Mamina každé ráno zaplétá své dcerce nádherné copánky.

Mamina každé ráno zaplétá své dcerce nádherné copánky.

Shelley Gifford z Austrálie je maminka na plný úvazek, i když je během dne v práci. Pro svou milovanou dcerku Grace vymýšlí originální copy, které jí mohou závidět všechny holky ve škole!

Kreativní maminka již od dětství miluje pletení copánků. Rada se hrála s vlasy svých kamarádek, a to jí zůstalo až do dospělosti. Když jí dcerka vyrostla, měla opět příležitost ukázat svou tvůrčí stránku. No to ještě netušila, kolik nových věcí nevyzkoušela. Shelley miluje rána se svou rodinou, když může Grace udělat nejkouzelnější účes, jaký umí. Vždy se snaží vymyslet něco nového a je se tedy na co dívat!

Shelley čaruje s vlasy své dcery jako profesionálka. Na hlavě jí vytváří kouzelné srdíčka, pletýnky, pavučinky a k tomu všemu to kombinuje s různými barevnými stuhami. Novým světem byly pro ni sociální sítě, kde se naučila nové techniky a později sama začala prezentovat své výtvory. Shelley miluje toto své hobby a jedinečné účesy dělá kdy jen může. Grace se tak nemusí bát, že by do školy odešla pouze s jednou sponkou, protože maminka jí na hlavě vždy vymyslí nové umělecké dílo! Inspirujte se některými z jejích výtvorů a zkuste vyparádit i vaši princeznu.

 ⇓ FOTOGALERIE ⇓

Tisk
Loading...
Sdílejte

Kam dál?

Máte suché a poškozené vlasy? Pak vyzkoušejte tuto vitamínovou bombu!

Míváte nateklé končetiny, nebo je máte naopak pořád studené? Pak byste měli ihned k lékaři!

Přemýšlíte, jak ozvláštnit Vaši domácnost? Pak Vám pomohou tyto tipy a triky, jak správně vybrat záclony!

Věnujte se naplno svým dětem! Jejich emoce možná nejsou vidět, ale představují důležitý element v jejich vývoji!

Také rádi spíte s dekou, nebo polštářem mezi nohama? Přečtěte si, co to o Vás vypovídá!

Další články