Vyzkoušejte pít tento nápoj alespoň sedm dní a můžete zapomenout na břišní tuk! -
Menu

Vyzkoušejte pít tento nápoj alespoň sedm dní a můžete zapomenout na břišní tuk!

Abychom byli k sobě upřímní … Většina z nás si příliš dobře uvědomuje, že nadváha má za následek nejen estetický problém, ale s sebou přináší i kopec různých zdravotních potíží. Podle posledních statistik, které učinila Světová zdravotnická organizace WHO (World Health Organization), experti poukázali na to, že nadváha zvyšuje riziko chronických onemocnění jako například diabetu, či hypertenze. A naneštěstí stále více lidí na světě bojuje s nadváhou a navíc čelí důsledkům více zdravotních následků. Podle nejnovějších statistik více než 2 miliardy lidí trpí na svět obezitou, což je přibližně 30% světové populace. Tento problém mě za následek minimálně 5% úmrtí ročně na planetě.

Takže si asi všichni uvědomujeme, že nadváha je seriózní problém, se kterým bychom měli něco udělat. Souhlasíte s námi? Většina lidí začne zkoušet striktní diety, nebo se obrátí na liposukci, protože si myslí, že nemají jinou možnost. Ale my si myslíme, že to není nejlepší volba. Redukční diety mají jojo efekt, a ani liposukce není trvalé řešení.

Nemusíte se obávat, protože existuje množství přírodních nápojů a receptů, které vám mohou pomoci vyřešit váš problém. Dnes je váš šťastný den, protože v tomto článku vám ukážeme nejlepší domácí nápoj, který vám pomůže urychlit hubnoucí procesy v těle, a tak i rychleji spalovat tuk.

Nejlepší domácí recept na spalování tuků – recept:

V první řadě je třeba myslet na to, co sníte. Měli byste si dát pozor na to, abyste konzumovali více ovoce a zeleniny a eliminovaly příjem cukrů a sladkostí. A pamatujte, pokud chcete dosáhnout co nejlepších výsledků, nezapomínejte na svůj cíl. Musíte se prostě pro něj pevně rozhodnout.

A jak jsme již zmínili výše, měli byste určitě vyzkoušet náš recept na tento fantastický nápoj, který vám pomůže spalovat tuky. Na jeho přípravu budete potřebovat následující ingredience:

  • okurky
  • 3 kousky ananasu
  • celer
  • šálek petržele

Pořádně umyjte ovoce a zeleninu, přidejte je do mixéru a pořádně mixujte, dokud se tyto suroviny nespojí. Tento nápoj pijte ráno na lačný žaludek. Nepřidávejte žádný cukr nebo umělá sladidla a vypijte je do 15 minut od času přípravy, aby neztratili výživné hodnoty.

Důležité upozornění:

Jak jste říkali, nepřidávejte v žádném případě žádné sladidlo. Po rozmixování nenechte nápoj stát déle, než 15 minut. Musíte ho opravdu vypít co nejdříve, abyste neztratili důležité živiny. A důvěřujte nám. Budete překvapeni výsledkem.

Líbil se vám článek?

Tisk
TIPY A TRIKY

ZBAVTE SE MRAVENCŮ HNED: odborníci odhalili 3 levné a snadné…

Mohou být v rodinném domě, stejně jako na chatě, nebo ve vašem zahradním domku či na terase. A co máme na…
ZDRAVÍ

Tento sirup je 10krát účinnější než antibiotika. Zničí všechny infekce…

Když jsme nemocní, tak zajdeme k lékaři, který nám předepíše léky, které si vyzvedneme v lékárně. Ano, sice nám mohou pomoci na…
ZDRAVÍ

Na střevní problémy není nic lepšího – místo předražených a…

Střevní problémy trápí stále více lidí. Je to dáno jak jejich genetikou, tak je to dáno třeba tím, co člověk…
ZDRAVÍ

Nevěděla jsem, jak účině a rychle vyléčit kašel, ale tento…

Podzim a zima jsou obdobími, kdy spousty z nás trápí nejrůznější nachlazení, především rýma či kašel. V lékárně je sice možné zakoupit…
ZDRAVÍ

LÉKAŘI VARUJÍ: Tyto malé změny obličeje mohou znamenat vážné zdravotní…

Obličej je pravděpodobně částí těla, které si na druhých lidech všímáme nejvíce. Proto mu také především ženy věnují velkou péči.…
TIPY A TRIKY

Vzala vajíčko a namočila ho do misky s lakem na…

Barvení velikonočních vajíček patří mezi tradiční české lidové zvyky. Existuje velké množství nejrůznějších technik a způsobů, jak vajíčka ozdobit. My…