Šokující přiznání lékařů! Chtěli vydělávat velké peníze a tak začali vymýšlet diagnózy, které vůbec neexistovaly. To vše jenom pro svůj zisk. Poškození pacienti nemohou uvěřit, že jim úmyslně zničili zdraví nepotřebnými léky! -
Menu

Šokující přiznání lékařů! Chtěli vydělávat velké peníze a tak začali vymýšlet diagnózy, které vůbec neexistovaly. To vše jenom pro svůj zisk. Poškození pacienti nemohou uvěřit, že jim úmyslně zničili zdraví nepotřebnými léky!

Dnešní svět je plný překvapení a informací, které mohou mnohdy vzbudit opravdu velký poprask. Vzbudí poprask o to větší, když v hlavní roli záporáků skončí lékaři. Lékař byl odjakživa považován za ochránce lidského zdraví, který by se nikdy neměl snížit k tomu, aby ublížil lidské bytosti, natož, aby se na její „nemoci“ obohacoval. Tento příběh je přesně o tom, jak se to dělat nemá.

Lékaři přichází se šokující zprávou

Hlavním předmětem tohoto článku je zpráva o tom, jak se někteří lékaři dobrovolně přiznávají k tomu, že úmyslně a vědomě diagnostikovali některým svým pacientům rakovinu. Horší na tom je, že to diagnostikovali lidem, kteří byli mladí, krásní a hlavně zdraví.

Co k tomu lékaře vedlo? Proč to udělali? Je to jednoduché, peníze. Díky diagnostikované rakovině, bylo velmi pravděpodobné, že na svých pacientech lékaři vydělají velké peníze. Asi jich mělo, a z toho důvodu se rozhodli zničit život mladým a zdravým lidem. Neuvěřitelné co?

Těžko uvěřitelná zpráva

Je těžké uvěřit tomu, že není vždy v srdcích lékaře to, co by mělo být v jeho nejlepším zájmu. Je spousta lidí, kteří si tuto zprávu nejsou schopni ani připustit. Bohužel žijeme v době, kde se momentálně téměř jakákoliv nemoc stává vidinou a zárukou zisku. O to horší je to v případě, kdy se jedná o nějakou velmi vážnou chorobu.

Nemoc jako záruka výdělku

Nejhorší na tom ale je, že už ani doktoři nemají problém s tím, aby za dosažením co největšího zisku, diagnostikovali lidem nejrůznější falešné nemoci, dokonce i vážné nemoci, jako třeba rakovina. Člověk se tak stává pro lékaře jen zákazníkem, kterého by bylo dobré si udržet. Je totiž velká pravděpodobnost, že bude platit za to, aby se uzdravil. A kdo za to kasíruje? Samozřejmě že:

  • zdravotní pojišťovny
  • a především lékaři

Informační technologie odhalí vše

Žijeme ovšem v moderní době plné nejrůznějších technologií, díky kterým máme možnost si věci a informace ověřovat. Téměř všechny veřejné systémy a informační zdroje jsou dnes propojené a není tedy vůbec těžké, ověřit si, zda Váš lékař dělá opravdu to, co musí, nebo si jen vymýšlí, aby měl na nové auto nebo na korále pro svou milenku. Snadno tedy můžeme lékaře nachytat, zda podvádí. I přes sice nemilou informaci, jsou moderní informační zdroje, dobrou zprávou.

Případ Dr. Faty

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2

Líbil se vám článek?

Tisk
ZDRAVÍ

Ihned si prohlédněte svou kůži a zkontrolujte, zda na něm…

Kůže je největším orgánem našeho těla. Proto je dobré ji pečlivě sledovat a jakékoliv změny reflektovat a nebrat je na…
ZDRAVÍ

Neuvěřitelné se stalo skutečností. Vrtačky se už bát nemusíte, zubní…

Možná se v následujícím také poznáte. Sedíte v čekárně před ordinací zubního lékaře a v ruce žmouláte čistý kapesník. Za…
ZDRAVÍ

Vyhazujete pecky z meruněk? Až si přečtete toho, už to…

Meruňky chutnají prostě výborně – není proto divu, že se z tohoto oblíbeného ovoce vyrábějí přesnídávky, džemy, marmelády i kompoty. Meruňky…
ZDRAVÍ

Dejte na rady odborníků a dejte si každý den hned…

Možná ani nevíte, jak blahodárné účinky má voda, kterou vypijete hned po ránu. V poslední době se pití vody stává čím…
ZDRAVÍ

Mobilní telefon má dnes každý. Málokdo tuší, jak vám může…

Možná vůbec nevíte, jak zařízení, které nosíme neustále u sebe může ohrožovat váš zdravotní stav. Podle americké výzkumnice doktorky Devry…
ZDRAVÍ

Odborníci na výživu potvrzují – existuje látka, která vám skutečně…

Štíhlá postava, bez ohledu na to, zda jste žena nebo muž, je dnes jedním z ideálů krásy a touha po…