Šokující přiznání lékařů! Chtěli vydělávat velké peníze a tak začali vymýšlet diagnózy, které vůbec neexistovaly. To vše jenom pro svůj zisk. Poškození pacienti nemohou uvěřit, že jim úmyslně zničili zdraví nepotřebnými léky! -
Menu

Šokující přiznání lékařů! Chtěli vydělávat velké peníze a tak začali vymýšlet diagnózy, které vůbec neexistovaly. To vše jenom pro svůj zisk. Poškození pacienti nemohou uvěřit, že jim úmyslně zničili zdraví nepotřebnými léky!

Dnešní svět je plný překvapení a informací, které mohou mnohdy vzbudit opravdu velký poprask. Vzbudí poprask o to větší, když v hlavní roli záporáků skončí lékaři. Lékař byl odjakživa považován za ochránce lidského zdraví, který by se nikdy neměl snížit k tomu, aby ublížil lidské bytosti, natož, aby se na její „nemoci“ obohacoval. Tento příběh je přesně o tom, jak se to dělat nemá.

Lékaři přichází se šokující zprávou

Hlavním předmětem tohoto článku je zpráva o tom, jak se někteří lékaři dobrovolně přiznávají k tomu, že úmyslně a vědomě diagnostikovali některým svým pacientům rakovinu. Horší na tom je, že to diagnostikovali lidem, kteří byli mladí, krásní a hlavně zdraví.

Co k tomu lékaře vedlo? Proč to udělali? Je to jednoduché, peníze. Díky diagnostikované rakovině, bylo velmi pravděpodobné, že na svých pacientech lékaři vydělají velké peníze. Asi jich mělo, a z toho důvodu se rozhodli zničit život mladým a zdravým lidem. Neuvěřitelné co?

Těžko uvěřitelná zpráva

Je těžké uvěřit tomu, že není vždy v srdcích lékaře to, co by mělo být v jeho nejlepším zájmu. Je spousta lidí, kteří si tuto zprávu nejsou schopni ani připustit. Bohužel žijeme v době, kde se momentálně téměř jakákoliv nemoc stává vidinou a zárukou zisku. O to horší je to v případě, kdy se jedná o nějakou velmi vážnou chorobu.

Nemoc jako záruka výdělku

Nejhorší na tom ale je, že už ani doktoři nemají problém s tím, aby za dosažením co největšího zisku, diagnostikovali lidem nejrůznější falešné nemoci, dokonce i vážné nemoci, jako třeba rakovina. Člověk se tak stává pro lékaře jen zákazníkem, kterého by bylo dobré si udržet. Je totiž velká pravděpodobnost, že bude platit za to, aby se uzdravil. A kdo za to kasíruje? Samozřejmě že:

  • zdravotní pojišťovny
  • a především lékaři

Informační technologie odhalí vše

Žijeme ovšem v moderní době plné nejrůznějších technologií, díky kterým máme možnost si věci a informace ověřovat. Téměř všechny veřejné systémy a informační zdroje jsou dnes propojené a není tedy vůbec těžké, ověřit si, zda Váš lékař dělá opravdu to, co musí, nebo si jen vymýšlí, aby měl na nové auto nebo na korále pro svou milenku. Snadno tedy můžeme lékaře nachytat, zda podvádí. I přes sice nemilou informaci, jsou moderní informační zdroje, dobrou zprávou.

Případ Dr. Faty

Pojďme se ale vrátit ke konkrétním případům, a to takovým, kdy lékaři úmyslně a vědomě svým pacientům diagnostikovali rakovinu, jen aby měli více v kapse. Krásně je to vidět například na případu Dr. Farid Fata, který se před mnoha lety otevřeně přiznal před soudem, že úmyslně a nesprávně diagnostikoval stav rakoviny u lidí, kteří byli úplně zdraví. Dokonce se přiznal také k tomu, že tyto absolutně zdravé lidi posílal na chemoterapii, jen aby z toho měl větší zisk.

Pacienti doktora Faty, byli samozřejmě všichni velmi šokováni, jakmile se to dozvěděli, někteří ho chtěli dokonce lynčovat. No zkuste se vžít do jejich role. Lékař, kterému věříte, Vám bez jakýchkoliv důvodů a hlavně neoprávněně, diagnostikuje smrtelné onemocnění, a potom Vás k tomu pošle ještě na chemoterapii, která není vůbec příjemná. Zatímco Vás plní toxickými chemikáliemi, jemu se mezitím plní peněženka Vašimi penězi.

Vyjádření onkologa

Jeden známý lékař, Dr. Sayed Mohammed, onkolog ve výslužbě, který tento velmi nepěkný trend zpozoroval už před deseti lety, se k tomu jednoznačně vyjádřil něco ve stylu, že mnoho těchto bezohledných lékařů se chovají jako podnikatelé bez svědomí. Jediný rozdíl oproti podnikateli je to, že drží Vaše ve svých rukách:

  • Vaše zdraví
  • Vaši důvěru

Což, je velmi nebezpečná kombinace. Nebezpečná o to více, když v tom hrají roli Vaše peníze, které po celý život tvrdě vyděláváte. Pak je sebere bezohledný člověk, který Vám k tomu sebere navíc i radost ze života. Opravdu hrozná a nebezpečná kombinace.

Parametry trestného činu

Vraťme se přímo k případu Dr. Faty. Podle vyjádření vlády země, ve které lékař pracoval, udržoval Dr. Fata své podvodné lékařské podnikání:

  • v období let 2009 až 2016
  • a zapojil do něj cca 1200, do té doby zdravých pacientů
  • a získal tak 62 milionů dolarů

Zmíněnou částku peněz dostal od společnosti Medicare přesně za dobu, během níž „úspěšně“ provozoval svůj program. Jak vidíte, je to poměrně vysoká částka, možná až moc vysoká. A přesně to bylo důvodem, proč jeden americký advokát požádal soud, aby lékaře odsoudili za tento čin na doživotí.

Důvěra jako lukrativní zboží

Přestože to nemusí být přímo chování, které byste nutně museli čekat i od svého oblíbeného lékaře, kterému plně důvěřujete, je velmi důležité si uvědomit, že právě toto se pravidelně děje. Důvěra je v dnešní době velmi lukrativní zboží, kterého se velmi snadno zneužívá.

Rakovina prostaty jako byznys

Zkuste se zapřemýšlet nad tím, proč pacienti s rakovinou prostaty dostali od svých lékařů nesprávné a falešné prognózy o budoucím vývoji jejich zdravotního stavu. Příčinou byla nesprávná asociace onemocnění s určitým proteinem, který produkuje prostata.

Co z toho plyne? Pouze 3 % pacientů ve skutečnosti zemře na rakovinu prostaty. Nicméně pokud lékaři doporučí léčit tuto chorobu, mají na tom zisk také další články zdravotnického a farmaceutického byznysu. Je proto zbytečné informovat zbylých 97 % pacientů o tom, že rakovinu prostaty pravděpodobně nemají, mimo případu žlázy, která onemocnění opravdu způsobuje.

Bude-li tento přístup lékařů a celého zdravotního průmyslu nadále pokračovat, budeme se stále častěji setkávat s nesprávnými praktikami lékařů, kteří ze zdravých mladých lidí, začnou dělat těžce nemocné. Jen aby si obohatili kapsy. Je proto třeba, začít se na podobné věci zaměřovat a více se o to zajímat.

Líbil se vám článek?

Tisk
ZDRAVÍ

MUŽ BYL V ŠOKU: Lékař mu objasnil v jakém stavu…

Kávu zná snad každý, neboť je oblíbená po celém světě. Miliony lidí si ji dopřávají každý den a někteří s ní…
ZDRAVÍ

Tělo signalizuje tyto příznaky problémů se štítnou žlázou, které by…

Slyšeli jste někdy o problémech se štítnou žlázou? Pokud ano, pak víte, že dokáže velmi znepříjemnit život a je potřeba…
ZDRAVÍ

Vezměte si lžičku tohoto přírodního léku před spaním, abyste během…

Je známá věc, že přírodní léčba dokáže snadno nahradit léky plné chemie. Co je ale pro vaše zdraví tím pravým?…
DOMÁCNOST

Rostoucí židle zajistí naším potomkům pohodlí i zdraví

[no_pagination] Stále více z nás tráví velkou část dne v sedavém zaměstnání. Dobře tedy víme, jak se na našem zdraví…
ZDRAVÍ

Důvod, proč tato žena vložila cibuli do ponožky a šla…

Už jste někdy slyšeli o metodě detoxikace pomocí cibule v ponožce? Že ne? V tom případě jste na správném místě. Proč platit…
ZDRAVÍ

Šťáva ze 3 surovin pro čištění tlustého střeva, která odstraní…

Žijeme v době, kdy je kolem nás spousta škodlivých látek, které mohou mít negativní vliv na naše zdraví. Ve většině případů…