Menu

Neuvěříte, jakým způsobem se může chovat babička ke své vnučce

Chvíle strávené se svou babičkou si většina z nás pamatuje jako jedny z nejkrásnějších okamžiků dětství. Babičky svá vnoučata totiž téměř vždy zahrnují tou nejlepší péčí a láskou, mají pochopení pro všechny dětské starosti, dovolí dětem obvykle o něco více než rodiče, skvěle vaří, pohladí a pomohou vždy, když je třeba. Bohužel se občas ale najdou i výjimky. Jednou z nich je Geneva S. Robinson z Oklahomy, která velmi surovým způsoben týrala svou teprve sedmiletou vnučku.

Mladá, jednapadesátiletá, babička se starala o svá čtyři vnoučata poté, co se jejich rodiče rozvedli. Jednalo se o tři chlapce a jedno děvče. Zajímavé bylo, že k chlapcům, vnukům se žena chovala vcelku normálně, jediný, kdo jí z dosud neznámých příčin vadil a komu velmi surově ubližovala, byla jediná vnučka.

Šokující video

Geneva S. Robinson společně se svým partnerem Joshuou před zraky ostatních vnoučat malou holčičku nevybíravým způsobem bili, surově s ní třásli, kopali do ní a slovně ji ponižovali. Nepřestali, ani když je holčička plačícím hlasem prosila a slibovala všechno možné. Na videu, které tajně pořídil jeden z bratrů týraného děvčátka, je babička převlečená za čarodějnici jménem Nelda a kromě fyzického násilí holčičce vyhrožuje, že pokud se nebude slušně chovat, zabijí ji strašidla, která žijí na půdě domu. Celé video je plné křiku, pláče a štěkotu přihlížejících psů.

Na videu žena také svou vnučku straší, že je kvůli ní babička nemocná, a proto ona teď bude muset jít s čarodějnicí. Holčička pláče a třesoucím hláskem opakovaně slibuje, že už bude hodná. Babička-čarodějnice však je stroze odpovídá, že lže.

Kromě výše uvedených věcí Geneva S. Robinson své vnučce také zakázala chodit do školy či jí stříhala vlasy, když holčička spala. Dále jí dokonce tvrdila, že čarodějnice jedí špatné děti, což by vysvětlovalo, proč se žena na tajně pořízeném videu domáhá podání vidličky a nože.

Žádný trest není dost velký

Poté, co video, na kterém je babička- čarodějnice oblečena v černém dlouhém kabátu, s parukou a rukama natřenýma nazeleno, viděl soud v Oklahoma City, byla žena okamžitě odsouzena za zneužívání dětí – doslala trojnásobné doživotí.

Dosud ne zcela jasnou roli měl v celém otřesném případu i babiččin teprve třiatřicetiletý partner Joshua Granger, který se vydával za démona jménem Coogro. Granger byl odsouzen ke třiceti letům odnětí svobody. Soud také poznamenal, že si žena nezaslouží žádné milosrdenství, naopak by s ní mělo být zaházeno tak, jako ona sama zacházela se svou vnučkou.

Bohužel, jak uvedl soud, žádná výše trestu nemůže napravit to, co se stalo, a je více než jasné, že nejen sedmiletá holčička, ale i její sourozenci budou otřesnými zážitky poznamenáni do konce života. V současné době všichni čtyři navštěvují psychiatra, který se je snaží pomalu navrátit zpět do normálního života.

Líbil se vám článek?

Tisk
PR články

Pojištění domácnosti vás ochrání před zloději, nehodami i živelnými katastrofami

Toužíte po komplexní ochraně vaší domácnosti? Nechcete se spoléhat na štěstí, že zrovna k vám zloději nezavítají nebo se vám…
PR články

Nikdy nevíte, co si na vás osud přichystá, a proto…

Náhoda umí být přívětivá, ale i velmi nevyzpytatelná. Často stačí vteřina, malá nepozornost a úraz je na světě. Ani sebevíce…
PR články

Jak ušetřit na internetu? Existuje více než jedna možnost!

Online nákupy bývají všeobecně výhodnější než nákupy v kamenných obchodech. Navíc existuje mnoho způsobů, jak si zboží na internetu pořídit ještě…
PR články

Jak snížit výši splátek hypotéky? Řešením je refinacování

Většina z nás touží po vlastním bytě nebo po domku se zahrádkou. A ať se rozhodneme pro život ve městě,…
PR články

Jak ušetřit při pořízení nemovitosti? Zelená hypotéka nabízí řadu výhod

Vlastní bydlení je sen většiny z nás. Pokud jsme odrostli studentským létům a získali stabilní příjem, přestalo nás bydlení u…
PR články

Letní vybavení pro vaši zahradu

Zábavu si mohou děti v období plném horka vychutnat nejen na různých hřištích či koupalištích, ale i u sebe doma…