Moderní účesy podpoří vaši krásu a pomohou vám omládnout i o několik let -
Menu

Moderní účesy podpoří vaši krásu a pomohou vám omládnout i o několik let

Důstojné pěstování vlasů na požadovanou délku a následné zkrácení (jen abyste mohli začít snít sen o dlouhých vlasech celý od znova) je situace, kterou každá žena zná.

Dnes Vás proto zveme k přerušení tohoto bludného kruhu. Níže uvedené fotografie dokazují, že krátké vlasy vypadají skvěle v každém věku!

Ve 20 letech!

20 je perfektní věk pro experimentování s účesy a hledáním vlastního nenapodobitelného stylu. Asymetrické vlasy, neobvyklé barvy vlasů, odvážně vyholené strany a extrémně krátké vlasy. Pro mladé dívky je výběr skutečně neomezený.

Ve 30 letech!

Účesy pro 30leté ženy by měly být co nejjednodušší a nejspolehlivější. V tomto věku je lepší opustit tučné barvy. Ženy s pravidelnými jemnými rysy by se měly rozhodnout pro krátké chlapecké účesy. Ti, kteří mají husté a dobře upravitelné vlasy, mohou těžit z dlouhých rovných vlasů. Stylistky doporučují postupné změny účesu, aniž by došlo k drastickým změnám celkového vzhledu.

Ve 40 letech!

Po 40 letech se obvykle ženy snaží vypadat mladší. Aby to bylo možné, je rozhodující výběr správného střihu. Měli byste se rozhodnout pro vlasy, které vyžadují minimální styling. Složité výtvory mohou přidat pár nechtěných let k Vašemu vzhledu navíc. Vyhněte se přísným přímkám. Nejlepší možností je zvolit účes s mírným dotykem neformálnosti, což pomáhá dosáhnout většího objemu.

V 50 letech!

Po 50 letech stylisté doporučují zvolit čistý a uhlazený účes, stejně jako velmi dlouhé, nebo velmi krátké vlasy. Abyste dosáhli vysněného objemu, použijte odstupňované účesy a světlé vlny. Vyhněte se monochromatickému zbarvení, je lepší použít několik různých odstínů. Středně-dlouhé vlasy by měly být rozvrženy v lehkých vlnách, zatímco krátké účesy by měly mít objem a dotek záměrné neupravenosti (přirozenosti).

V 60 letech!

Přidejte ostrost do Vašeho obličeje. Pro zvýšení objemu zvolte vrstvené účesy a vlny. Je lepší se rozhodnout pro účes, který vyžaduje minimální styling.

… a po tomto věku zapomeňte na všechna pravidla a dělejte si, co chcete!

Bonus: Poradenství pro každý věk!

Pevný drdol, cop nebo culík upozorňují na každou linii a vrásku v obličeji. Vysuňte krátké prameny z vlasové linie pro bezstarostnější vzhled s objemným drdolem.

Zdroj fotografií: pixabay.com

ZDROJbrightside.me
Tisk
KRÁSA A MÓDA

Nikdy jste neviděli krásnější vlnky! Žena objevila naprosto geniální způsob,…

Ondulace často ničí vlasy. Pokusy o vytvoření čarokrásných kudrlinek z naší rovné kštice někdy nemusejí dopadnout podle očekávání a někdy…
TIPY A TRIKY

Několik let visel soused na dveře sáčky s vodou. Když…

Lidé mají mnoho podivných zvyků, které děsí a matou jejich sousedy. Tenhle zvyk znepokojoval všechny lidi v okolí, dokud nezjistili,…
PR články

Jaké budou vaše Velikonoce 2020?

Za necelý měsíc tu máme Velikonoce. Velikonoční pondělí letos připadá na 13. dubna, obchody lákají na sváteční výzdobu již…
TIPY A TRIKY

Korektury bakalářských a diplomových prací, překlady anotací a resumé

Odevzdání bakalářské či diplomové práce předchází několik desítek až stovek hodin práce u počítače. Pokud nechcete, aby vaše odborná…
KRÁSA A MÓDA

Seznamte se s těmi nejkrásnějšími zelenými kameny ve špercích

Každá žena ten pocit čas od času zažije: stojí před zrcadlem, oblečení i účes dokonalost sama, ale něco tomu…
TIPY A TRIKY

Mnoho mladých lidí se vrací do minulosti. Čerpá moudrost svých…

Vztah mezi vnoučaty a prarodiči je velmi zvláštní. Zatímco prarodiče se chovají jako autorita a poskytují bezpodmínečnou lásku, dostanou se…