Měsíc, ve kterém jste se narodili, toho řekne hodně o vaší osobnosti...

Měsíc, ve kterém jste se narodili, toho řekne hodně o vaší osobnosti a charakteru

To, že lidé, kteří se narodili ve stejném měsíci, mají podobné rysy a vlastnosti, už určitě víte. Pokud tomu nevěříte, máme tu pro vás pár vlastností, které mají lidé narození v určitém měsíci. Viz svůj měsíc a přečtěte si, co všechno o vás prozradí.

leden

Ženy narozené v lednu jsou velmi ambiciózní, ale zároveň jsou dost konzervativní. Mají problém s projevováním svých pocitů, hlavně vůči ostatním lidem. Dokáží se otevřít pouze lidem, o kterých si myslí, že jsou na stejné intelektuální úrovni nebo mají stejné názory.

únor

Ženy narozené v únoru mají romantickou povahu. Také mají velmi abstraktní mysl, ale jsou velmi náladové. Když chcete s nimi jednat, musíte být velmi trpěliví.

březen

Březnové ženy jsou velmi charismatické a milují přírodu. Jsou velmi příjemné a komunikativní. Nejčastěji si rozumí z muži, kteří jsou narozeni ve stejném měsíci.

duben

Ženy narozené v dubnu dokáží snadno navázat vztah s téměř kýmkoli – ať už milostný nebo přátelský. No i navzdory všemu jsou velmi žárlivé.

květen

 

[sociallocker]

Květnové ženy dbají na důslednost a dodržování zásad. Jsou velmi aktivní, ale bohužel uvnitř velmi komplikované.

červen

Zvědavé společenské a kreativní. Toto jsou tři hlavní charakteristiky žen narozených v červnu. Bohužel, někdy spíše jednají, jak si něco pořádně rozmyslí.

červenec

Červencové ženy jsou čestné, krásné, tajemné a velmi inteligentní. Nemají rady konflikty a vůči druhým jsou vždy upřímné.

srpen

Ženy narozené v srpnu jsou obdařeny dobrým smyslem pro humor a laskavým srdcem. Nemají ale rádi, když se jim někdo posmívá. Berou to jako urážku, protože si neumí udělat ze sebe legraci. Jsou rádi, pokud jsou středem pozornosti.

září

Jsou disciplinované, krásné a laskavé. Cení si dlouhodobé vztahy, ale na svého partnera mají vysoké nároky.

říjen

Mají silný charakter, hravou mysl, ale ne každý ji má tu čest poznat. Často jim ostatní ženy závidí.

listopad

Listopadové ženy jsou vždy o krok vpřed a velmi snadno rozpoznají, když jim lžete. Zahrávat se s nimi je jako hrát se z ohněm – popálíte se. Neptejte se na jejich názory, pokud se bojíte slyšet pravdu.

prosinec

V prosinci se rodí netrpělivé, ale štastné dámy. Každému zvednou náladu a jsou obdařeny otevřeným srdcem. I když jim život mnohdy ublížil, nikdy je nepoloží na kolena a vždy dosáhnou to, co chtějí.

[/sociallocker]

Tisk
ZDROJhttp://babskeveci.sk/
Loading...
Sdílejte

Kam dál?

Když jsem viděla, co kamarádka vyrábí, nemohla jsem uvěřit svým očím! Je to skvělý tip na dárek!

Podívejte se na TOP účesy, které budou hitem letošního roku 2018! To musíte mít!

Jela jsem ke kamarádce na návštěvu do New Yorku a nemohla uvěřit svým očím. Takovýto dům jsem ještě neviděla!

Máte suché a poškozené vlasy? Pak vyzkoušejte tuto vitamínovou bombu!

Míváte nateklé končetiny, nebo je máte naopak pořád studené? Pak byste měli ihned k lékaři!

Další články