Není nutné utrácet za kosmetické procedury, za mnohé krémy, nebo za omlazující zákroky. Krása je někde úplně jinde. Inspirujte se našimi účesy a omládněte o několik let! Který se vám líbí? -
Menu

Není nutné utrácet za kosmetické procedury, za mnohé krémy, nebo za omlazující zákroky. Krása je někde úplně jinde. Inspirujte se našimi účesy a omládněte o několik let! Který se vám líbí?

Na asymetričnosti je založen i tento účes, který je ale asymetrický odpředu dozadu.  Vlasy v přední části jsou delší než v zadní části, kde jsou navíc hodně sestříhané.

Účes číslo pět

Pokud máte rádi ofinu, je pro vás tento účes skvělou volbou. Účes navíc působí velmi vzdušně a je vhodný i pro jemné vlasy.

Účes číslo šest

Ofinu využívá i další účes, navíc v kombinaci s trendy delšími vlasy po stranách uší.

Účes číslo sedm

Pokud se vám líbí vlasy na patku, je pro vás tento účes skvělou variantou, celá ofina je totiž sestříhaná tak, aby vytvořila moderní patku.

Účes číslo osm

Dáváte-li přednost o něco delším vlasům, pak je účes po ramena tím pravým. Stačí vlasy lehce vyfoukat a moderní vzdušný účes je tu.

Účes číslo devět

Z vlasů stejné délky lze vytvořit i o něco sofistikovanější účes, kdy vlasy pomocí stylingových přípravků vytvarujte do o něco slavnostnější podoby.

Účes číslo deset

Je velmi snadný na údržbu, ale poněkud náročnější na sestřih, pokud se vám líbí, zvolte osvědčeného kadeřníka či kadeřnici.

Účes číslo jedenáct

Velice mladistvě a ležérně působící účes, kdy opět vlasy v přední části jsou delší než v zadní.

Účes číslo dvanáct

Tento účes z polodlouhých vlasů se hodí i pro slavnostnější příležitosti, například do divadla. K jeho vytvoření potřebujte jen o něco více času, abyste vlasy upravili tak, jako vidíte na obrázku.

Účes číslo třináct

I poslední účes vychází z polodlouhých sestříhaných vlasů, s důrazem na zadní část hlavy, kde se vlasy natupírují tak, aby účes získal objem.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2

Líbil se vám článek?

Tisk
KRÁSA A MÓDA

Okouzlete své okolí dokonale upravenými nehty. Vsaďte na moderní trendy…

Ruce bývají často poněkud opomíjenou částí našeho těla. Navzdory tomu, k čemu všemu je potřebujeme a jak často je ukazujeme druhým…
KRÁSA A MÓDA

Víte, co je ten nejlepší bojovník proti vráskám? Nejsou to…

Vrásky, problém, který trápí většinu populace v pokročilém věku. Ať chceme, či nechceme, vráskám se jednoduše nevyhne nikdo. Někoho zasáhnou dříve…
KRÁSA A MÓDA

Už nikdy nekoupíte v obchodě jakoukoliv zubní pastu! Jsou drahé…

Kdo by nechtěl mít krásný a zářivý úsměv, který je navíc i výsledkem skutečně zdravých zubů? Je to nejspíš touha…
KRÁSA A MÓDA

Vraťte svůj věk o několik let zpět! Díky těmto trikům…

Zub času na nás všech zanechává stopu. Určitě i tu pozitivní, kdy stále získáváme nové zkušenosti a životní moudrost, ale…
KRÁSA A MÓDA

Krátké účesy jsou opět hitem. Proč je zkusit? Díky nim…

Že žena nemůže mít krátké vlasy? Velký omyl. Dnes se jedná o typ účesu, který je velmi populární a který…
KRÁSA A MÓDA

Doba sandálů a jiné otevřené obuvi se blíží. Máte z…

Teploty se pomalu zvyšují a to znamená potřeby změny vašeho šatníku. S tím souvisí také výměna obuvi, kdy se do popředí…