Není nutné utrácet za kosmetické procedury, za mnohé krémy, nebo za omlazující zákroky. Krása je někde úplně jinde. Inspirujte se našimi účesy a omládněte o několik let! Který se vám líbí? -
Menu

Není nutné utrácet za kosmetické procedury, za mnohé krémy, nebo za omlazující zákroky. Krása je někde úplně jinde. Inspirujte se našimi účesy a omládněte o několik let! Který se vám líbí?

Na asymetričnosti je založen i tento účes, který je ale asymetrický odpředu dozadu.  Vlasy v přední části jsou delší než v zadní části, kde jsou navíc hodně sestříhané.

Účes číslo pět

Pokud máte rádi ofinu, je pro vás tento účes skvělou volbou. Účes navíc působí velmi vzdušně a je vhodný i pro jemné vlasy.

Účes číslo šest

Ofinu využívá i další účes, navíc v kombinaci s trendy delšími vlasy po stranách uší.

Účes číslo sedm

Pokud se vám líbí vlasy na patku, je pro vás tento účes skvělou variantou, celá ofina je totiž sestříhaná tak, aby vytvořila moderní patku.

Účes číslo osm

Dáváte-li přednost o něco delším vlasům, pak je účes po ramena tím pravým. Stačí vlasy lehce vyfoukat a moderní vzdušný účes je tu.

Účes číslo devět

Z vlasů stejné délky lze vytvořit i o něco sofistikovanější účes, kdy vlasy pomocí stylingových přípravků vytvarujte do o něco slavnostnější podoby.

Účes číslo deset

Je velmi snadný na údržbu, ale poněkud náročnější na sestřih, pokud se vám líbí, zvolte osvědčeného kadeřníka či kadeřnici.

Účes číslo jedenáct

Velice mladistvě a ležérně působící účes, kdy opět vlasy v přední části jsou delší než v zadní.

Účes číslo dvanáct

Tento účes z polodlouhých vlasů se hodí i pro slavnostnější příležitosti, například do divadla. K jeho vytvoření potřebujte jen o něco více času, abyste vlasy upravili tak, jako vidíte na obrázku.

Účes číslo třináct

I poslední účes vychází z polodlouhých sestříhaných vlasů, s důrazem na zadní část hlavy, kde se vlasy natupírují tak, aby účes získal objem.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2

Líbil se vám článek?

Tisk
KRÁSA A MÓDA

Máte nevzhledné nohy, popraskané paty a hrubou kůži na nohách?…

Letní období vyloženě láká k tomu, abyste vystavili své nohy a začali chytat bronz. Jenže léto si také žádá, abychom trošku…
KRÁSA A MÓDA

Je vám 35 a více let? Nebo se k tomuto…

Stárnutí je nemilou součástí našeho života – pozitivní ale je, že nemusí být vidět. Zvolte správný účes a vypadejte tak…
KRÁSA A MÓDA

Trápí vás pigmentové skvrny na vašich rukách, tváři, ale i…

Mnoho žen a mužů po celém světě trápí pigmentové skvrny, které se mohou objevovat na celém těle, zvláště pak ale…
KRÁSA A MÓDA

Peroxid už dávno není jenom pomocník k barvení vlasů, nebo…

Krásná a mladistvá pleť je snem každé ženy. To je i důvod, proč mnoho žen chodí pravidelně do kosmetických salonů.…
KRÁSA A MÓDA

Trápí vás vrásky, zarudlá pokožka, ochablá kůže nebo červené skvrny…

Vrásky, zarudlá pokožka, ochablé mimické svaly a celkově ochablý tvar Vaší tváře. Má to něco společného s Vámi? Pokud ano, tak…
KRÁSA A MÓDA

Dívka nemohla najít gumičku do vlasů a tak použila něco,…

Každá žena nebo dívka to jistě zná. Péče o vlasy není nic jednoduchého a kromě různých produktů ve formě šamponu…