Pět typů tuku na břiše, takto se každého z nich lehce zbavíte. Díky tomu jsem během týdne zhubla 10kg bez tvrdých diet -
Menu

Pět typů tuku na břiše, takto se každého z nich lehce zbavíte. Díky tomu jsem během týdne zhubla 10kg bez tvrdých diet

Tuk na břiše, tedy velké břicho není nic, na co by byla žena hrdá. Také vás trápí tato partie a zkoušela jste bez úspěchu mnoho univerzálních rad a ani jedna nefungovala? Je to pochopitelné. Hubnutí není univerzálním procesem. Rada, jak zhubnout břicho, musí být vždy spojena s nutným prvním krokem. A to s posouzením toho, jaké má vaše břicho tvar a jaký tuk na něm máte. Až potom lze doporučit konkrétní postup na hubnutí.

Pivní břicho

Poměrně hanlivý název, který však tvar břicha celkem jasně a přesně popisuje. Jedná se o typické pivní břicho známé u mužů a skutečně ho může způsobovat pivo, ale i jiné alkoholické nápoje. Ty proto omezte a zkuste do stravy přidat více ovoce a zeleniny. A dále klasika – pohyb a střídmý jídelníček.

Těhotenské břicho

Je váš tvar spíše takový, a přesto nejste těhotná? Velmi často se může objevit brzy po porodu. Pokud ho budete chtít shodit, tak je ideální zaměřit se na různé druhy masáží a také na cvičení. To pomůže nejvíce. Samozřejmě nezapomínejte na dietní stravu.

Břicho ze stresu

Jedná se o celkem netradiční typ břicha, které se však může objevovat. A co je důvodem toho, že ho máte? Skutečně se nejedná o nic jiného než o stres. Rada spojená s tím, jak se ho zbavit je tedy celkem jednoduchá. Změňte jídelníček a začněte se hýbat. A hlavně si vyčistěte hlavu. Čím méně psychických problémů budete mít, tím lépe.

Hormonální břicho

Tento typ bříška se objeví ve chvíli, pokud nemáte v pořádku hormony. A tak začne růst do nepříjemného tvaru. Jako první doporučujeme zamířit k lékaři, díky kterému bude možné tvorbu vašich hormonů stabilizovat. Dále už postačí jenom střídmost a také trocha pohybu.

Nafouknuté břicho

Pokud vám připadá že je vaše břicho tak jako na pátém obrázku, jde o efekt takzvaného nafouknutého břicha. Ve skutečnosti tedy není tak velké, jak to vypadá. Pokud ho budete chtít zmenšit, optimalizujte trávení vašeho těla a vyhýbejte se potravinám, které mohou způsobit nadýmání. To je kombinace, která funguje skvěle.

Tisk
Nezařazené

Vzali okenní rámy, které byly na vyhození, pár trámů dřeva…

Kéž bych mohl žít někde daleko od lidí. Na místě, kde lišky dávají dobrou noc a kde stále vládne příroda…
Nezařazené

Zatímco rodiče byli na dovolené, děti změnily jejich byt k…

Dovolená je doba, na kterou se těší snad každý. Celý rok tvrdě pracuje, takže má nárok si na těch pár…
Nezařazené

DNES AKTUÁLNĚ: Rybář chytil podivnou štiku. Nemohl uvěřit tomu, co…

Jste-li vášnivým rybářem, pak pro vás tento příběh bude jako dělaný. V žádném případě se jim ale nenechte úplně pohltit. To,…
Nezařazené

Sešívačka má skrytou funkci, o které ví jen 9% z…

Pracujete v kanceláři? Máte stůl vybavený mnoha kancelářskými pomůckami? Patří mezi ně klasická sešívačka na papíry a jiné dokumenty? Pokud ano,…
Nezařazené

Plněný kuřecí řízek obalený v chlebové strouhance je naprostou delikatesou.…

Chtěli byste vyzkoušet nějaký nový recept, ale už vůbec nevíte, kde ho máte hledat? Kuchařských knih, pořadů, seriálů atd. je…
Nezařazené

ŠOK: Nevěsta ho přinutila vzdát se jeho milovaného psa. Podívejte…

Znáte ten pocit, když vás někdo nutí do něčeho, s čím nesouhlasíte? Nakonec vám ale nezbyde než osobě dát za pravdu…