Tento uznávaný světový astrolog vyložil karty na stůl. Toto se stane osudné pro každé znamení zvěrokruhu a měli byste…

Štír

Násilná črta, která ve Vás dřímá, Vás toto léto bohužel doběhne. Pro štíry by bylo opravdu nejlepší, aby se na pár měsíců zahrabali do písku, nebo ukryli do pořádně nenápadné skrýše. Nezoufejte však. Když hvězdy nepřejí v létě, budou přát v zimě. Pokud překonáte letní překážky, věřte, že v zimě zažijete opravdu extrémní úspěchy. Pozor si dávejte zejména pokud máte 15, 25, 30, 45, 50, 60, 74 let.

Střelec

Nejen léto, ale i celý rok se nese a také se bude nést ve znamení úspěchů. Střelcům díky jejich nekonfliktní povaze hvězdy přejí téměř stále, ale někdy díky tomu vyletí příliš vysoko. Právě proto byste se měli držet více při zemi a cenit si zkušeností, které Vám život dává. Obzvláště šťastní budou střelci ve věku 15, 19, 36, 38, 40, 45, 57 a 75 let.

Kozoroh

Během tohoto léta přijde významná změna. Pro kozorohy ve věku 16, 21, 30, 31, 33, 41, 50 a 57 to bude změna vítaná a šťastná .Pro ty ostatní však ne. Přinese smutek a nevyrovnanost. Nevzdávejte to tak rychle a pokuste se život chytit za pačesy. Jedině Vaše vlastní síla Vám dovolí, abyste nad negativními zkušenostmi vyhráli se ctí!

Čtěte také: Tato žena nadevšechno milovala svého psa. Bohužel ho nečekala dobrá budoucnost, jelikož trpěl vážnou nemocí a tak musel být utracen. Majitelka mu věnovala každou minutu svého času a v poslední den i překvapení. Jaké?

Pokračování článku na další stránce…
Pokračování článku na další stránce