Neuvěříte, jakým způsobem se může chovat babička ke své vnučce -
Menu

Neuvěříte, jakým způsobem se může chovat babička ke své vnučce

Chvíle strávené se svou babičkou si většina z nás pamatuje jako jedny z nejkrásnějších okamžiků dětství. Babičky svá vnoučata totiž téměř vždy zahrnují tou nejlepší péčí a láskou, mají pochopení pro všechny dětské starosti, dovolí dětem obvykle o něco více než rodiče, skvěle vaří, pohladí a pomohou vždy, když je třeba. Bohužel se občas ale najdou i výjimky. Jednou z nich je Geneva S. Robinson z Oklahomy, která velmi surovým způsoben týrala svou teprve sedmiletou vnučku.

Mladá, jednapadesátiletá, babička se starala o svá čtyři vnoučata poté, co se jejich rodiče rozvedli. Jednalo se o tři chlapce a jedno děvče. Zajímavé bylo, že k chlapcům, vnukům se žena chovala vcelku normálně, jediný, kdo jí z dosud neznámých příčin vadil a komu velmi surově ubližovala, byla jediná vnučka.

Šokující video

Geneva S. Robinson společně se svým partnerem Joshuou před zraky ostatních vnoučat malou holčičku nevybíravým způsobem bili, surově s ní třásli, kopali do ní a slovně ji ponižovali. Nepřestali, ani když je holčička plačícím hlasem prosila a slibovala všechno možné. Na videu, které tajně pořídil jeden z bratrů týraného děvčátka, je babička převlečená za čarodějnici jménem Nelda a kromě fyzického násilí holčičce vyhrožuje, že pokud se nebude slušně chovat, zabijí ji strašidla, která žijí na půdě domu. Celé video je plné křiku, pláče a štěkotu přihlížejících psů.

Na videu žena také svou vnučku straší, že je kvůli ní babička nemocná, a proto ona teď bude muset jít s čarodějnicí. Holčička pláče a třesoucím hláskem opakovaně slibuje, že už bude hodná. Babička-čarodějnice však je stroze odpovídá, že lže.

Kromě výše uvedených věcí Geneva S. Robinson své vnučce také zakázala chodit do školy či jí stříhala vlasy, když holčička spala. Dále jí dokonce tvrdila, že čarodějnice jedí špatné děti, což by vysvětlovalo, proč se žena na tajně pořízeném videu domáhá podání vidličky a nože.

Žádný trest není dost velký

Poté, co video, na kterém je babička- čarodějnice oblečena v černém dlouhém kabátu, s parukou a rukama natřenýma nazeleno, viděl soud v Oklahoma City, byla žena okamžitě odsouzena za zneužívání dětí – doslala trojnásobné doživotí.

Dosud ne zcela jasnou roli měl v celém otřesném případu i babiččin teprve třiatřicetiletý partner Joshua Granger, který se vydával za démona jménem Coogro. Granger byl odsouzen ke třiceti letům odnětí svobody. Soud také poznamenal, že si žena nezaslouží žádné milosrdenství, naopak by s ní mělo být zaházeno tak, jako ona sama zacházela se svou vnučkou.

Bohužel, jak uvedl soud, žádná výše trestu nemůže napravit to, co se stalo, a je více než jasné, že nejen sedmiletá holčička, ale i její sourozenci budou otřesnými zážitky poznamenáni do konce života. V současné době všichni čtyři navštěvují psychiatra, který se je snaží pomalu navrátit zpět do normálního života.

Líbil se vám článek?

Tisk

Na začátku byla touha po dalším dítěti. Narodila se ale trojčata! Jak je to možné a proč to nikdo nečekal?

ZE ŽIVOTA
Mít trojčata je již samo o sobě velice náročné. Ne tak, když se k tomu musíte starat ještě o jejich starší…

Jaké zvíře vidíte v obrázku? Může jich být několik. Zkuste to a uvidíte sami, že prozradí mnoho o vaší povaze a chování

ZE ŽIVOTA
Každý z nás má trošku jiné vnímání a jiný pohled na svět. Podle reakce na danou situaci můžeme dobře poznat svou…

Zjistěte své poselství pro rok 2019 díky vaší přirozené intuici. Uvidíte, jak snadné je zjistit, co vás tento rok čeká

ZE ŽIVOTA
Kromě data narození existují i jiné způsoby, jak mohou horoskopy fungovat. Jednou z možností je intuitivní výběru obrázku. Ten značí, jakou máte…

Dal své přítelkyni náhrdelník. Ta za 2 roky zjistila, co u sebe nosila.

ZE ŽIVOTA
Obdarovat svou přítelkyni, to není nic divného. Je to zcela běžné. Možných dárků existuje celá řada. A mezi populární se…

To, co se stane, když si budete masírovat tyto body je neuvěřitelné

CVIČENÍ
Trápí vás ztuhlý krk? Může to být způsobeno špatným držením těla, stresem, nadměrným namáháním páteře a krku, nebo i dlouhým…

Jaký je recept na štěstí? Zde je tajemství věčně šťastných Skandinávských národů!

TIPY A TRIKY
Studie stavu celosvětového štěstí z posledních let ukazují Dánsko, Norsko a Švédsko jako nejšťastnější státy světa. Skandinávci sledují řadu pravidel,…

Tato fenka byla po celý svůj život vězněna ve sklepě. Toto byla její reakce, když ji poprvé pustili z klece!

ZE ŽIVOTA
  "Chová se jako zvíře," nejednou si řekneme. No nebylo by to lepší nahradit "Chová se jako člověk?" Protože zvířata,…

VAROVÁNÍ: Vědci vysvětlují, proč je spánek u zapnuté TV tím nejhorším nápadem pro Vaše zdraví!

ZAJÍMAVOSTI
Jste-li jedním z těch lidí, kteří potřebují zapnutou TV, aby mohli v klidu usnout a po nějakém čase so to pro…

Toto vánoční video šokovalo celý svět. Za 4 dny mělo více než 50 milionů shlédnutí a vy ho musíte vidět také

ZÁBAVA
Toto je až neuvěřitelné! Vánoční video pocházející z Německa se stalo za pár dní obrovským hitem a šokovalo celý svět.…

Máte strach se zvyšujícím se věkem o svou pamět? Podívejte se na 4 jednoduchá cvičení, které Vám zajistí čistou a plně fungující paměť i ve stáří!

TIPY A TRIKY
Pravidelné cvičení pomáhá udržovat tělo v dobrém stavu a tím i zlepšovat vzhled změn spojených se stářím. To platí pro…