Žena zašla ke kadeřnici a díky účesu omládla o 10 let. Zkuste si vybrat jeden z těchto a buďte mladší ze dne na den -
Menu

Žena zašla ke kadeřnici a díky účesu omládla o 10 let. Zkuste si vybrat jeden z těchto a buďte mladší ze dne na den

Jedno staré rčení říká, že vlasy jsou korunou krásy každé ženy. Většina žen si toho je velmi dobře vědoma, a proto svým vlasům věnuje náležitou pozornost a stará se o ně, jak nejlépe může. Bohužel s přibývajícím věkem se kvalita a hustota našich vlasů navzdory veškeré péči mění. Proto by ženy měly svou pozornost zaměřit nejen na správnou péči, ale také na volbu vhodného účesu, který drobné problémy a nedostatky dokáže snadno zakrýt. Obecně se pro ženy středního a vyššího věku doporučují kratší či středně dlouhé vlasy, a pokud jde o barvu, jako vhodnější se ukazují být spíše světlé odstíny, od klasické blond přes zlatou či platinovou blond až po medovou či popelavou blond. S tím souhlasíme a v naší galerii vám přinášíme hned několik nápaditých účesů, díky kterým budete vypadat i cítit se opět mladě a svěže.

Účesy z polodlouhých vlasů

Velmi módní účesy z polodlouhých vlasů, které jsou velmi jednoduché na údržbu a sluší každému tvaru obličeje. Z vlasů této délky lze vytvořit i o něco sofistikovanější účes, kdy vlasy pomocí stylingových přípravků vytvarujte do o něco slavnostnější podoby.

Mladistvě a ležérně

Z o trochu kratší délky vlasů vychází třetí účes, který působí velmi vzdušně díky použitému stylingu svrchních vlasů. Obecně platí, že pokud jsou vlasy v přední části delší než v zadní, účesy působí velice mladistvě a ležérně. Tímto stylem je inspirováno hned několik našich účesů, u některých je ofina navíc v kombinaci s trendy delšími vlasy po stranách uší.

Asymetrické účesy

Příkladem je například účes číslo čtyři, mladistvý asymetrický účes odpředu dozadu, kdy vlasy v přední části jsou delší než v zadní části, kde jsou navíc hodně sestříhané. Asymetrie využívá i účes číslo sedm. Tento účes asymetricky rozděluje vlasy na dvě části, z jedné strany tak účes vypadá bohatší než z druhé. Mladickosti tohoto účesu přispívají sestříhané vlasy na týlu.

Zajímavě řešená ofina

Pokud se vám líbí vlasy na patku, jsou pro vás skvělou variantou například účesy s číslem patnáct a šestnáct, celá ofina je totiž sestříhaná tak, aby vytvořila moderní patku.

Líbil se vám článek?

Tisk
KRÁSA A MÓDA

Stačí vypít dvakrát za den tento zázvorový nápoj a zbavíte…

Trápí vás usazený tuk na těle a nevíte, jak se ho zbavit? Zkusili jste už opravdu všechno, ale nic nepomáhá?…
KRÁSA A MÓDA

Manželka zubaře mi prozradila utajovaný trik, jak si doma během…

K zubaři chodíme nejenom na prohlídky, nebo v případě, kdy máme kazy. Jeho služby se dají využít i v případě, kdy chcete mít…
KRÁSA A MÓDA

Zubař vám nikdy neřekne, že si zubní kámen můžete takto…

Ano, zubní lékaři jsou velmi důležití, jelikož pokud máme zubní kaz nebo jiný problém, dokážou ho dát velmi rychle do…
KRÁSA A MÓDA

Zhubněte půl centimetru denně! Připravte si směs se zázvorem a…

O hubnutí se snaží mnoho žen, ale nutno říci, že většina z nich s ním má mnoho problémů. Jejich diety jsou buď…
KRÁSA A MÓDA

Koupila si 2 přírodní věci za pár korun a za…

Celulitida neboli pomerančová kůže je velký problém mnoha žen. To proto, že se negativně podepisuje na jejich kráse. Je jasné,…
KRÁSA A MÓDA

6 účinných způsobů, jak se zbavit ochablého obličeje a povislého…

Není nic výjimečného, že si ženy výrazně potrpí na to, jak vypadají. Bohužel se s přibývajícím věkem mohou objevovat různé problémy.…