David Hampl
22 prosince, 2019

Pokud máte rádi dojemné a silné příběhy, bude pro vás tento článek přímo jako dělaný. Teprve 13letý zpěvák, který se odhodlal přihlásit se do talentové soutěže, šokoval svým vystoupením naprosto celý sál. Poroto i publikum z něj byli úplně ohromeni, takže se automaticky dostal do dalšího kola. Pokud tedy rádi zpíváte a rádi sledujete talentové soutěže zaměřené na zpěv, určitě zůstaňte u tohoto článku, jehož součástí je také video, na kterém si můžete mladého zpěváka poslechnout, ale také prohlédnout.

Publikum bylo šokováno

Talentové soutěže jsou oblíbené po celém světě. Mnoho lidí se zkouší prosadit před silnou porotou, která je ke všem přísná a nikoho nenechá jen tak projít dále. Ve vyšších kolech ovšem závisí hlavně na hlasech diváků a mnohdy ani nejde tak o talent, jako spíše o to, kdo si kterého účastníka soutěže oblíbí. Poroto zde už sehrává jen takovou roli doporučení. V případě tohoto mladého chlapce to bylo naprosto jasné, protože svým vystoupením šokoval naprosto všechny. Postup měl tedy jasný.

Hvězdou díky hitu

Na Ukrajině proběhla soutěž The Voice Kids, ve které byly uvedeny pouze děti. Mezi nimi byl třináctiletý Jaroslav Karpuk, který zvítězil ve všech soutěžích a ukázal tak, jaký ohromný pěvecký talent má. Yaroslav zpíval celosvětový hit "Cant Help Falling In Love", natočený americkým zpěvákem Elvisem Presleym v roce 1961 pro jeho album Blue Hawaii. Píseň napsal Hugo Peretti, Luigi Creatore a George David Weiss, a díky Elvisovi Presleymu se píseň brzy stala celosvětovým hitem.

Jako Elvis Presley

Sotva třináctiletý Yaroslav v ukrajinské talentové soutěži prokázal, že jeho hlas je dosti podobný hlasu Elvisa Presleyho, až na vzhled a nohy, což mu porotci také vytkli. Hlas byl v této soutěži ovšem prioritou. Poslechněte si zpěv mladého muže, kterého si bezpochyby užijete.

Sdílejte článek