Z tohoto vám padne čelist. Má jen 16 let, ale když si...

Z tohoto vám padne čelist. Má jen 16 let, ale když si podíváte toto vystoupení, budete mít husí kůži po celém těle

Některé vystoupení v talentových soutěžích nás vědí dojmout až k slzám. To je i případ 16- leté dívky jménem Calysta Bevier, která již v tomto mladém věku bohužel okusila, co je to rakovina. Porotce Simona Cowella asi nemusím představovat a určitě si ho každý pamatuje právě kvůli jeho přísnosti. V soutěži Amerika má talent už stihl stisknout zlaté tlačítko, které posunulo Calystu rovnou do finále. Když si podíváte její vystoupení, pochopíte proč.


Na začátku vystoupení se Calysta představila a porotci ji přirovnat k herečce Audrey Hepburnové i díky krátkému střihu. Pak však přichází šokující informace. Calysta má krátké vlasy proto, že překonala rakovinu a naštěstí přežila! Život je požehnáním, proto si ho važte!

Sem přikládáme video, které si již stihlo prohlédnout několik milionů lidí po celém světě. Co říkáte? Nádherný hlas, však?

Tisk
ZDROJhttp://babskeveci.sk/
Loading...
Sdílejte

Kam dál?

Věnujte se naplno svým dětem! Jejich emoce možná nejsou vidět, ale představují důležitý element v jejich vývoji!

Také rádi spíte s dekou, nebo polštářem mezi nohama? Přečtěte si, co to o Vás vypovídá!

Mysleli jste si, že orgasmus je vyvrcholením? Tak zkuste pozorovat, co se děje s Vaším tělem i následující dva dny potom!

Máte v práci otravného šéfa, který Vám nedá pokoj ani o víkendu? Pak se Vám bude líbit zákon, který byl přijat ve Francii!

POZOR! Vaše tělesná vůně může vypovědět hodně o Vašem zdravotním stavu!

Další články