Šokující přiznání lékařů! Chtěli vydělávat velké peníze a tak začali vymýšlet diagnózy, které vůbec neexistovaly. To vše jenom pro svůj zisk. Poškození pacienti nemohou uvěřit, že jim úmyslně zničili zdraví nepotřebnými léky! -
Menu

Šokující přiznání lékařů! Chtěli vydělávat velké peníze a tak začali vymýšlet diagnózy, které vůbec neexistovaly. To vše jenom pro svůj zisk. Poškození pacienti nemohou uvěřit, že jim úmyslně zničili zdraví nepotřebnými léky!

Pojďme se ale vrátit ke konkrétním případům, a to takovým, kdy lékaři úmyslně a vědomě svým pacientům diagnostikovali rakovinu, jen aby měli více v kapse. Krásně je to vidět například na případu Dr. Farid Fata, který se před mnoha lety otevřeně přiznal před soudem, že úmyslně a nesprávně diagnostikoval stav rakoviny u lidí, kteří byli úplně zdraví. Dokonce se přiznal také k tomu, že tyto absolutně zdravé lidi posílal na chemoterapii, jen aby z toho měl větší zisk.

Pacienti doktora Faty, byli samozřejmě všichni velmi šokováni, jakmile se to dozvěděli, někteří ho chtěli dokonce lynčovat. No zkuste se vžít do jejich role. Lékař, kterému věříte, Vám bez jakýchkoliv důvodů a hlavně neoprávněně, diagnostikuje smrtelné onemocnění, a potom Vás k tomu pošle ještě na chemoterapii, která není vůbec příjemná. Zatímco Vás plní toxickými chemikáliemi, jemu se mezitím plní peněženka Vašimi penězi.

Vyjádření onkologa

Jeden známý lékař, Dr. Sayed Mohammed, onkolog ve výslužbě, který tento velmi nepěkný trend zpozoroval už před deseti lety, se k tomu jednoznačně vyjádřil něco ve stylu, že mnoho těchto bezohledných lékařů se chovají jako podnikatelé bez svědomí. Jediný rozdíl oproti podnikateli je to, že drží Vaše ve svých rukách:

  • Vaše zdraví
  • Vaši důvěru

Což, je velmi nebezpečná kombinace. Nebezpečná o to více, když v tom hrají roli Vaše peníze, které po celý život tvrdě vyděláváte. Pak je sebere bezohledný člověk, který Vám k tomu sebere navíc i radost ze života. Opravdu hrozná a nebezpečná kombinace.

Parametry trestného činu

Vraťme se přímo k případu Dr. Faty. Podle vyjádření vlády země, ve které lékař pracoval, udržoval Dr. Fata své podvodné lékařské podnikání:

  • v období let 2009 až 2016
  • a zapojil do něj cca 1200, do té doby zdravých pacientů
  • a získal tak 62 milionů dolarů

Zmíněnou částku peněz dostal od společnosti Medicare přesně za dobu, během níž „úspěšně“ provozoval svůj program. Jak vidíte, je to poměrně vysoká částka, možná až moc vysoká. A přesně to bylo důvodem, proč jeden americký advokát požádal soud, aby lékaře odsoudili za tento čin na doživotí.

Důvěra jako lukrativní zboží

Přestože to nemusí být přímo chování, které byste nutně museli čekat i od svého oblíbeného lékaře, kterému plně důvěřujete, je velmi důležité si uvědomit, že právě toto se pravidelně děje. Důvěra je v dnešní době velmi lukrativní zboží, kterého se velmi snadno zneužívá.

Rakovina prostaty jako byznys

Zkuste se zapřemýšlet nad tím, proč pacienti s rakovinou prostaty dostali od svých lékařů nesprávné a falešné prognózy o budoucím vývoji jejich zdravotního stavu. Příčinou byla nesprávná asociace onemocnění s určitým proteinem, který produkuje prostata.

Co z toho plyne? Pouze 3 % pacientů ve skutečnosti zemře na rakovinu prostaty. Nicméně pokud lékaři doporučí léčit tuto chorobu, mají na tom zisk také další články zdravotnického a farmaceutického byznysu. Je proto zbytečné informovat zbylých 97 % pacientů o tom, že rakovinu prostaty pravděpodobně nemají, mimo případu žlázy, která onemocnění opravdu způsobuje.

Bude-li tento přístup lékařů a celého zdravotního průmyslu nadále pokračovat, budeme se stále častěji setkávat s nesprávnými praktikami lékařů, kteří ze zdravých mladých lidí, začnou dělat těžce nemocné. Jen aby si obohatili kapsy. Je proto třeba, začít se na podobné věci zaměřovat a více se o to zajímat.

1
2

Líbil se vám článek?

Tisk
ZDRAVÍ

Velká rada od lékařů: takto se zbavíte nachlazení a chřipky…

Opět jsme se dostali do doby, kdy jsou nachlazení, chřipky a další podobné zdravotní problémy velmi častým jevem. Nastalo totiž…
ZDRAVÍ

Máte problém s nadýmáním? Zde je návod, jak s ním…

Nadýmání dokáže být velmi nepříjemným problémem. Když musíte celý den prozřít s nafouknutým břichem, zjistíte, že to není žádná legrace. Nadýmání…
ZDRAVÍ

Těchto 8 věcí se stane s vaším tělem, pokud budete…

Kdo by neznal zázvor. Lék všech léků. Přírodní zázrak, který dokáže s naším tělem opravdové divy. Možná ani netušili, že jeho…
ZDRAVÍ

Tyto potraviny čistí krevní cévy a přirozenou cestou chrání před…

Mnoho studií prokázalo, že k udržení dobrého zdraví je zapotřebí jíst více zeleniny a ovoce, nicméně ne všechna jídla musí mít…
ZDRAVÍ

Po přečtení tohoto už nikdy nebudete úmyslně zadržovat moč!

Určitě se vám už někdy stalo, že vás volala matka příroda na malou stranu, ale zrovna jste nemohli. Bránila vám…
ZDRAVÍ

Manželka zubaře mi prozradila návod, jak doma vyléčit během 3…

Gingivitida patří mezi jedno z nejčastějších onemocnění dásní. Tímto onemocněním nepříjemně trpí čím dál více lidí. A přitom jí lze velmi…