Smrt herečky (†74): Hvězda Bakalářů skočila pod vlak!

Slovenský herecký svět včera zarmoutila zpráva o náhlé smrti herečky a pedagogičky Tatiany Hrivnákové (†74). Už prvotní zprávy mluvily o tom, že umělkyně zemřela při tragické dopravní nehodě. K nám se však dostaly informace, že právě ona měla být tou 74letou ženou, která v pondělí zahynula na kolejích u bratislavské Železné studienky!

Smutná zpráva se roznesla krátce poté, co bratislavští policisté informovali o smrti ženy, která zahynula pod koly vlaku. „Podle dosavadních informací měla 74letá žena vstoupit a následně zůstat stát na kolejišti. Rušňovodič vzhledem k rychlosti vlaku a krátké vzdálenosti nedokázal srážce zabránit. Na místě obhlížející lékař konstatoval smrt. A vše nasvědčuje tomu, že šlo právě o Hrivnákovou, která vyučovala jevištní řeč a hereckou tvorbu na bratislavské konzervatoři. \“Dostala se k nám informace, že zemřela po srážce s vlakem,\“ řekl nám zdroj z hereckého prostředí jak uvedli topky.sk

RTVS

Zesnulá herečka Táňa Hrivnáková se narodila 25. 9. 1948 v Rožňavě. Kromě divadla byla součástí i dětské pořady MA-TEL-KO a hrála v různých filmech, jako například Adam Šangala, Zlatá bource, Zlatá runa, Doktor Bencúr, Zkouška vedení a mnoho dalších.

Čtěte také: Smutná zpráva ze Slovenska! Zemřel člen kapely Modus Ľubomír Stankovský (†72)!

Zdroj: topky.sk, blesk.cz