Menu

Neuvěříte, jakým způsobem se může chovat babička ke své vnučce

Chvíle strávené se svou babičkou si většina z nás pamatuje jako jedny z nejkrásnějších okamžiků dětství. Babičky svá vnoučata totiž téměř vždy zahrnují tou nejlepší péčí a láskou, mají pochopení pro všechny dětské starosti, dovolí dětem obvykle o něco více než rodiče, skvěle vaří, pohladí a pomohou vždy, když je třeba. Bohužel se občas ale najdou i výjimky. Jednou z nich je Geneva S. Robinson z Oklahomy, která velmi surovým způsoben týrala svou teprve sedmiletou vnučku.

Mladá, jednapadesátiletá, babička se starala o svá čtyři vnoučata poté, co se jejich rodiče rozvedli. Jednalo se o tři chlapce a jedno děvče. Zajímavé bylo, že k chlapcům, vnukům se žena chovala vcelku normálně, jediný, kdo jí z dosud neznámých příčin vadil a komu velmi surově ubližovala, byla jediná vnučka.

Šokující video

Geneva S. Robinson společně se svým partnerem Joshuou před zraky ostatních vnoučat malou holčičku nevybíravým způsobem bili, surově s ní třásli, kopali do ní a slovně ji ponižovali. Nepřestali, ani když je holčička plačícím hlasem prosila a slibovala všechno možné. Na videu, které tajně pořídil jeden z bratrů týraného děvčátka, je babička převlečená za čarodějnici jménem Nelda a kromě fyzického násilí holčičce vyhrožuje, že pokud se nebude slušně chovat, zabijí ji strašidla, která žijí na půdě domu. Celé video je plné křiku, pláče a štěkotu přihlížejících psů.

Na videu žena také svou vnučku straší, že je kvůli ní babička nemocná, a proto ona teď bude muset jít s čarodějnicí. Holčička pláče a třesoucím hláskem opakovaně slibuje, že už bude hodná. Babička-čarodějnice však je stroze odpovídá, že lže.

Kromě výše uvedených věcí Geneva S. Robinson své vnučce také zakázala chodit do školy či jí stříhala vlasy, když holčička spala. Dále jí dokonce tvrdila, že čarodějnice jedí špatné děti, což by vysvětlovalo, proč se žena na tajně pořízeném videu domáhá podání vidličky a nože.

Žádný trest není dost velký

Poté, co video, na kterém je babička- čarodějnice oblečena v černém dlouhém kabátu, s parukou a rukama natřenýma nazeleno, viděl soud v Oklahoma City, byla žena okamžitě odsouzena za zneužívání dětí – doslala trojnásobné doživotí.

Dosud ne zcela jasnou roli měl v celém otřesném případu i babiččin teprve třiatřicetiletý partner Joshua Granger, který se vydával za démona jménem Coogro. Granger byl odsouzen ke třiceti letům odnětí svobody. Soud také poznamenal, že si žena nezaslouží žádné milosrdenství, naopak by s ní mělo být zaházeno tak, jako ona sama zacházela se svou vnučkou.

Bohužel, jak uvedl soud, žádná výše trestu nemůže napravit to, co se stalo, a je více než jasné, že nejen sedmiletá holčička, ale i její sourozenci budou otřesnými zážitky poznamenáni do konce života. V současné době všichni čtyři navštěvují psychiatra, který se je snaží pomalu navrátit zpět do normálního života.

Líbil se vám článek?

Tisk
PR články

Začít s jógou můžeme kdykoli, dokonce i s dětmi přímo…

Mnoho žen na mateřské nebo rodičovské dovolené má chuť a motivaci pustit se do cvičení, zformovat svou postavu a vylepšit…
PR články

Umělé květiny a jejich výhody

Ať už jste nebo nejste zastáncem umělých květin, ukážeme vám šest důvodů, proč byste si je měli pořídit. 1. Jedinečné…
PR články

Chystáte se na svatbu? Takto zajisté zazáříte

Svatba je mimořádný den nejen pro novomanžele. I jako hosté můžete na takové slavnostní události zazářit. Vyberte si skvělý outfit,…
PR články

Vše, co potřebujete vědět o stavebním spoření

Víte, na jakém principu funguje stavební spoření, jakou maximální výši státního příspěvku je možné čerpat a za jakých podmínek máte…
PR články

Co je akontace? Používá se nejen při nákupu automobilu, ale…

V obchodní a právní terminologii se s akontací setkáte naprosto běžně, snad nejčastěji se však používá v souvislosti s leasingem,…
PR články

Státní podpora stavebního spoření a jak ji získat

Stavební spoření existuje už déle než čtvrt století. Mezi lidmi je oblíbené od počátku – a není divu. Státní příspěvek…