Proč chtějí všichni muži uspokojovat své partnerky pusou? Toto je výčet hlavních důvodů -
Menu

Proč chtějí všichni muži uspokojovat své partnerky pusou? Toto je výčet hlavních důvodů

Sex není jenom o tom, že dojde k samotnému pohlavnímu aktu. Patří k němu i řada dalších věcí, jako je příjemná předehra. Ta není spojena jenom s líbáním a mazlením, ale je spojena také s orálním sexem. A zde je třeba říci, že by se jenom velmi těžko našel muž, který by nechtěl svou partnerku uspokojovat pusou. Proč to muži tak rádi dělají, co z toho mají, co se jim na tom líbí a proč tuto možnost vyhledávají? Podívejte se na výčet hlavních důvodů.

Prodloužení sexu

Je jasné, že pokud by šlo při sexu jenom k samotnému pohlavnímu aktu, netrvalo by to nijak dlouho. Když se podíváme na průměrnou dobu standardního sexu, je to 8 minut. Také je dokázáno, že toto je doba, kdy sice muž mí dosáhnout vrcholu, ale žena jenom málokdy. A tak pokud jeho zkušenosti nejsou takové, aby dokázal ženu klasicky uspokojovat déle, volí variantu uspokojení pusou. Díky tomu může výrazně prodloužit dobu samotného milostného aktu. I proto bude mnohem zajímavější a ženy obvykle bez problémů dosáhnou orgasmu.

Uspíšení vyvrcholení ženy

Klasický sex sice dokáže ženu přivést  vyvrcholení, ale na druhou stranu musíme říci, že to může trvat delší dobu. Mnoho žen shodně uvádí, že když je muž stimuluje pusou, tak dochází k tomu, že mohou orgasmu dosáhnout mnohem rychleji, než při klasickém sexu. I to je důvodem, proč muži orální sex vyhledávají a proč ho chtějí dopřát své partnerce. Chtějí jak to, aby orgasmu dosáhla, tak chtějí i to, aby na něho nemusela čekat dlouhou dobu.

Masáž hlavy

Ano, i to je u některých mužů důvodem, proč tolik rádi vyhledávají orální sex. Je totiž nutné říci, že jenom málokterá žena při daném uspokojování jenom tak leží. Během aktu nenechává své ruce zahálet a ty se věnují jedinému místu, na které dosáhnou. A to hlavně muže. A jelikož ta je poměrně citlivá, je takové hlazení hlavy velmi příjemný pocit. V podstatě se jedná o postup, který můžeme přirovnat k takzvané masáži hlavy. A ta je známou relaxační procedurou. A tak si muži mohou užívat nejenom to, že uspokojí svou partnerku, ale užívají si i to, že díky ní zažívají příjemné možnosti relaxace.

Radost ze svého umění

Jsou muži, kteří se věnují především a jenom sobě. To znamená, že jim záleží hlavně na tom, aby dosáhli vyvrcholení oni a jak je na tom partnerka, to je nezajímá. Potom je tu ale druhá skupina mužů, kteří převládají. Těm záleží právě na tom, aby byla spokojená jejich partnerka. A proto chtějí dopřávat právě orální sex. Je to z toho důvodu, že se jim líbí, že dokážou své partnerce dopřát požadovanou rozkoš. Stejně tak mají i radost ze svého umění, které rozhodně následně celému v vzájemnému vztahu jenom prospívá.

Jsou tak naučeni

Mnoho mužů je doslova naučeno, že správná předehra je spojena také s orálním sexem. Jsou přesvědčeni o tom, že bez uspokojování pusou to není správná forma předehry. A podle svého jednání také následně i konají. To znamená, že při každém milování neopomenou udělat to, co si myslí, že je nebytná. Na jednu stranu se sice pletou, ale na druhou stranu je třeba říci, že ženám toto chování a jednání rozhodně může přijít vhod.

Dostane se jim stejné rozkoše

Když já tobě, tak ty mě. To je pravidlo, kterého se většina mužů drží. Očekávají, že když k uspokojení ženy použijí svou pusu, tak ta se jim následně odvděčí a nabídne jim to stejné. Nejenom, že se následně vystřídají, ale díky známé poloze s názvem „69“ se budou moci uspokojovat vzájemně. Zde se sice samotný důvod týká výhradně potřeb samotného muže, ale na druhou stranu proč ne, když z něho má profit i žena. Navíc zde musíme říci, že je i mnoho žen, které mají rády, když mají tu možnost uspokojit svého partnera také ústy.

Líbil se vám článek?

Tisk

Školka Praha – jakou vybrat?

PR články
Chystáte svou ratolest příští rok do školky? Vybíráte tu nejvhodnější a nevíte si rady? V dnešní době je k dispozici…

Dívce bylo jenom 12 let a dokázala porodit zdravého chlapečka. Ten byl jejím bratrem. Fotografie otřásly světem

ZE ŽIVOTA
Tento příběh je o dívce, které je jenom 12 let a která má za sebou již velmi zajímavou zkušenost. Ta…

Už více než 1 000 párům pomohla tato rada. I vy můžete zjistit, co je pro váš vztah nejdůležitější

ZE ŽIVOTA
Nikdo nechce žít sám. A tak si hledá partnera nebo partnerku. I společný život může být něco, o nemusí být…

Jsou Vaši nejbližší ve znamení Štíra? Pak byste o nich měli vědět pár důležitých informací! Jde totiž o vskutku výjimečné znamení!

ZAJÍMAVOSTI
Štír je jedním ze znamení zvěrokruhu a to vskutku výjimečným! Zpravidla platí, že lidé narození v měsících říjen a listopad…

7 fází manželství! Pokud jste překonali 3. fázi, pak jste ten nejlepší pár!

ZE ŽIVOTA
Manželství! Co to pro Vás znamená? Někteří mohou říci, že být spolu je pro ně tou nejšťastnější věcí. Zatímco někteří…

TEST intuice: Podívejte se na obrázek a pokuste se uhádnout, která žena je matkou dítěte. Opět Vám to o sobě řekne něco víc!

ZAJÍMAVOSTI
Celý náš život je o rozhodnutích. Někdy jsou správné, někdy ne, ale vždy nám přinesou poučení. Klasická každodenní rozhodnutí spočívají ve…

Máte pocit, že vás partner emočně manipuluje? Zde jsou 4 situace, které vám prozradí, jak to u vás doma chodí

ZE ŽIVOTA
Někdy je najít správného partnera neuvěřitelně těžké. Co se už dá dělat, když máte společnou domácnost, rodinu, děti a najednou…

Pozor na šikanu! Může mít několik podob. Naučte své děti, jak se stoprocentně bránit!

ZE ŽIVOTA
Někdy jsou situace, kdy se vaše dítě stane terčem šikany. Jedná se o psychicky a fyzicky nepříjemné situace, které děti…

Začali jste pracovat a během roku jste přibrali pár kilo navíc? Zde je 5 nejběžnějších důvodů, proč se tak stalo!

ZAJÍMAVOSTI
Mnoho lidí s pracovním stolem nevyhnutelně čelí problému nabírání na váze. Sedět u stolu po mnoho hodin může mít špatné…

Šílené fotky blázna, který se nechal pohřbít i se svými penězi.

ZE ŽIVOTA
To to je naprosto šílené! Sice tato žena žila s mužem, který byl po celý život schopný vydělávat dobré peníze,…