3 způsoby, jak se zbavit černých skvrn na silikonových spojích ve sprše

Světelný paprsek osvěžení ve vaší sprše je doslova na dosah! Zapomeňte na dlouhé a vyčerpávající čištění, které vás zanechává vyčerpané. Stačí jednoduchá směs bílého octa, teplé vody a jedlé sody a plísně na silikonových spojích vaší sprchy budou jenom minulostí.

Smíchejte ingredience, aplikujte roztok, a po chvilce jemného setření uvidíte výsledky, které vás ohromí. Sáhněte po tomto kouzelném čističi a užijte si sprchu bez starostí o plísně!

Máme pro vás perfektní řešení, jak se zbavit plísně ve sprše. Stačí vám jednoduchá směs bílého octa, teplé vody a jedlá soda. Zde je, jak si připravit tento kouzelný čistič:

Čtěte také: Naučte se uspořádat věci v ledničce. Ušetříte mnoho místa

shutterstock.com

Ingredience:

  • ¼ teplé vody
  • ¾ bílého octa
  • 2 lžíce jedlé sody

Postup:

  1. Smíchejte všechno: Smíchejte tyto ingredience v lahvičce, ujistěte se, že dobře zatřesete, aby se všechno rovnoměrně spojilo.
  2. Naneste hojně: Nalijte směs přímo na plísněné oblasti silikonového spoje ve sprše. Nechte ji působit a pracovat své kouzlo po dobu 30 minut.
  3. Drhněte: Vezměte si starý kartáček na zuby a jemně vmasírujte roztok do skvrn plísně.
  4. Opláchněte a usušte: Opláchněte roztok teplou vodou a oblast důkladně usušte čistým hadříkem.

Prevence:

Pravidelným používáním této metody čištění a dodržováním preventivních opatření můžete udržet silikonové spoje ve sprše čisté a bez plísní, což přispívá k lepšímu hygienickému prostředí a esteticky příjemnému prostředí ve vaší koupelně.