Mezera mezi stehny se stává současným trendem. Jak zajistit, abyste ji také měli? -
Menu

Mezera mezi stehny se stává současným trendem. Jak zajistit, abyste ji také měli?

Trendy se postupně mění. Některé jsou více, jiné méně zajímavé. A co letí právě nyní, tedy v současné době? Dost možná se tomu budete divit, ale je to skutečně tak. Jedná se o mezeru mezi stehny. Tedy mezeru, která vznikne, když se postavíte a dáte nohy k sobě. Jedná se o trend, který oslovil zhruba 80 procent žen a ty pochopitelně chtějí, aby danou mezeru měly. Některé mají to štěstí, že mají takovou postavu a takové tělo, že se mezera na těch pravých místech objevuje. Ne u všech se ale toto děje.

Jedna skupina žen má štěstí

Schválně se postavte před zrcadlo a podívejte se, jestli se vám mezera mezi stehny tvoří, nebo nikoliv. Pokud ano, máte velké štěstí, jelikož stavba vašeho těla je zcela vyhovující a to pro vás znamená, že se vám mezera mezi stehny tvoří sama. Můžete jásat, jelikož jste součástí trendu a přitom nemusíte nic dělat.

Druhá skupina žen štěstí nemá

Potom je tu ještě druhá skupina žen, které už od přírody také štěstí nemají a tak se mezera mezi stehny na jejich těle neobjevuje. Takové ženy se snaží jí docílit, ale často volí velmi špatné způsoby. Takové, kdy se snaží zhubnout hladověním a tak zajistit, že se vzhled jejich těla změní. Toto ale není ta pravá cesta. Dokonce je velmi nebezpečná. Pokud po dané mezeře toužíte, je na místě si ji zajistit jiným způsobem. A to tak, že dáte na rady, které jsou uvedeny v našem textu.

Správné jídlo je základem

První krok k tomu, abyste mezeru mezi stehny získala, je nutnost správně jíst. Rozhodně není správní hladovět. Pokud jde o výběr toho pravého jídla, tak rozhodně doporučíme volit takové, které je bohatí na vlákninu. Ideální je tedy dostatek zeleniny, stejně jako dostatečné množství ovoce. To napomůže redukci vaší váhy.

Zlepšete své zdraví

Jak na to? Pomocí takzvaná superpotravin. Tedy těch potravin, které obsahují různé antioxidanty. Díky tomu bude vaše tělo vyčištěno a díky tomu může dojít také k tomu, že bude lépe fungovat a že bude také zcela dokonale zdravé. I to je cesta, jak si zajistit, že vaše postava bude taková, jaká má být.

Upravte svůj denní režim

Správný denní režim je založený na tom, že má určitý řád. A to hlavně v jídle, které konzumujete. Nejlepší je, když během dne sníte celkem 5 porcí jídla. Díky tomu dáte základ určité pravidelnosti a díky tomu zajistíte i to, že vaše tělo nebude zbytečně ukládat tukové zásoby. A to hlavně do problémových partií, jakými jsou právě vaše stehna.

Cvičte kardio

Jedná se o takový typ cvičení, kde je cílem především výrazně zvýšit tepovou frekvenci. A to z toho důvodu, že díky tomu bude vaše tělo mnohem efektivněji spalovat tukové zásoby. A bude k tomu docházet tak, že budou spalovány rovnoměrně na všech částech vašeho těla. Tedy i v problémových partiích, jako jsou právě stehna.

Zaměřte se na cvičení stehen

Dále je na místě zaměřit cvičení také na samotnou oblast vašeho zájmu. Tedy na vaše stehna. Na nich je celá řada svalových skupin a je třeba říci, že je nutné zahrnout do vašeho cvičení všechny jednotlivé. Díky tomu budou správně tvarované a díky tomu také bude moci snadněji vzniknout mezera mezi stehny. Cvičit můžete třeba doma, stejně jako se nabízí i posilovna.

Kupte si správné oblečení

I to vám pomůže k tomu, abyste měla mezeru mezi stehny. Jedná se o různé stahovací a tvarovací prádlo, které vám napomůže k podobě postavy, po jaké toužíte. Když si ho oblečete, tak můžete docílit toho, že se mezera mezi stehny skutečně objeví. A vy jste součástí trendu, kterého tolik toužíte být.

Vytvořte si falešnou mezeru

Co když ani jedna rada z našeho textu nezabere? Nezoufejte, jelikož je tu ještě jedna možnost. Ta je spojena s tím, že si vytvoříte falešnou mezeru, jak na ni? I to je jednoduché. může vám pomoci video, kde najdete hned několik jednotlivých tipů.

Líbil se vám článek?

Tisk
KRÁSA A MÓDA

Dívka nemohla najít gumičku do vlasů a tak použila něco,…

Každá žena nebo dívka to jistě zná. Péče o vlasy není nic jednoduchého a kromě různých produktů ve formě šamponu…
KRÁSA A MÓDA

To je neuvěřitelné! Tyhle ženy vůbec nestárnou a stále vypadají…

Elixír mládí ani kámen mudrců ještě nikdo nevymyslet, ale tohle je ještě možná ještě lepší! Vyzkoušejte tyhle jednoduché cviky na…
KRÁSA A MÓDA

Jak být krásná a mít naprosto dokonalé vlasy? Jednoduše! Zapomeňte…

Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou korunou krásy. Většina žen proto touží po krásných, pevných, lesklých a bohatých vlasech.…
KRÁSA A MÓDA

Chcete být štíhlejší do plavek a čas pomalu utíká? Na…

Plavková sezóna je v plném proudu a sociální sítě už se zase hemží fotografiemi vypracovaných těl. A jak jste na tom…
KRÁSA A MÓDA

Okouzlete své okolí dokonale upravenými nehty. Vsaďte na moderní trendy…

Ruce bývají často poněkud opomíjenou částí našeho těla. Navzdory tomu, k čemu všemu je potřebujeme a jak často je ukazujeme druhým…
KRÁSA A MÓDA

Není nutné utrácet za kosmetické procedury, za mnohé krémy, nebo…

Říká se, že vlasy jsou korunou krásy každé ženy. Proto jim většina z nás věnuje náležitou pozornost a stará se o…