Řekněte sbohem krvácení do mozku, cukrovce, vysokému tlaku, Alzheimer s pomocí těchto lístků! -
Menu

Řekněte sbohem krvácení do mozku, cukrovce, vysokému tlaku, Alzheimer s pomocí těchto lístků!

Mnozí experti z celého světa si myslí, že extrakt z listů olivovníku je skvělým a efektivním lékem při léčbě mnoha zdravotních problémech! Ano, tento extrakt je plný zdraví prospěšných živin, díky kterým se můžete vyhnout mnoha obtížím.

Experti tvrdí, že extrakt z listů olivovníku pomáhá při (a také jim předchází) kardiovaskulárních onemocněních, dokáže posílit váš imunitní systém, zvýší vaši energii, vyrovná váš krevní tlak a funguje jako prevence proti cukrovce či Alzheimerově chorobě.

Olivy – tyto chutné a zdravé plody pocházejí z oblasti Středomoří. Rostou také v jižní Austrálii, v Peru a Chile. Listy olivovníku se používaly při mumifikaci faraónů a právě v Egyptě byly použity také kvůli svým léčivým vlastnostem poprvé. Byly také symbolem božské síly. Měli byste také vědět, že v 19. století se listy této rostliny přidávali do nápojů, které měly za úkol snižovat horečku. O několik dekád později byly použity iv čajích při léčbě malárie.

Tyto listy mají mocné antibakteriální vlastnosti, díky čemuž si dokáží poradit s různými zdravotními problémy jako například: meningitida, encefalitida, chřipky, opary, hepatitida typu B, zápaly plic, běžné nachlazení, Epstein-Barr virus (EBV), malárie, chronická únava, tuberkulóza, kapavka, průjem, infekce močových cest a uší, zubní problémy, HIV / ARC / AIDS.

Nedávné studie poukázaly na to, že extrakt z olivových listů dokáže pomoci při ochraně srdce před infarktem. Tento extrakt také chrání krevní tělíska před poškozením. Pokud se požívá delší dobu, dokáže také předcházet ateroskleróze. Také si myslíme, že extrakt z listů olivovníku je hlavním důvodem, proč se mnozí experti a výzkumníci na výživu tak zabývají „jídelníčkem Středomoří“. Ten je bohatý právě na olivový olej.

Jak můžete vidět, extrakt z listů olivovníku je skvělým doplňkem pro vaše zdraví. Měli byste v kuchyni také více používat olivový olej.

Poznámka: měli byste také vědět, že extrakt z olivových listů je dostupný i ve formě kapslí, ve formě oleje či prostě v listech. S pomocí olivových listů a medu si můžete doma uvařit čaj. Nebo si jednoduše kápněte jednu kapku extraktu z olivových listů na jazyk. Výsledky vás ohromí!

Líbil se vám článek?

Tisk
TIPY A TRIKY

Vzala vidličku a stužku, když uvidíte, co udělala během několika…

Balíte někomu dárek, chcete na něj umístit mašličku, ale potom zjistíte, že ji neumíte uvázat? A pokud se vám to…
RECEPTY

Když poprvé připravila tento pizza závin, každý se do něho…

Zapomeňte na klasiku v podobě jednohubek nebo chlebíčků. Až budete chtít někoho pohostit něčím co je skutečně skvělé, tak jim připravte…
RECEPTY

Nejlepší vajíčková pomazánka na světě. Manžel i děti ji milují.…

Vajíčka jsou nedílnou součástí našeho jídelníčku, jejich konzumace se v posledních letech ale příliš nedoporučovala. Poslední výzkumy však ukazují, že vejce…
KRÁSA A MÓDA

Střední dlouhé vlasy: ideální pro každou ženu, atraktivní účesy, díky…

Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou korunou krásy každé ženy. Většina žen si toho je velmi dobře vědoma, a…
KRÁSA A MÓDA

6 účinných a jednoduchých způsobů, jak se zbavit zubního kamene…

Krásné zuby a příjemný dech jsou v současnosti jednou z velmi důležitých věcí jak v osobním, tak profesním životě. Prostřednictvím úsměvu totiž působíme…
RECEPTY

Lahodný krémový dezert, který bude chutnat každému. Jakmile ho upečete,…

Dorty a dezerty jsou slabostí mnoha z nás, nejen odpolední káva s nimi totiž chutná mnohem lépe než bez nich. Zároveň se…