Domů DOMÁCNOST Kamarádka si položila sklenici se solí a octem do rohu své ložnice....

Kamarádka si položila sklenici se solí a octem do rohu své ložnice. Nechápala jsem proč to dělá, ale když jsem ji viděla, musela jsem to vyzkoušet také!

Někdy se může stát, že přijdete k někomu na návštěvu a v bytě si všimnete šálku či sklenice s vodou. Pomyslíte si: „Je to nějaký blázen?“. Možná se budete divit, ale má to rozumný a užitečný důvod. Ve většině případů jsou tyto sklenice naplněné vodou, solí a octem.

Vše je však děláno za účelem očištění příbytku od negativní energie. Pokud se cítíte unaveně, pociťujete neustálý smutek, apatii vůči světu, důvodem může být právě nahromadění špatné energie. Lidé, se kterými přicházíte do kontaktu, Vám ve skutečnosti ne vždy přejí to nejlepší a jednoduše Vám závidí. Je toto Váš případ? Takto ho dnes spolu vyřešíme!

Co budete potřebovat?

  • 200 ml vody
  • 1 PL octa
  • 1 ČL soli

Jak na to?

Všechny ingredience si smíchejte dohromady. Sůl nemusí být rozpuštěna.

Postavte si pohár na místo, kde trávíte nejvíce času. Například v ložnici, obýváku či kuchyni. Do každé místnosti je potřeba nový pohár tekutiny.

Po 24 hodinách zkontrolujte, zda se sůl vynořila na povrch. Pokud ano, omyjte pohár, nebo si vezměte nový a celý postup opakujte.

Opakujte, dokud sůl nepřestane plavat na povrchu. To je jasné znamení, že je Váš dům očištěn.

Uvedená metoda má jednoduché vědecké vysvětlení. Sůl nasycuje vzduch s negativními ionty, které se následně přeměňují na pozitivní vibrace. Také si můžete doma vytvořit aromaterapeutickou seanci, aby špatná energie obcházela Váš domov obloukem. Pomohou i živé rostliny a domácí mazlíčci.

Pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte se o něj podělit s Vašimi přáteli a rodinou :-)!

Kam dál?

Když vaříte těstoviny, cedíte je, a zbavujete se tak veškeré zakalené vody? Zde je zcela zásadní důvod, proč byste to už nikdy neměli udělat!

Toto by měl vědět každý! 9 Věcí v domácnosti, které byste měli čistit každý den!

Víte, jak kouzelná je potravinová fólie? Zde je 14 triků, jak efektivně tuto fólii využít v domácnosti!

16 potravin, které mohou vydržet daleko déle, než si myslíte. Musíte jen znát ty správné triky!

Milujete Vaši mikrovlnku? Zde je 9 věcí, které byste do ní nikdy neměli umisťovat!

Další články