Varování! Zde jsou hlavní příznaky toho, že se ve vašem tělu může probouzet rakovina -
Menu

Varování! Zde jsou hlavní příznaky toho, že se ve vašem tělu může probouzet rakovina

Už jste někdy slyšeli o rakovině kůže? Předpokládáme, že ano. Tento druh rakoviny totiž patří mezi nejproblematičtější a každým rokem zabíjí tisíce lidí. Riziko hrozí především jedincům, kteří své tělo, resp. kůži, vystavují nadměrně škodlivým vlivům a málo o ní pečují. Ohroženi jsou ovšem i jedinci, jež na svém těle mají velké množství mateřských nebo jiných znamének. Dermatologové to velmi neradi vidí a většinou se lidi snaží přesvědčit, aby si jich, co nejvíce nechali odstranit. Dnes jsme si pro vás připravili seznam několika základních příznaků, které mohou napovědět, že je s vašim tělem něco špatně. Pozorně tedy čtěte a nic nepodceňujte.

Nemoc jako symbol

Když je s naším tělem něco špatně nebo se s ním něco děje, většinou nám dá tělo nějakou cestou vědět. Začne nám signalizovat, že tady to nebo toto je špatně, a pak už je pouze na nás, zda na to zareagujeme nebo to necháme být. Druhá možnost je velmi nezodpovědná, protože to může vést k vážným zdravotním komplikacím, které mohou mnohdy končit smrtí. Je tedy lepší být ke svém tělu pozorní a sledovat signály, které nám dává. Tělo ví totiž nejlépe, co je pro něj dobré a co potřebuje. Věřte mu.

Rakovina plic a krvinek

Jedním z hlavním nepřímých příznaků, že je s vaším tělem něco špatně, je sípání nebo dušnost. Může to znamenat problémy s plícemi, které mohou vést až k rakovině plic. Dalším příznakem mohou být časté horečky nebo infekce. Je to hlavní znaky blížící se rakoviny krvinek. Začíná v kostní dřeni, kde začíná produkovat abnormální množství bílých krvinek, které začnou narušovat schopnost bojovat proti infekcím v budoucnu.

Rakovina hrdla a vaječníků

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
Tisk
ZDRAVÍ

Slavný, uznávaný chirurg řekl pravdu o coronaviru: Toto jsou věci,…

Coronavirus je v posledních týdnech nejčastěji vyhledávané slovo na světových internetových portálech. Média jsou zprávami a informace o této chorobě plná…
ZDRAVÍ

Stačí pouze 2 kapky tohoto do uší a až 97%…

Máte problémy se sluchem? Už neslyšíte tak, jako dříve a rádi byste s tím ještě něco dělali? Nechcete, aby vám cokoliv…
ZDRAVÍ

Zapište si tento recept, než bude smazán. Tento starý návod…

Trápí vás nějaká nemoc a nevíte už, co s tím máte dělat? Lékař vám není schopný nic kloudného říci a vy…
ZDRAVÍ

Objednala se k pravidelnému barvení vlasů, ale její kadeřník objevil…

Představte si, že jde ke kadeřníkovi, aby vám udělal nový úče, obarvil vám vlasy a pěkně vás nastrojil. Těšíte se…
ZDRAVÍ

Ideální váha: Kolik byste měli správně vážit při vaší výšce?

Také se neustále trápíte s váhou? Stále přibíráte nebo shazujete a vaše tělo včetně vás samotných, je z toho šíleně zmatené? Není…
ZDRAVÍ

Zvláštní léčivá síla těchto bodů na ruce funguje už stovky…

Už jste někdy slyšeli o akupresuře a reflexních bodech? Že ne? Pak je možná právě ten nejvyšší čas, abyste se…