Jak zapůsobit na muže? Vzhledem, mluvou, ale i barvou svých očí -
Menu

Jak zapůsobit na muže? Vzhledem, mluvou, ale i barvou svých očí

Zdá se, že ženská atraktivita je velmi subjektivní: někteří muži jsou blázni do žen s plnými křivkami, někteří muži dávají přednost štíhlým dívkám a jiní se vůbec nestarají o postavu, ale věnují pozornost jiným věcem. Vědci dospěli k závěru, že existuje mnoho podprahových věcí souvisejících s ženským vzhledem, kterých si muži všímají nevědomky.

Fakta podložena výzkumy

Různé výzkumy byly provedeny různými vědci z několika zemí v různých obdobích. Celkově se na studiu podílely tisíce mužů a žen.

My jsem se pro Vás rozhodli spojit všechny údaje, které vědci shromáždili, a povíme Vám o těch nejdůležitějších věcech, které ženy dělají a které muže přitahují.

1. Hlas a způsob mluvení

Na začátku vědci zjistili, že muži preferují ženy, které mají vysoký „ženský“ hlas. Marilyn Monroe je skvělý příklad ideálního hlasu. Nejméně atraktivním hlasem je pískavý hlas, jež mají Kim Kardashian a Ellen Page.

Je to proto, že s mládeží jsou spojeny vysoké feministické hlasy, což se rovná přitažlivosti. Starší ženy mají často pískavý hlas.

Další výzkum ukázal, že muži preferují ženy, které mluví podobným způsobem jako oni sami. Jedná se o způsob vyslovování určitých slov a písmen, tempo řeči a další podrobnosti.

2. Výška

Pravděpodobně každý ví, že většina mužů dává přednost ženám menším, než jsou oni sami. Rozdíl ve výšce může být menší než 20 cm.

Existuje však mnoho mužů, jejichž výška je menší než průměr. Takže zatímco se vysocí muži snaží najít menší dívky, krátší muži hledají ženy podobné výšky.

3. Věk

Často vidíme páry, kde jsou muži starší než ženy. A zdá se, že většina párů je takových. Existují však velmi jasné příklady párů, kde je žena starší.

Vědci zjistili, že muži ve věku do 20 let a po 30 letech preferují ženy od 24 do 25 let jako sexuální partnerky. Je to proto, že v tomto věku se žena pravděpodobně stává matkou. A v tomto případě nezáleží na tom, zda muž ,nebo žena přemýšlí o dětech. Je to všechno dáno evolucí. Muži, kteří měli sexuální styk se ženami od 24 do 26 let, měli více dětí než ostatní muži.

Muži, kteří jsou starší 30ti let a kteří si vybírají starší ženy, než jsou oni sami, tuto teorii nemohou vysvětlit. Pravděpodobně v tomto případě musíme hledat další psychologické důvody a motivy. Nebo možná bychom měli mít na paměti skutečnost, že neexistují situace, kdy by muži volili ženy na základě jediného kritéria přitažlivosti.

4. Barva očí

Vědci z Tromsøské univerzity v Norsku tvrdí, že modroocí muži upřednostňují modrooké ženy. Podle vědců je to proto, že barva očí budoucího dítěte pomáhá pochopit, zda je partner správnou volbou.

Muži s hnědýma a zelenýma očima nemají tendenci upřednostňovat modrooké ženy.

Samozřejmě, že preference modrookých mužů se zdají být zcela logické. Ale ve skutečnosti, i když oba rodiče mají modré oči, mohou mít dítě s hnědýma očima.

5. Make-up

Výzkum z roku 2014 tvrdí, že muži dávají přednost ženám, které používají jen mírný make-up. Nejzajímavější je, že ženy nemají opravdu rádi velmi výrazný make-up, ale domnívají se, že se to mužům líbí, proto to často dělají.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
ZDROJbrightside.me
Tisk
PR články

Jazyky vám otevřou dveře do nového zaměstnání

Právě je nejlepší čas pro studium jazyků. Pomocí nově nabytých znalostí si otevřete dveře do zaměstnání snů. Jaké jsou…
PR články

Investiční zlato a stříbro spolehlivě uchová hodnotu vašich peněz po…

Investování do zlata a stříbra patří mezi nejbezpečnější způsoby investování vůbec. Nepleťte si ho ale s investováním do zlata…
ZE ŽIVOTA

Tento bezpáteřní muž vyhodí svého psa z auta: podívejte se…

Máte rádi zvířata a byli byste ochotni pro ně i riskovat vlastní bezpečí? Vadí vám, když se kolem vás děje…
PR články

Do čeho investovat v roce 2020?

Máte k dispozici finanční prostředky navíc a rádi byste je v roce 2020 investovali? Pokud jste si jistí, že své finance nebudete…
ZAJÍMAVOSTI

Toto je 7 mýtů o koronaviru, kterým nikdy nevěřte! Když…

Svět zasáhla pandemie potenciálně smrtícího koronaviru, který se rychle šíří do všech stran. Panika, jež se kolem nákazy strhla je…
PR články

Jaké budou vaše Velikonoce 2020?

Za necelý měsíc tu máme Velikonoce. Velikonoční pondělí letos připadá na 13. dubna, obchody lákají na sváteční výzdobu již…