David Hampl
8 dubna, 2020

Když se obyčejný svět promění na neobyčejný, zcela vás to promění a můžete-li, chcete své překvapení sdílet se všemi lidmi na světě. To se stalo i muži, který se rozhodl natočit krásnou scenérii mraků, které se proháněly nad střechou jeho domu. Když však vzal do ruky kameru, natočil v mracích cosi nevysvětlitelného, na co zůstal oněměle hledět. Viděli jste už něco podobného?

Husté mraky ukrývaly překvapení

Video, které muž z Velké Británie během onoho mračného odpoledne natočil na svůj mobilní telefon, poté umístil na sociální sítě, kde se velmi rychle začalo šířit a stalo se hitem. Během několika dní jej shlédlo téměř tři sta tisíc lidí a jen nemálo méně jej sdílelo na svých vlastních profilech. To, co muž v mracích natočil, je cosi nevídaného a vyvolává řadu znepokojivých otázek, na něž neexistuje zcela jasná a uspokojující odpověď.

Během osmnácti vteřin Angličan chvějící se rukou zaznamenal oblohu, kterou halila neproniknutelná peřina z tmavě šedivých mraků, jež naznačovaly nadcházející bouřku a nečas. Náhle se vprostřed neproniknutelného mračna utvořila díra, skrze niž prosvítaly sluneční paprsky a odhalily dosud nevídané představení.

Skrze mnohametrový otvor v mracích se v jasném světle začala rýsovat lidská postava. Nebyla ale statická tak, že by bylo možné předpokládat jen bujnou představivost a obrazotvornost lidské mysli. Tato postava člověka totiž zcela zřetelně kráčela od jednoho konce mračné průrvy ke druhému, kde se opět ztratila v mracích.

Bůh nebo Odin? Raději věřme

Po svém zveřejnění video na sociální síti Facebook vyvolalo tisíce reakcí a bouřlivých komentářů lidí, kteří spekulují o původu tohoto jevu. Většina z nich ale hovoří o bohu, který z nebe shlíží na zemi a přemýšlí o tom, zda lidstvo potrestat za všechny jeho hříchy. Objevují se i názory o duši, která opouští pozemský svět a přechází na „druhý břeh“ skrze mračna na obloze. Někteří spekulují o tom, že ať už jde o křesťanského boha nebo severského Odina či Thóra, lidé by o jejich existenci neměli pochybovat.

Kromě toho se pod videem spustila přehlídka mnoha podobně vyhlížejících fotografií od dalších lidí, kteří v mracích rovněž zachytili podobně nevysvětlitelné úkazy. Naopak spousta lidí vyjadřuje pod videem své pochyby o tom, jak video vzniklo a netají se svým pobavením. Jak to ale bylo doopravdy, na to už nejspíš nikdo nepřijde. Nezbývá tak, než tuto otázku ponechat nezodpovězenou.

Man Spotted Walking In The Clouds

'I was filming the storm and spotted this guy crossing the clouds...' ???

Publiée par LADbible sur Dimanche 1 juillet 2018
Sdílejte článek