Tak toto jednoznačně stojí za zhlédnutí! 7 žen z Guinessovy knihy rekordů, u nichž je těžké věřit, že opravdu existují! -
Menu

Tak toto jednoznačně stojí za zhlédnutí! 7 žen z Guinessovy knihy rekordů, u nichž je těžké věřit, že opravdu existují!

Julia Gnuse z USA měla přezdívku „Illustrated Lady“ a stala se slavnou, protože 95 % její pokožky je pokryto tetováním. Mohlo by se zdát, že dívka zašla s experimentováním příliš daleko, ale jak se ukázalo, Juliina případ je jiný. Po 30 letech měla porfyrii – onemocnění, kdy sluneční světlo způsobuje na kůži puchýře a jizvy. Tím, že své tělo potetovala, svou kůži zakryla.

Svými zkušenostmi dokázala, že i v těch nejtěžších situacích byste se neměli vzdát. Měli byste vždy bojovat za své štěstí. Příklad „Illustrated Lady“ motivoval mnoho lidí, kteří mají podobné nemoci.

4. Žena s nejtenčím pasem na světě

27letá Pixee Fox ze Švédska utratila okolo 250 tis. dolarů tím, že se přeměnila na manželku Rogera Rabbita. Prošla několika plastickými operacemi včetně několika případů zvětšení prsou, ale ani to nestačilo. Pixee si nechala odstranit 6 spodních žeber, aby měla ten nejtenčí pas – 42 cm.

Před velmi krátkou dobou měla Pixie další operaci – tentokrát šlo o oční implantáty, takže teď jsou její oči zelené místo jejich původní modré barvy.

5. Světový rekord v běhu maratonu na podpatkách

V USA bývalá tanečnice Irene Sewellová uvedla světový rekord poté, co běžela maratón s vysokými podpatky. Dívka uběhla 43 km za 7 hodin a 28 minut, což jí zajistilo místo v Guinnessově knize rekordů.

6. Nejstarší gymnastka na světě

92letá německá důchodkyně Johanna Quaasová je v Guinnessově knize rekordů jako nejstarší ženská gymnastka. Ve svém věku stále dokáže provést řadu těžkých gymnastických prvků.

7. Nejmenší žena na světě

Mladá indická žena Jyoti Amge je v Guinnessově knize rekordů jako nejmenší žena na světě. Když jí bylo 18 let, měla jen 75 cm. Důvodem, proč je Jyoti tak malá, je kvůli jejímu genetickému stavu zvanému achondroplasie.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
ZDROJbrightside.me

Líbil se vám článek?

Tisk
ZE ŽIVOTA

Rodiče jsou hlupáci. Sterilizace by měla být pro některé povinná…

Doktor Peteris Klava je známý litevský pediatr, který se věnuje nezvyklému tématu. Tvrdí, že 60-70 % rodičů dětí je zcela…
ZE ŽIVOTA

Známý a uznávaný onkolog Andrei Pavlenko si musel vyslechnout strašnou…

Andrei Pavlenko je velmi známou kapacitou v oblasti onkologie. Má zde velmi dobré výsledky a snaží se svým pacientům opravdu pomoci.…
ZAJÍMAVOSTI

Tahle žena vyvolává četné pohoršení. Proč? Jedná se o lovkyni,…

Afrika je unikátní kontinent hlavně proto, že zde žije celá řada velmi vzácných zvířat. Řadu z nich můžeme v Evropě spatřit jenom…
ZAJÍMAVOSTI

Tato roztomilá mláďata vás zaručeně dojmou a chytí za srdce.…

Každé zvíře je krásné. O tom není pochyb. Co je ale vždy nejkrásnější, to je mládě jakéhokoliv zvířete. Jejich obrázky…
ZE ŽIVOTA

Tato zpráva zasáhla Česko a milovníky filmových komedií obzvlášť. Zemřel…

Bohužel smrt si nevybírá a čas od času do nebe odejde někdo, koho měl člověk skutečně rád a koho obdivoval.…
PR články

Čeští para hokejisté dosáhli na mistrovství světa ohromujícího úspěchu

Mistrovství světa v para hokeji se konalo od 27.4. do 4.5. v Ostravě. A český tým dosáhl i přes tvrdou…