Je to skutečný průlom v medicíně, nebo jenom pouhá náhoda? Ženě se povedlo rakovinu prsu vyléčit čajem unikátního složení. Nyní ho doporučuje ženám po celém světě. Z čeho se skládá a kolik ho pít? -
Menu

Je to skutečný průlom v medicíně, nebo jenom pouhá náhoda? Ženě se povedlo rakovinu prsu vyléčit čajem unikátního složení. Nyní ho doporučuje ženám po celém světě. Z čeho se skládá a kolik ho pít?

Rakovina je velký strašák pro každého z nás. Nevyhýbá se nikomu, ani mladým, ani starým, ani ženám, ani mužům. A co víc, někdy jsou dokonce postiženy už i úplně malé děti. Rakovina je novodobý mor, který se zákeřně šíří a jen těžko se proti němu bojuje. Vědci i lékaři neúnavně pracují na lécích a možnostech léčby, ale prozatím se musíme smířit s tím, že před rakovinou není nikdo stoprocentně chráněn. O to více bychom měli dbát na prevenci a zdravý životní styl, který může udělat alespoň nějaký pozitivní vliv.

Mezi nejčastější případy rakoviny u žen patří bezpochyby rakovina prsu. Jedná se o dobře popsané onemocnění, o kterém se často mluví a často se také vyzývá k prevenci. Jenže mnoho žen pravidelné prohlídky zanedbává, snad možná i ze strachu, že se něco najde a ony budou muset podstoupit náročnou léčbu. Jenže v mnoha případech je pak už prostě pozdě. Rakovina prsu postupuje rychle a řada žen přichází k lékaři až když už není jak pomoci.

Příznaky

Mezi typické příznaky rakoviny prsu patří bulky v prsní tkáni, které jsou hmatatelné. Objevuje se typicky ve vyšším věku, ale není to pravidlo. Stále častěji rakovinou prsu trpí i mladé ženy okolo dvaceti let, což je velmi alarmující stav. Někdy se s rakovinou prsu spojuje i konzumace některých potravin, které stimulují produkci estrogenu jako je například sója. O sóje si mnoho lidí myslí, že je to velmi zdraví prospěšná potravina, ale opak je pravdou. Mezi další rizikové chování patří:

  • Používání antiperspirantů.
  • Používání některých tělových krémů a mlék.
  • Používání některých parfémů.

Léčba

Mezi obvyklé způsoby léčby patří samozřejmě chemoterapie a pak také chirurgické odstranění prsu. Jenže ne vždy má tato metoda úspěch. Podle mnohých ale existuje účinný přírodní lék, který dokáže s rakovinou prsu bojovat stejně dobře, ne-li lépe než chemoterapie. O co se jedná?

Čaj proti rakovině

Podle alternativní medicíny dokáže proti rakovině bojovat obyčejný čaj. Má totiž specifické složení kombinující různé účinné látky, a dohromady tak vzniká léčivý koktej enzymů, který dokáže bojovat proti rakovinovému bujení. Jak postupovat?

  • Budete potřebovat 15 g čerstvého jetele lučního. Ten nasbíráte kdekoliv na louce, ale dejte pozor, aby nebyl znečištěný výkaly nebo jinými chemikáliemi.
  • Dále si připravte 5 g čerstvé třezalky a pár listů maliníku.
  • Bylinkovou směs zalijte 3-4 dcl vroucí vody a nechte v zakryté nádobě louhovat po dobu asi 10 minut.
  • Čaj poté sceďte a nechte před konzumací mírně vychladnout.

Každý den poté pijte 3-4 dcl čaje po dobu 14 dní. Tato kúra by měla rakovinné bujení zastavit a postavit vás znovu na nohy. V žádném případě ale nevynechávejte konvenční léčbu. Berte doporučené a předepsané léky, choďte na léčebné terapie a ozařování. Každá rakovina je jiná a také každý organismus reaguje na léčbu jinak. Je zcela nutné vyzkoušet všechny dostupné prostředky.

Na konvenční léčbu jistě není dobré zanevřít. Zejména v pokročilejších fázích onemocnění může být již jedinou nadějí. Doplňková bylinná léčba je však užitečným pomocníkem. Pomáhá vám totiž také cítit se lépe a zmírňovat dopad aplikace léků. Ty mají vždy vedlejší účinky, ale tento čaj je dokáže eliminovat.

Čaj lze užívat i jako prevenci. Chrání buňky prsní tkáně před útokem rakovinných buněk a podporuje přirozenou obranyschopnost organismu. Dodává tělu potřené enzymy a vitamíny. Jako prevenci je vhodné užívat čaj jednou do týdne. Pokud se ve vaší anamnéze vyskytuje rakovinné onemocnění prsu, nezapomínejte také na pravidelnou prevenci u lékaře a samovyšetření doma. To je nejúčinnější ochrana a způsob, jakým zvyšujete své šance na zdravý a poklidný život.

Líbil se vám článek?

Tisk
ZDRAVÍ

Tento sirup je 10krát účinnější než antibiotika. Zničí všechny infekce…

Když jsme nemocní, tak zajdeme k lékaři, který nám předepíše léky, které si vyzvedneme v lékárně. Ano, sice nám mohou pomoci na…
ZDRAVÍ

Na střevní problémy není nic lepšího – místo předražených a…

Střevní problémy trápí stále více lidí. Je to dáno jak jejich genetikou, tak je to dáno třeba tím, co člověk…
ZDRAVÍ

Nevěděla jsem, jak účině a rychle vyléčit kašel, ale tento…

Podzim a zima jsou obdobími, kdy spousty z nás trápí nejrůznější nachlazení, především rýma či kašel. V lékárně je sice možné zakoupit…
ZDRAVÍ

LÉKAŘI VARUJÍ: Tyto malé změny obličeje mohou znamenat vážné zdravotní…

Obličej je pravděpodobně částí těla, které si na druhých lidech všímáme nejvíce. Proto mu také především ženy věnují velkou péči.…
ZDRAVÍ

Barva moči může hodně říct o vašem zdraví – zkontrolujte,…

Moč patří mezi témata, o kterých se veřejně příliš nemluví. My ale dnes trochu zboříme toto tabu, protože moč, především…
ZDRAVÍ

Blížící se infarkt je možné rozpoznat již měsíc předem podle…

Srdeční infarkt je děsivé riziko, které je strašákem pro mnoho lidí. Obvykle jej nikdo nečeká a o to hůře může…