David Hampl
28 května, 2018
[no_pagination]

Přemýšleli jste někdy o tom, jak se modelkám Victoria's Secret daří udržet svou výjimečnou krásu? A i když se snažíme dodržovat stejná pravidla, nezdá se, že nám stejně fungují. No, náš odhad je, že prostě neznáme jen všechna tajemství. Dosud!

My jsme totiž pro Vás provedli menší výzkum a přicházíme se seznamem neocenitelných kosmetických tipů, díky nimž se budete cítit jako královna!

1. Bohaté masky

Dokonce i když nikdy nezapomenete na ošetření pleti, zde je trik, který mnoho modelek Victoria's Secret používá - 24 karátová zlatá maska. V noci před každou velkou událostí používají modelky tuto bohatou masku, aby pomohly své kůži se krásně lesknout.

2. Podváděcí dny

Štíhlá postava je obvykle výsledkem genetiky, cvičení a zdravé výživy. Nicméně, někdo, kdo někdy byl na dietě, ví, že je důležité mít "podváděcí jídlo", když si zrovna povolíte jíst cokoliv, co chcete. To je důležitý aspekt diety, protože nejenže zvedá duševní napětí, protože se musíte neustále omezovat, ale také Vám nabízí něco, na co se těšíte. Mějte na paměti, že jedno podváděcí jídlo neznamená, že je Vaše dieta u konce a že můžete pokračovat v konzumaci nezdravých potravin!

3. Čistá tvář

Zřídkakdy uvidíte profesionální modelky, které mají spoustu make-upu, když nejsou zrovna na předváděcím mole. Bez ohledu na to, jak jemný je Váš make-up, má stále dost negativní vliv na Vaši pokožku. Nosit make-up po celou dobu může přispět k nástupu raných vrásek a může ucpat Vaše póry. To znamená, že čím více používáte makeup pro zakrývání svých nedokonalostí, tím více ho budete potřebovat.

4. Spravný přívod vody

Obvyklý mýtus spočívá v tom, že každý den musíte vypít alespoň 8 sklenic vody. Ale tělo každého člověka je jiné, takže je nutné vypočítat správné množství vody, které je potřebné pro Vaše tělo.

Pro někoho, kdo žije v mírném klimatu, se doporučuje vypít asi 30 ml vody na jeden kilogram Vaší váhy. Budete muset vypočítat - 30 ml x váha Vašeho těla v kg = Váš perfektní denní příjem vody v ml.

5. Správné doplňky

Vitamíny jsou zásadní pro každého, kdo žije ve městě, nebo kdo je na přísné stravě. Pokud jste vegetarián, nebo vegan, je nutné přidat vitamín B12 k dennímu příjmu. Pokud žijete ve městě, které je zbaveno slunečního záření, Vaše tělo bude těžit z vitamínů D, jako je D3. Chcete-li zjistit, které doplňky jsou nejlepší pro Vás osobně, doporučujeme konzultovat to s certifikovaným odborníkem na výživu.

6. Plán holení

Pravděpodobně jste si nemysleli, že čas, kdy se budete holit, může mít nějaký význam, že? No, při příštím oholení je nejlepší udělat to odpoledne, nebo nejméně půl hodiny poté, co se probudíte, protože zduřená kůže může zabránit kvalitnímu oholení. Zatímco epilace cukrovou pastou je jedním z nejlepších způsobů, jak se zbavit nechtěných chloupků, není to pro každého, takže pokud se držíte tradičního holení, pamatujte na tento návrh!

7. Cvičení bez make-upu

Jak lákavé se může zdát, začít trénink s make-upem na tváři, měli byste se držet pravidla, že tak nikdy neučiníte. Pot a make-up se nemíchají dobře a výsledek může zanechat zanesené póry, což vede ke vzniku černých teček a jiných nepříjemností.

8. Zmrazená tvář

To je trik od modelu Victoria's Secret Jasmine Tooks. Aby měla tvář pevnou a svěží, používá na tvář kousek ledu, kterým jemně masíruje pokožku každé ráno.

9. Odstraňte tmavé kruhy pod očima

Modelka Victoria's Secret Victoria Brito nemusí být špičkovým šéfkuchařem, ale rozhodně ví, jak získat co nejvíce z bramborového klínu! Oloupané brambory, nakrájené na plátky, umístěné na očích po dobu 10-15 minut, jsou skvělým způsobem, jak účinně bojovat proti pytlům pod očima.

10. Méně všeho

V dnešní době se trendy make-up stále mění. Přední světový make-up artista Tom Pecheux prohlásil za letošní nejlepší vzhled jako "přirozenou tvář". Takže se připravte na to, abyste v letošním roce používali nějaký jasný a oslňující oční make-up a čistý a svěží celkový vzhled.

11. Vyvarujte se rozmazání

Stejný make-upový artista, Tom Pecheux, navrhuje, aby byla každá vrstva řasenky vždy suchá, aby se zabránilo rozmazání. Nejlepším způsobem, jak to udělat, je použít na Vaše víčka jakýsi "štít", například kreditní kartu.

Zdroj fotografií: freepik.com

Sdílejte článek