David Hampl
4 dubna, 2019

Že rodiče fotí své děti, to není nic neobvyklého. Naopak se jedná o něco, co je zcela běžné a co je v poslední době velmi populární. Díky tomu mohou rodiče dlouhodobě zvěčnit své děti a ty budou mít i památku na dobu, kdy byli menší. Ne vždy se ale taková fotka podaří. A někdy se může stát dokonce to, co ženě v tomto příběhu. Fotila svou dceru, ale poté si na fotce všimla věci, která ji doslova šokovala. Nemohla tomu uvěřit, ale skutečně to tam bylo.

Měla to být fotografie dcery. Ale nebyla jenom tak obyčejná

Bianca Dickinson je matka krásné dvouleté holčičky, kterou se rozhodla vyfotografovat venku, v přírodě na poli. Bylo krásné počasí, které byli pro fotografii jako stvořené. A tak se právě tato fotka měla stát ozdobou rodinného alba. Zprvu to tak vypadalo, ale když se žena na fotografii podívala blíže, nemohla uvěřit vlastním očím. Když danou věc na fotce viděla, myslela si nejdříve, že ji šálí zrak, nebo že se jedná o něco, co se náhodou připletlo do záběru. Co ale bylo na fotce opravdu, to jí šokovalo.

Na fotce bylo něco navíc

Měla to být dokonalá fotka. Hlavní roli zde hrála dcera a dále také pozadí, které bylo zvoleno tak, aby bylo vidět pole, ale i část staré konstrukce. Nutno ale říci, že následně při prohlížení fotky viděla žena něco, co zde bylo navíc. Co zde před focením nebylo, ale na fotce to je. Zrak jí neklamal. Myslela si, že jde o větev, a tak se podívala blíže. To, co na fotce viděla, jí šokovalo.

Dceři hrozilo velké nebezpečí

Zajímá vás, co žena kromě své dcery vyfotila? Můžete to vidět na zveřejněné fotografii. Jedná se o hada. A to opravdu velkého. Ten byl v bezprostřední blízkosti její dcery, což znamenalo, že jí v tu chvíli hrozilo smrtelné nebezpečí. Bylo velké štěstí, že se jí nakonec nic nestalo a že had nezaútočil. V tu chvíli si žena také uvědomila, že to mohla být poslední fotografie její dcery. To jí šokovalo a málem se při prohlížené fotky zhroutila.

Fotku následně ukázala odborníkům, aby věděla, na jakého hada vlastně narazila. Už svou velikostí budil hrůzu. To, co jí řekli odborníci ji následně šokovalo znovu. A my se nedivíme, jelikož jí potvrdili, že šlo o druhého nejjedovatějšího hada na planetě. Stačí kousnutí a člověk umírá. Šlo o pakobru východní. Matka, a hlavně dcera měly ohromné štěstí.

Sdílejte článek