3 znamení zvěrokruhu, kteří by neměli mít nikdy partnera!

Někteří lidé jsou v životě naprosto spokojení sami se sebou. Potřebují k životu své příbuzné a přátele, ale ne partnera. Život o samotě jim vyhovuje a soužití s dalším člověkem je pro ně spíš přítěží. Existují tři znamení zvěrokruhu, která mají předpoklad pro to, že budou vždy single. A bude jim to naprosto vyhovovat. Podívejte se, jestli patříte mezi ně nebo máte někoho takového ve svém okolí.

Vodnář

Vodnáři jsou velcí samotáři a odolné osobnosti. Velmi dobře vědí, co od života chtějí a dokážou toho dosáhnout sami. Jsou velmi kreativní a trochu výstřední. Někdy mají pocit, že mohou jít přes všechna pravidla. To není dobře a ne vždy se jim to vyplatí. Většinou se izolují od ostatních lidí, a proto mají jen pár dobrých přátel. Mnoho z nich není ochotných žít v tradičním vztahu, a proto často zůstávají sami nebo ve volných vztazích. A k životu nepotřebují ani vlastní rodinu a děti.

Blíženec

Všestranná a velmi otevřená osobnost by mohla napovídat, že jde o spolehlivého jedince. To je ale špatný předpoklad. Jde o naprosto nepředvídatelné jedince, u kterých se všechno točí jen kolem toho, jak se zrovna cítí. Právě proto je jim často mnohem lépe, když jsou single. Pořád se kolem nic musí něco dít. Touží po bezpečí, ale zároveň po nekonečné svobodě. A taková povaha není pro vážný a stabilní vztah vůbec dobrá. Z tohoto důvodu je pro ně lepší, když jsou sami.

Čtěte také: Jakého vnitřního démona máte v sobě podle znamení zvěrokruhu?

Panna

Hodně lidí si myslí, že panny jsou dokonalé ženy a manželky. Není to pravda, i když to na první pohled nepoznáte. Panny jsou velmi odtažité, takže nemáte šanci je doopravdy dobře poznat ani v dlouhodobém vztahu. Neradi se obětují pro jiné lidi a mají velmi komplikovanou osobnost. Život si nejraději užívají sami a nepotřebují mít kolem sebe příliš mnoho lidí, včetně partnera. Jejich neochota se přizpůsobit a obětovat většinou způsobuje problémy a ukončení vztahů.

Zdroj: tudasfaja.com