Mezera mezi stehny se stává současným trendem. Jak zajistit, abyste ji také měli? -
Menu

Mezera mezi stehny se stává současným trendem. Jak zajistit, abyste ji také měli?

Trendy se postupně mění. Některé jsou více, jiné méně zajímavé. A co letí právě nyní, tedy v současné době? Dost možná se tomu budete divit, ale je to skutečně tak. Jedná se o mezeru mezi stehny. Tedy mezeru, která vznikne, když se postavíte a dáte nohy k sobě. Jedná se o trend, který oslovil zhruba 80 procent žen a ty pochopitelně chtějí, aby danou mezeru měly. Některé mají to štěstí, že mají takovou postavu a takové tělo, že se mezera na těch pravých místech objevuje. Ne u všech se ale toto děje.

Jedna skupina žen má štěstí

Schválně se postavte před zrcadlo a podívejte se, jestli se vám mezera mezi stehny tvoří, nebo nikoliv. Pokud ano, máte velké štěstí, jelikož stavba vašeho těla je zcela vyhovující a to pro vás znamená, že se vám mezera mezi stehny tvoří sama. Můžete jásat, jelikož jste součástí trendu a přitom nemusíte nic dělat.

Druhá skupina žen štěstí nemá

Potom je tu ještě druhá skupina žen, které už od přírody také štěstí nemají a tak se mezera mezi stehny na jejich těle neobjevuje. Takové ženy se snaží jí docílit, ale často volí velmi špatné způsoby. Takové, kdy se snaží zhubnout hladověním a tak zajistit, že se vzhled jejich těla změní. Toto ale není ta pravá cesta. Dokonce je velmi nebezpečná. Pokud po dané mezeře toužíte, je na místě si ji zajistit jiným způsobem. A to tak, že dáte na rady, které jsou uvedeny v našem textu.

Správné jídlo je základem

První krok k tomu, abyste mezeru mezi stehny získala, je nutnost správně jíst. Rozhodně není správní hladovět. Pokud jde o výběr toho pravého jídla, tak rozhodně doporučíme volit takové, které je bohatí na vlákninu. Ideální je tedy dostatek zeleniny, stejně jako dostatečné množství ovoce. To napomůže redukci vaší váhy.

Zlepšete své zdraví

Jak na to? Pomocí takzvaná superpotravin. Tedy těch potravin, které obsahují různé antioxidanty. Díky tomu bude vaše tělo vyčištěno a díky tomu může dojít také k tomu, že bude lépe fungovat a že bude také zcela dokonale zdravé. I to je cesta, jak si zajistit, že vaše postava bude taková, jaká má být.

Upravte svůj denní režim

Správný denní režim je založený na tom, že má určitý řád. A to hlavně v jídle, které konzumujete. Nejlepší je, když během dne sníte celkem 5 porcí jídla. Díky tomu dáte základ určité pravidelnosti a díky tomu zajistíte i to, že vaše tělo nebude zbytečně ukládat tukové zásoby. A to hlavně do problémových partií, jakými jsou právě vaše stehna.

Cvičte kardio

Jedná se o takový typ cvičení, kde je cílem především výrazně zvýšit tepovou frekvenci. A to z toho důvodu, že díky tomu bude vaše tělo mnohem efektivněji spalovat tukové zásoby. A bude k tomu docházet tak, že budou spalovány rovnoměrně na všech částech vašeho těla. Tedy i v problémových partiích, jako jsou právě stehna.

Zaměřte se na cvičení stehen

Dále je na místě zaměřit cvičení také na samotnou oblast vašeho zájmu. Tedy na vaše stehna. Na nich je celá řada svalových skupin a je třeba říci, že je nutné zahrnout do vašeho cvičení všechny jednotlivé. Díky tomu budou správně tvarované a díky tomu také bude moci snadněji vzniknout mezera mezi stehny. Cvičit můžete třeba doma, stejně jako se nabízí i posilovna.

Kupte si správné oblečení

I to vám pomůže k tomu, abyste měla mezeru mezi stehny. Jedná se o různé stahovací a tvarovací prádlo, které vám napomůže k podobě postavy, po jaké toužíte. Když si ho oblečete, tak můžete docílit toho, že se mezera mezi stehny skutečně objeví. A vy jste součástí trendu, kterého tolik toužíte být.

Vytvořte si falešnou mezeru

Co když ani jedna rada z našeho textu nezabere? Nezoufejte, jelikož je tu ještě jedna možnost. Ta je spojena s tím, že si vytvoříte falešnou mezeru, jak na ni? I to je jednoduché. může vám pomoci video, kde najdete hned několik jednotlivých tipů.

Líbil se vám článek?

Tisk

Objevily se vám bílé tečky kolem očí a nosu? Zjistěte, jak se jich zbavit přírodní cestou

KRÁSA A MÓDA
Bílé tečky na obličeji se nazývají Milia a nejčastěji se vyskytují kolem nosu a očí. Jedná se o jedno z nejčastějších…

10 věcí, které muže na ženách odpuzují. Přitom ženy si říkají, že to přece není nic tak špatného, ani hrozného

KRÁSA A MÓDA
Ženy muže ve většině případů přitahují. Takto to zkrátka a jednoduše funguje v přírodě a jde o věc, která je zcela…

Dlouhé šaty na ples, kterých se již nevzdám

KRÁSA A MÓDA
V lednu bude mít má dcera svůj maturitní ples, na který se kromě jí samotné, těší celá naše rodina. Na mne…

Spěcháte a nevíte co s vlasy? Zde je inspirace na 10 jednoduchých a přitom úchvatných účesů!

KRÁSA A MÓDA
Také Vás už nudí Váš stereotypní vzhled a rádi byste si s vlasy udělali něco uchvátného, ale nemáte dostatek času?…

9 důvodů, proč Vaše boty vypadají lacině a levně!

KRÁSA A MÓDA
Snažíme se sledovat módní trendy, ale je nutné poznamenat, že některé ženy zapomínají, že drahá a slavná značka nezaručuje vznešený…

Manželka zubaře mě naučila, jak si účinně vybělit zuby, odstranit povlak a zubní kámen, a to vše za méně než 4 minuty!

KRÁSA A MÓDA
Hollywoodský bílý úsměv zůstává pro nás záhadou číslo jedna, i když víme, že za ním stojí nejdříve drahé zákroky v…

8 levných, ale prokázaných metod, jak účinně eliminovat tmavé kruhy pod očima!

KRÁSA A MÓDA
Někdy se probouzíme ze spánku a první věc, kterou vidíme v zrcadle, jsou děsivé tmavé kruhy pod očima. Dermatologové říkají,…

Trápí Vás s přibývajícím věkem povislá víčka? Zde je 7 tipů, jak proti tomu účinně bojovat!

KRÁSA A MÓDA
Spadlá oční víčka jsou problém, který je trochu vážnější, než by se mohlo na první pohled zdát. Neznamená to jen,…

Co dělat, abyste i v tom nejteplejším počasí vypadali vždy perfektně?!

KRÁSA A MÓDA
Věděli jste, že El Azizia v Libyi je považováno za jedno z nejžhavějších míst na planetě? V létě 1922 byla…

Každé léto jsem se potýkala se stejným problémem, jak si vydepilovat nohy bezbolestně. Pak mi poradila kamarádka tento babské recept a chloupky byly pryč!

KRÁSA A MÓDA
Až naléhavě aktuální začíná být téma odhalování nohou v důsledku stále častěji vykukujícího slunce, proto všechny ženy pomalu ale jistě…