Přebytečný tuk z paží zmizí během 5 dnů díky těmto babským osvědčeným způsobům! Budete mít ruce jako modelka -
Menu

Přebytečný tuk z paží zmizí během 5 dnů díky těmto babským osvědčeným způsobům! Budete mít ruce jako modelka

Trápí vás ochablé paže s nadměrným množstvím plandajícího tuku? Stydíte se nosit krátká trika, protože nechcete, aby ostatní viděli, kolik rosolu na pažích máte? Netrapte se tím a vyzkoušejte několik zaručených způsobů, které vás této nepříjemnosti zbaví. Vaše paže pak budou vypadat znovu skvěle a sexy. Připravili jsme si pro vás několik jednoduchých a rychlých metod, jak toho docílit.

Výhoda na zimu

Tuk na pažích trápí stále větší množství lidí. Takto ochablé paže nepůsobí v žádném případě přitažlivě a u mnoha lidí se dokonce stávají důvodem mnoha komplexů. Proč se ovšem stresovat, když to jde snadno vyřešit. Zimní období je v tomto případě přínosné, protože lidé s tímto problémem mohou nosit dlouhé rukávy a nikdo jejich nedokonalost nemusí spatřit. Problém ovšem nastává, když se venku oteplí a na dlouhé rukávy je velké horko. Nosit v takovém pařáku dlouhé věci rozhodně není vhodné, ba dokonce to může působit i nevzhledně.

Cvičte kdekoliv a kdykoliv

Nyní vám ukážeme několik jednoduchých postupů, jak se tuku z ochablých paží zbavit, aniž byste museli držet pracné diety nebo namáhavě cvičit v posilovně. Jde to lehce a s radostí. A kdo ví, třeba si pak cvičení sami zamilujete a s ochablými pažemi bude nadosmrti konec.

Dali jsme dohromady některá cvičení, která vám pomohou snížit množství tuku v této problémové oblasti těla. I přesto, že ruce používáme každý den na mnoho činností, stejně se na nich tuk objevit může. Dobrou zprávou tedy je, že tato cvičení budete moci provádět doma nebo v kanceláři, prakticky kdekoliv.

Zaměřeno na triceps

Podívejte se na video, ve kterém jsou přesně předvedeny jednoduché cviky. Pokud nemáte závaží, můžete použít láhve naplněné vodou. Protahováním navíc posílíte svaly, což pomáhá ke tvarování dané části. V podstatě jde o procvičování tricepsového svalu, takže pokud na něj znáte sami nějaké cviky, směle se pusťte do cvičení. Dejte ochablým pažím sbohem.

Tisk
Nezařazené

Vzali okenní rámy, které byly na vyhození, pár trámů dřeva…

Kéž bych mohl žít někde daleko od lidí. Na místě, kde lišky dávají dobrou noc a kde stále vládne příroda…
Nezařazené

Zatímco rodiče byli na dovolené, děti změnily jejich byt k…

Dovolená je doba, na kterou se těší snad každý. Celý rok tvrdě pracuje, takže má nárok si na těch pár…
Nezařazené

DNES AKTUÁLNĚ: Rybář chytil podivnou štiku. Nemohl uvěřit tomu, co…

Jste-li vášnivým rybářem, pak pro vás tento příběh bude jako dělaný. V žádném případě se jim ale nenechte úplně pohltit. To,…
Nezařazené

Sešívačka má skrytou funkci, o které ví jen 9% z…

Pracujete v kanceláři? Máte stůl vybavený mnoha kancelářskými pomůckami? Patří mezi ně klasická sešívačka na papíry a jiné dokumenty? Pokud ano,…
Nezařazené

Plněný kuřecí řízek obalený v chlebové strouhance je naprostou delikatesou.…

Chtěli byste vyzkoušet nějaký nový recept, ale už vůbec nevíte, kde ho máte hledat? Kuchařských knih, pořadů, seriálů atd. je…
Nezařazené

ŠOK: Nevěsta ho přinutila vzdát se jeho milovaného psa. Podívejte…

Znáte ten pocit, když vás někdo nutí do něčeho, s čím nesouhlasíte? Nakonec vám ale nezbyde než osobě dát za pravdu…