Mezera mezi stehny se stává současným trendem. Jak zajistit, abyste ji také měli? -
Menu

Mezera mezi stehny se stává současným trendem. Jak zajistit, abyste ji také měli?

Trendy se postupně mění. Některé jsou více, jiné méně zajímavé. A co letí právě nyní, tedy v současné době? Dost možná se tomu budete divit, ale je to skutečně tak. Jedná se o mezeru mezi stehny. Tedy mezeru, která vznikne, když se postavíte a dáte nohy k sobě. Jedná se o trend, který oslovil zhruba 80 procent žen a ty pochopitelně chtějí, aby danou mezeru měly. Některé mají to štěstí, že mají takovou postavu a takové tělo, že se mezera na těch pravých místech objevuje. Ne u všech se ale toto děje.

Jedna skupina žen má štěstí

Schválně se postavte před zrcadlo a podívejte se, jestli se vám mezera mezi stehny tvoří, nebo nikoliv. Pokud ano, máte velké štěstí, jelikož stavba vašeho těla je zcela vyhovující a to pro vás znamená, že se vám mezera mezi stehny tvoří sama. Můžete jásat, jelikož jste součástí trendu a přitom nemusíte nic dělat.

Druhá skupina žen štěstí nemá

Potom je tu ještě druhá skupina žen, které už od přírody také štěstí nemají a tak se mezera mezi stehny na jejich těle neobjevuje. Takové ženy se snaží jí docílit, ale často volí velmi špatné způsoby. Takové, kdy se snaží zhubnout hladověním a tak zajistit, že se vzhled jejich těla změní. Toto ale není ta pravá cesta. Dokonce je velmi nebezpečná. Pokud po dané mezeře toužíte, je na místě si ji zajistit jiným způsobem. A to tak, že dáte na rady, které jsou uvedeny v našem textu.

Správné jídlo je základem

První krok k tomu, abyste mezeru mezi stehny získala, je nutnost správně jíst. Rozhodně není správní hladovět. Pokud jde o výběr toho pravého jídla, tak rozhodně doporučíme volit takové, které je bohatí na vlákninu. Ideální je tedy dostatek zeleniny, stejně jako dostatečné množství ovoce. To napomůže redukci vaší váhy.

Zlepšete své zdraví

Jak na to? Pomocí takzvaná superpotravin. Tedy těch potravin, které obsahují různé antioxidanty. Díky tomu bude vaše tělo vyčištěno a díky tomu může dojít také k tomu, že bude lépe fungovat a že bude také zcela dokonale zdravé. I to je cesta, jak si zajistit, že vaše postava bude taková, jaká má být.

Upravte svůj denní režim

Správný denní režim je založený na tom, že má určitý řád. A to hlavně v jídle, které konzumujete. Nejlepší je, když během dne sníte celkem 5 porcí jídla. Díky tomu dáte základ určité pravidelnosti a díky tomu zajistíte i to, že vaše tělo nebude zbytečně ukládat tukové zásoby. A to hlavně do problémových partií, jakými jsou právě vaše stehna.

Cvičte kardio

Jedná se o takový typ cvičení, kde je cílem především výrazně zvýšit tepovou frekvenci. A to z toho důvodu, že díky tomu bude vaše tělo mnohem efektivněji spalovat tukové zásoby. A bude k tomu docházet tak, že budou spalovány rovnoměrně na všech částech vašeho těla. Tedy i v problémových partiích, jako jsou právě stehna.

Zaměřte se na cvičení stehen

Dále je na místě zaměřit cvičení také na samotnou oblast vašeho zájmu. Tedy na vaše stehna. Na nich je celá řada svalových skupin a je třeba říci, že je nutné zahrnout do vašeho cvičení všechny jednotlivé. Díky tomu budou správně tvarované a díky tomu také bude moci snadněji vzniknout mezera mezi stehny. Cvičit můžete třeba doma, stejně jako se nabízí i posilovna.

Kupte si správné oblečení

I to vám pomůže k tomu, abyste měla mezeru mezi stehny. Jedná se o různé stahovací a tvarovací prádlo, které vám napomůže k podobě postavy, po jaké toužíte. Když si ho oblečete, tak můžete docílit toho, že se mezera mezi stehny skutečně objeví. A vy jste součástí trendu, kterého tolik toužíte být.

Vytvořte si falešnou mezeru

Co když ani jedna rada z našeho textu nezabere? Nezoufejte, jelikož je tu ještě jedna možnost. Ta je spojena s tím, že si vytvoříte falešnou mezeru, jak na ni? I to je jednoduché. může vám pomoci video, kde najdete hned několik jednotlivých tipů.

Líbil se vám článek?

Tisk
KRÁSA A MÓDA

Mít dokonale rovné vlasy nemusí být jenom zbožné přání. Tento…

Vlasy jsou hlavně u žen jasným symbolem krásy. Nejenom, že touží po tom, aby byly zdravé, ale řada žen touží…
KRÁSA A MÓDA

Chcete být krásná a mít dokonalou pleť? Nemusíte utrácet za…

Chcete mít dokonalou pleť a být krásná? Nedejte na mediální masáž, která je spojena s nabídkou desítek různých krémů. Stejně tak…
Móda
KRÁSA A MÓDA

Dáte přednost módě z roku 2019, nebo té z první republiky? Co…

Móda se neustále vyvíjí. Jiné trendy byly před půl stoletím, jiné se nosí nyní. Zatímco v divokých 70. letech jsme se…
KRÁSA A MÓDA

Neuvěříte, co se stalo, když chtěla 60 letá žena změnit…

Krásná je žena v každém věku. Ano je to pravda. Je úplně jedno, jestli vám je dvacet nebo šedesát. Změnit to,…
KRÁSA A MÓDA

Neuvěříte, co se stane s vaším účesem, když vyzkoušíte těchto…

Chcete mít krásné a zdravé vlasy? Každá žena si přeje mít hřívou při nejlepším jako Zlatovláska, nicméně většina také takových…
KRÁSA A MÓDA

Díky tomuto obličejovému cvičení může být krásná a také mladá…

Jsou dvě věci, po kterých touží každá žena. Chce být nejenom krásná, ale chce být také mladá. Je jasné, že…