Podívejte se, jak dopadla holčička, která před lety byla hlavní hvězdou populárního nápoje. Jistě jste ji znali, protože její obličej byl na populárním kakau všudypřítomný. Kde skončila a co dělá dnes? -
Menu

Podívejte se, jak dopadla holčička, která před lety byla hlavní hvězdou populárního nápoje. Jistě jste ji znali, protože její obličej byl na populárním kakau všudypřítomný. Kde skončila a co dělá dnes?

Především děti jsou po tomto lahodném nápoji jako diví, a někteří si bez něj nedokáží představit ráno, natož pak den. A právě na děti byla, je a pravděpodobně vždy bude cílena reklama tohoto nápoje, který tu s námi je už 40 let.

Holčička z obalu

Granko je nejprodávanější a zároveň nejoblíbenější rozpustné kakao v České republice. Oblíbeným se stalo hlavně díky jednoduché přípravě a unikátní chuti, kterou si všichni jistě pamatujeme už od dětství. Začalo se vyrábět v roce 1979 v tehdejším národním podniku čokoládoven v Kolíně. Přesně rok předtím se začalo s přípravou reklamy, která v tehdejší době obletěla celou naši zemi. Možná si pamatujete na holčičku, která byla na obalu tohoto legendárního nápoje. Pokud ano, podívejte se, jak vypadá dnes.

Dnes dospělá žena

Holčička, která se jako malá stala tváří nejoblíbenějšího kakaového nápoje, slaví v letošním roce 44 let. Jmenuje se Veronika a má 3 krásné děti, které možná ani netuší, jak slavnou maminku mají. Předpokládáme ovšem, že se jim sama pochlubila. Kdo by se přeci nechtěl pochlubit tím, že byl hvězdou úspěšného nápoje.

V době, kdy probíhalo focení, byla Veronika ještě velmi malé dítě. I přes to, že si podle jejích slov, focení moc neužívala, vzpomíná na něj ráda. Takové focení muselo být pro malou holčičku velmi náročné, ale podle všeho se to zvládlo, neboť obal slavil velký úspěch. Koho vůbec napadlo, že právě malá Veronika bude hvězdou Granka?

Na focení ji přivedl tatínek

S nápadem přišel její tatínek, který v té době pracoval na propagačním oddělení čokoládoven. Měl za to, že na obalu by se malá holčička s kakaem dobře vyjímala. Rozhodl se tedy využít svoji malou dcerku, která se na tuto roli skvěle hodila. Vzal ji tedy do ateliéru, ale malá Veronika si focení moc neužívala.

Prozradila, že ji dělalo problém se usmívat na pana fotografa, který se neustále schovával za plentou. Snažila se, ale moc to nešlo. Navíc se styděla, což taky nehrálo do karet. Fotografie se ale nakonec povedly parádně. Prošly porotou a holčička s kakaem se dostala na přední stranu výrobku.

Granko ji moc nechutnalo

Granko se stalo velmi úspěšným výrobkem, a tak se vedení podniku rozhodlo rozšířit propagaci i do televize a časopisů. Veroničina hvězda se tak rozšířila po celé zemi. Následovaly další fotografie, na jejichž focení poměrně ráda vzpomíná. I přes to, že byla hlavní hvězdou, nápoj ji nikdy moc nechutnal. Většinou si jim jen posypávala jídlo. Zajímavostí také je, že za tehdejší focení neobdržela žádný honorář. Dnes by tomu bylo jinak. Každopádně ji přejeme hodně štěstí a radostí s dětmi.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2

Líbil se vám článek?

Tisk
ZAJÍMAVOSTI

Dnes už je nikdo ani nemá, ani je nikdo nezná.…

Dnešní děti už mají kočárky vybavené na jakékoli počasí. Výbavu tvoří pláštěnka i síťka proti hmyzu, držák na nápoje a…
ZAJÍMAVOSTI

Při vybírání peněz z bankomatu si dejte pozor na nenápadný…

Stalo se Vám někdy, že se Vám při výběru peněz z bankomatu něco nezdálo, pocítili jste nebezpečí a raději jste vše…
ZAJÍMAVOSTI

Podívejte se, co Václav Klaus mladší slíbil v programu svého…

Je to už nějaký čas, co se Václav Klaus mladší rozešel s politickou stranou ODS. Během velice krátké chvíle založil…
ZAJÍMAVOSTI

Podívejte se, jaký oblek předvedla Monika Babišová při návštěvě Turecka.…

U politiků jsou mediálně hodně diskutovaná při zahraničních návštěvách konkrétní jednání, ale jejich ženy jsou kromě reprezentace dané země ostře…
ZAJÍMAVOSTI

Pozorujte svého domácí mazlíčka a jakmile začne dělat toho, rychle…

Pokud máte doma kočičku nebo pejska, jistě jste již napozorovali jejich typické chování. Každé zvířátko má své zvyky, které mohou…
ZAJÍMAVOSTI

Slintání ze spaní vám může připadat nepříjemné. Tento stav se…

Pokud patříte mezi lidi, kteří si během spánku rádi zaslintají, aniž by o tom věděli, můžete si pogratulovat. Slintání během…