Tak toto jednoznačně stojí za zhlédnutí! 7 žen z Guinessovy knihy rekordů, u nichž je těžké věřit, že opravdu existují! -
Menu

Tak toto jednoznačně stojí za zhlédnutí! 7 žen z Guinessovy knihy rekordů, u nichž je těžké věřit, že opravdu existují!

Julia Gnuse z USA měla přezdívku „Illustrated Lady“ a stala se slavnou, protože 95 % její pokožky je pokryto tetováním. Mohlo by se zdát, že dívka zašla s experimentováním příliš daleko, ale jak se ukázalo, Juliina případ je jiný. Po 30 letech měla porfyrii – onemocnění, kdy sluneční světlo způsobuje na kůži puchýře a jizvy. Tím, že své tělo potetovala, svou kůži zakryla.

Svými zkušenostmi dokázala, že i v těch nejtěžších situacích byste se neměli vzdát. Měli byste vždy bojovat za své štěstí. Příklad „Illustrated Lady“ motivoval mnoho lidí, kteří mají podobné nemoci.

4. Žena s nejtenčím pasem na světě

27letá Pixee Fox ze Švédska utratila okolo 250 tis. dolarů tím, že se přeměnila na manželku Rogera Rabbita. Prošla několika plastickými operacemi včetně několika případů zvětšení prsou, ale ani to nestačilo. Pixee si nechala odstranit 6 spodních žeber, aby měla ten nejtenčí pas – 42 cm.

Před velmi krátkou dobou měla Pixie další operaci – tentokrát šlo o oční implantáty, takže teď jsou její oči zelené místo jejich původní modré barvy.

5. Světový rekord v běhu maratonu na podpatkách

V USA bývalá tanečnice Irene Sewellová uvedla světový rekord poté, co běžela maratón s vysokými podpatky. Dívka uběhla 43 km za 7 hodin a 28 minut, což jí zajistilo místo v Guinnessově knize rekordů.

6. Nejstarší gymnastka na světě

92letá německá důchodkyně Johanna Quaasová je v Guinnessově knize rekordů jako nejstarší ženská gymnastka. Ve svém věku stále dokáže provést řadu těžkých gymnastických prvků.

7. Nejmenší žena na světě

Mladá indická žena Jyoti Amge je v Guinnessově knize rekordů jako nejmenší žena na světě. Když jí bylo 18 let, měla jen 75 cm. Důvodem, proč je Jyoti tak malá, je kvůli jejímu genetickému stavu zvanému achondroplasie.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
ZDROJbrightside.me

Líbil se vám článek?

Tisk
ZE ŽIVOTA

Kamera na chodbě zachytila velké drama. Na schodišti nebylo instalováno…

Kamery na chodbách jsou zde hlavně proto, aby hlídaly naši bezpečnost a aby mohly pomoci odhalit různé trestné činy, nebo…
ZE ŽIVOTA

Tato rodina moc chtěla psa. A tak se vydala do…

Mít psa není dnes až tak nic výjimečného. Někteří ho mají jako člena své rodiny, jiní ho mají zase jako…
ZE ŽIVOTA

Cyklista během svého výletu uviděl ležícího psa, který v zubech…

Muž se jel projet na kole a když vyjížděl tak rozhodně nečekal, co ho na jeho cestě potká. K čemu zde…
ZE ŽIVOTA

Jednoho dne uviděl muž své sousedy, jak vyklízejí svůj dům,…

Že se lidé stěhují třeba za partnerem nebo partnerkou, že se stěhují za prací, nebo třeba z bytu do domu, to…
ZE ŽIVOTA

Tyto děti se narodily předčasně a lékaři měli co dělat,…

Každé těhotenství by mělo v ideálním případě trvat kolem 9 měsíců. Bohužel se mohou objevit i komplikace a v tom případě dojde…
ZAJÍMAVOSTI

Víte, co nejvíce ovlivňuje vaše chování, váš charakter a také…

Mnoho lidí si myslí, že jeho chování a jednání ovlivní třeba výchova, to kde žije, nebo to s jakými lidmi se…