Redakce ProSvět.cz
7 října, 2019

[no_pagination]

Masážní hlavice vám při sprše či koupeli prokrví celé tělo

Sprchování s masážními hlavicemi už dávno není zbytečným luxusem. Drobným problémem je, že masážní sprchový panel je docela drahou záležitostí, stojí kolem deseti tisíc. K navození příjemných pocitů ovšem nepotřebujete čtyři trysky a dvě sprchové hlavice. Bohatě postačí jedna ruční masážní hlavice, kterou pořídíte i pod tisícovku. Navíc se dá použít nejen ve sprše, ale i ve vaně.

Samotná koupel či sprcha je očistná a má na tělo regenerační účinky. Když k tomu ovšem přidáte ještě jemné masírování pomocí masážní hlavice, příjemně se vám uvolní svalové tkáně, prokrví kůže a zlepší látková výměna. To je důležité pro regeneraci pohmožděných svalů i boj s celulitidou.

Multifunkční masážní hlavice potěší celé vaše tělo

Co se týče přenosných masážních hlavic, ty se dají využívat k masáži celého těla, ale i stimulaci erotogenních zón. Nevýhodou oproti zabudovanému masážnímu panelu je fakt, že například záda si asi sami nenamasírujete, budete k tomu potřebovat asistenci. Na druhou stranu si s nimi doopravdy vyhrajete. Někdy mívají dva motory v obou koncích těla a vroubky, které jsou při dotyku na kůži skutečně příjemné.

Nebojte se masážních vibračních hlavic

Vzhledem k tomu, že je masážní vibrační hlavice možné používat ke stimulaci erotogenních zón (což jsou mimochodem třeba i ušní lalůčky), pořídíte je v sexshopu. Nebojte se toho, protože právě tam seženete zboží v nejvyšší kvalitě. U erotických pomůcek se kvalita řeší více než u jiných produktů, které se nesetkávají s intimními místy. Díky tomu si můžete být jistí výborným materiálem a vlastnostmi. Nejčastějším materiálem je silikon, jenž se snadno čistí, stačí ho opláchnout vodou, případně očistit desinfekčním mýdlem. Samozřejmě je možné používat lubrikant na vodní bázi, dobrou alternativou je ale také kokosový olej.

Jak si s masážní hlavicí vyhrajete, je už jen na vás. Prodávají se dokonce vyhřívané varianty, obvykle mívají více různých vibračních a pulzačních režimů, takže si zvolíte, který je nejpříjemnější vaší pokožce. Prohlédněte si možnosti v e-shopu Sexio.cz.

Sdílejte článek