Tohle je tajemství mé diety: Za rok jsem shodila přes 50kg bez drastických jídelníčků - zde je můj příběh a návod zdarma! -
Menu

Tohle je tajemství mé diety: Za rok jsem shodila přes 50kg bez drastických jídelníčků – zde je můj příběh a návod zdarma!

Existuje spousta možností, jak rychle zhubnout. Bohužel ale s nimi přichází i neustálé pocity hladu a deprese. K čemu je takové hubnutí dobré, když akorát tak trpíme výkyvy nálad a dříve či později shozená kila nabereme díky jojo efektu zpět? Chcete-li takové situaci předejít a nově získanou figuru udržet, nejlepším způsobem je hubnout pomalu. Klíčem je zlepšení svého životního stylu, kdy budete shazovat pouze 0,5 kg týdně. K tomu vám pomohou následující jednoduché a bezbolestné strategie, díky nimž ani nepoznáte, že jste na „dietě“.

Snídejte každý den

Spousta lidí žije v mylné domněnce, že vynechávání snídaně je dovede k vysněné postavě. To je ale chyba. Celé to totiž skončí tak, že budete vyhladovělí a odpoledne sníte mnohem více jídla, tudíž i kalorií. Dejte si raději misku celozrnných obilovin s ovocem a nízkotučným jogurtem nebo mlékem pro rychlý a výživný začátek dne. Budete mít více energie a přes den nebudete mít takový hlad.

Zákaz do kuchyně

Nastavte si čas, kdy si dáte poslední jídlo dne. Ihned poté si vyčistěte zuby, tím zabráníte dalším chutím a nočnímu vyjídání ledničky.

Celozrnné potraviny

Nahradíte-li bílé pečivo, koláčky, sušenky a jiné celozrnnými potravinami, dodáte svému tělu potřebnou vlákninu, která váš žaludek zasytí na delší dobu. Vyberte si:

  • celozrnný chléb a těstoviny
  • hnědou rýži
  • otrubové vločky
  • celozrnné sušenky

Tekuté kalorie vybírejte moudře

Slazené nápoje obsahují vysoké množství kalorií, což není nic dobrého ani pro vaši postavu ani zdraví. Navíc nijak nesnižují chuť k jídlu ani hlad. Uspokojte svou žízeň pomocí perlivé vody s citrónem nebo malými porcemi 100% ovocné nebo zeleninové šťávy. Stejně tak si dejte pozor na konzumaci alkoholu. Měli byste jej omezit, nejlépe na nějaký čas zcela odstranit.

Jezte hodně ovoce a zeleniny

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
Nezařazené

Neuvěřitelný jednoduchý postup, díky kterému zvládnete domácí péči o své…

Namočila jsem nohy do ústní vody po dobu 30 minut: Až vám prozradím proč, zkusíte to také! - příjemné jako miminko…
Nezařazené

Tajným nepřítelem celulitidy je tato domácí olejová směs, která funguje…

Máte nadváhu, či pouze partie na těle, které neradi ukazujete a za které se stydíte? Pokud je vaším velkým nepřítelem…
Nezařazené

Rostliny, zelenina i ovoce mého dědečka nejsou nikdy nemocné a…

Každému zahradníkovi či milovníkovi květin se zcela jistě už někdy stalo, že jeho rostlinky navštívili nezvaní hosté, kterými jsou mšice.…
Nezařazené

Pijte tento nápoj po dobu 4 dnů a odstraníte veškerý…

Snažíte se den co den shodit nějaké to kilo? Vyzkoušeli jste už mnoho cviků, potravin a rad? Každý toužíme po…
Nezařazené

Rodiče našli v posteli svého novorozeného syna podivné brouky

Šťastní rodiče Rachel a Adam Scottovi vychovávali svého novorozeného syna v anglickém Manchesteru. Během běžného úklidu domácnosti však Rachel objevila…
Nezařazené

Odborníci radí dvě koření, která vás zbaví tuku a parazitů:…

V dnešním článku vám poradíme, jak se rychle a snadno zbavit přebytečného tuku, který je uložen ve vašem těle. A…