácejte hlavu. Čeká vás mnoho pozitivního, ale můžete potkat i lidi, kteří vám dokáží otrávit život.

Ryby – letos budete jako ryba ve vodě. Zbavíte se svých pochybností a přestanete se tlačit do nějakých škatulek. Projevte lásku hlavně sobě, která vám pomůže najít i lásku v životě.

Sdílejte článek