Muž chtěl natočit mraky, místo toho ale natočil něco, co mu vyrazilo dech! Když video zveřejnil, byl v šoku každý, kdo se na něj podíval

Když se obyčejný svět promění na neobyčejný, zcela vás to promění a můžete-li, chcete své překvapení sdílet se všemi lidmi na světě. To se stalo i muži, který se rozhodl natočit krásnou scenérii mraků, které se proháněly nad střechou jeho domu. Když však vzal do ruky kameru, natočil v mracích cosi nevysvětlitelného, na co zůstal oněměle hledět. Viděli jste už něco podobného?

Husté mraky ukrývaly překvapení

Video, které muž z Velké Británie během onoho mračného odpoledne natočil na svůj mobilní telefon, poté umístil na sociální sítě, kde se velmi rychle začalo šířit a stalo se hitem. Během několika dní jej shlédlo téměř tři sta tisíc lidí a jen nemálo méně jej sdílelo na svých vlastních profilech. To, co muž v mracích natočil, je cosi nevídaného a vyvolává řadu znepokojivých otázek, na něž neexistuje zcela jasná a uspokojující odpověď.

Během osmnácti vteřin Angličan chvějící se rukou zaznamenal oblohu, kterou halila neproniknutelná peřina z tmavě šedivých mraků, jež naznačovaly nadcházející bouřku a nečas. Náhle se vprostřed neproniknutelného mračna utvořila díra, skrze niž prosvítaly sluneční paprsky a odhalily dosud nevídané představení.

Čtěte také: Jak na bramboráky bez oleje? Tento recept musíte vyzkoušet

Skrze mnohametrový otvor v mracích se v jasném světle začala rýsovat lidská postava. Nebyla ale statická tak, že by bylo možné předpokládat jen bujnou představivost a obrazotvornost lidské mysli. Tato postava člověka totiž zcela zřetelně kráčela od jednoho konce mračné průrvy ke druhému, kde se opět ztratila v mracích.

Bůh nebo Odin? Raději věřme

Po svém zveřejnění video na sociální síti Facebook vyvolalo tisíce reakcí a bouřlivých komentářů lidí, kteří spekulují o původu tohoto jevu. Většina z nich ale hovoří o bohu, který z nebe shlíží na zemi a přemýšlí o tom, zda lidstvo potrestat za všechny jeho hříchy. Objevují se i názory o duši, která opouští pozemský svět a přechází na „druhý břeh“ skrze mračna na obloze. Někteří spekulují o tom, že ať už jde o křesťanského boha nebo severského Odina či Thóra, lidé by o jejich existenci neměli pochybovat.

Kromě toho se pod videem spustila přehlídka mnoha podobně vyhlížejících fotografií od dalších lidí, kteří v mracích rovněž zachytili podobně nevysvětlitelné úkazy. Naopak spousta lidí vyjadřuje pod videem své pochyby o tom, jak video vzniklo a netají se svým pobavením. Jak to ale bylo doopravdy, na to už nejspíš nikdo nepřijde. Nezbývá tak, než tuto otázku ponechat nezodpovězenou.

https://www.facebook.com/LADbible/videos/4781387525241733/