Zapomeňte na posilovny a kolektivní cvičení. Zlepšit svou kondici a posílit postavu můžete i doma. Tento soubor cvičení patří mezi nejúčinnější. Stačí pár dní a uvidíte výsledky! Jak cvičit správně? -
Menu

Zapomeňte na posilovny a kolektivní cvičení. Zlepšit svou kondici a posílit postavu můžete i doma. Tento soubor cvičení patří mezi nejúčinnější. Stačí pár dní a uvidíte výsledky! Jak cvičit správně?

 • Stimulovat metabolismus
 • Předcházet nespavosti
 • Probudit organismus
 • Tedy kromě toho, že jednoduše a rychle získáte vysněnou letní figuru do plavec, uděláte zároveň něco pro vaše nitro. Budete uvolněnější a zbavíte se zbytečného stresu.

  Jak postupovat při cvičení Agaseki

  První cvik začíná naprosto jednoduše. Stačí, když si lehnete na podlahu a uvolníte se. Vaše ruce by měly být položené podél vašeho těla a nohy byste měli mít mírně od sebe. Ve chvíli, kdy se budete cítit pohodlně, se uvolněně a zhluboka dýchejte. Takhle vydržte asi půl minuty.

  Druhý cvik spočívá v tom, že zvednete nohy do vzduchu a následně je složíte ta, že budete připomínat žábu. To znamená, že položíte k sobě a rukama je k sobě spojíte. Pokud tak provedete správně, ucítíte, jak se vaše břišní svaly napnou. Zároveň byste měli cítit i vnitřní a zadní svaly stehenní.

  V téhle pozici zůstaňte do 15 vteřin. Nezapomeňte na hluboký nádech a výdech. Dále postupujete tak, že pomalu zvednete hlavu a natáhnete ji směrem k vašim prstům. Dejte si pozor, abyste nepřenesli zátěž na krk – o posun by se měla postarat horní část vašeho těla, ne váš krk. V této pozici vydržte 19 vteřin. Nezapomeňte zhluboka dýchat.

  Cvičení je téměř u konce. Nejdříve pomalu vraťte hlavu, nohy a ruce do původní polohy v těže. Nakonec ještě ohněte nohu v koleni (druhou nechte ležet) a vydržte tak 15 vteřin. Poté nohy vyměňte a celý proces opakujte.

  Pokud budete cvičit pravidelně, brzy uvidíte, že se kila ztrácí a vy sami se cítíte mnohem lépe.

  1
  2
  Tisk
  Nezařazené

  Vzpomínáte si na malého Dennise z kultovní komedie? Je neuvěřitelné,…

  To snad není ani možné, od natočení kultovní komedie Dennis – postrach okolí uplynulo již 27 let. Za tu dobu…
  Nezařazené

  Otec zveřejnil obrázek dítěte na Facebooku: Hned po pár prvních…

  Náhody, které zachraňují životy, i tak by se dal popsat příběh, který skončil záchranou života. Když nahrál novopečený tatínek fotku…
  Nezařazené

  Všímavá babička zachránila vnučce život: Otrávit jí chtěla vlastní teta…

  Členové rodiny by měli mít mezi sebou to nejčistší pouto. Měli by si vzájemně pomáhat a sdílet spolu to dobré…
  ZE ŽIVOTA

  Obrovská radost a oslava z dvojčat se proměnila v životní…

  Ve chvílích, když uslyšíte slova „Je mi to líto“, automaticky očekáváte špatnou zprávu. Ta věta může znamenat, že váš život…
  Nezařazené

  MUDr. Martina Kopáčová upozorňuje všechny ženy i muže starší 30…

  Pomerančový džus, croissant s máslem nebo kousek bábovky a káva. Klasická snídaně mnohých z nás. Přečtěte si, proč byste měli naopak vyměnit…
  Nezařazené

  Pavel (42): Vlastníma rukama jsem za pár tisíc postavil dokonalý…

  Občas nemáme mnoho peněz na to, abychom si pořídili krásné vlastní bydlení někde na vesnici nebo ve městě. Máme tím…