Konečně hubnu 1,5kg týdně, stačilo odhalit jaký mám typ postavy a zaměřit se na TUHLE jednoduchou věc: Zapomeňte na drahé a otravné diety - stačí si přečíst tohle, zdarma! -
Menu

Konečně hubnu 1,5kg týdně, stačilo odhalit jaký mám typ postavy a zaměřit se na TUHLE jednoduchou věc: Zapomeňte na drahé a otravné diety – stačí si přečíst tohle, zdarma!

Je pravda, že ženy s typem postavy ve tvaru V, mohou svým zjevem lehce připomínat mužskou postavu. Tyto ženy mají vytvarovaná silná záda a nepoměrně menší zadek, hýždě a dolní končetiny.

Zde je tedy potřebné tyto nepoměrné proporce vyrovnat. A to nejlépe posilováním spodní části těla pomocí cviků, jako jsou:

  • Mrtvé tahy
  • Dřepy
  • Výpady

Dále se doporučuje rozhodně zpomalit se silovými tréningy horní části těla, která je již dostatečně svalově propracovaná. Občasným kardio tréningem rovněž nic nezkazíte.

Tvar O, jako téměř nejméně oblíbený

Tento tvar se vyznačuje objemným trupem, vystupujícím břichem a hubenými dolními končetinami. Je typickým pro ženy, které v nedávné době prodělaly porod nebo pro ženy, které jsou staršími ročníky.

Receptem pro lepší postavu je striktní dodržování stravovacích pravidel, spojených s dostatečným příjmem bílkovin a omezeným příjmem sacharidů a tuků.

Dále je potřebné cvičit takovým způsobem, aby byly posilovány všechny části lidského těla. Tedy zaměřit se na různorodé cvičení a dbát nejen na pestrost svých tréningů, ale také na dostatečné pestrosti Vaší stravy.

Obdélníkový typ

Tento tvar těla připomínající také písmeno H, je typickým také pro chlapecké typy postav. Šířka ramen je totožná s šířkou boků. Pas a zadek je u těchto proporcí ne příliš výrazný. Často jsou děvčata považována za nepřitažlivá nebo tzv. „kostnatá“.

Nejlepší cestou je tedy cvičit pomocí vyrovnaného tréningu, ovšem s mírným zaměřením na efektivní procvičení boků a hýždí, a to právě z důvodu, abychom je dostatečně zvýraznily.

Doprovodnými činnostmi potom mohou být lekce jógy nebo plavání, která dokonale pomáhají formovat lidskou postavu včetně pozitivního dopadu na případnou redukci váhy.

1
2
Nezařazené

Láska na první pohled! Pes z útulku pevně objal novináře

Říká se, že zvířata vycítí, kdo je dobrý člověk. Hrdinka našeho příběhu tuto schopnost určitě má. Při setkání s novinářem udělala…
Nezařazené

Dojemný příběh celoživotní lásky, která překonala i Alzheimerovu nemoc

Milostný příběh Jamese a Lauretty Burkeové by mohl být předlohou pro román z červené knihovny. James sloužil u 8. leteckého sboru…
Nezařazené

Vloupali se do pohřebního domu, aby natočili děsivé video, to…

Pohřební ústav v Bessemeru v Alabamě v USA je rozhodně místem pro ty, kdo hledají vzrušení. Skupina několika lidí s…
Nezařazené

Neuvěřitelný jednoduchý postup, díky kterému zvládnete domácí péči o své…

Namočila jsem nohy do ústní vody po dobu 30 minut: Až vám prozradím proč, zkusíte to také! - příjemné jako miminko…
Nezařazené

Tajným nepřítelem celulitidy je tato domácí olejová směs, která funguje…

Máte nadváhu, či pouze partie na těle, které neradi ukazujete a za které se stydíte? Pokud je vaším velkým nepřítelem…
Nezařazené

Rostliny, zelenina i ovoce mého dědečka nejsou nikdy nemocné a…

Každému zahradníkovi či milovníkovi květin se zcela jistě už někdy stalo, že jeho rostlinky navštívili nezvaní hosté, kterými jsou mšice.…