Pokud je vám po 40, tak zkuste tyto účesy, které vám vrátí i několik let

Existuje nespočet nádherných účesů a střihů, které sluší prakticky každé ženě bez ohledu na to, kolik je jí let a jaký má typ obličeje. Jakmile se žena dostane přes hranici 40 nebo 50 let, musíte o trochu více přemýšlet nad tím, jaký účes si nechá udělat. Dnes se podíváme na pár střihů, se kterými budete vypadat mnohem mladší a velmi svěží.

Rozcuchané vlny

https://www.newsitamea.gr/

Máte-li rádi Michelle Pfeiffer, jistě znáte její neposedné vlny. Tento účes je ideální nemusíte ho příliš stylizovat. Tento střih je ideální pro středné dlouhé vlasy. Pomocí tužidla dosáhnete krásného objemu a jemně rozcuchaných vlasů. Díky tomu si užijete nejen objem, ale také mladistvý vzhled. Stylizace je velmi jednoduchá a každý den vám zabere jen chvilku.

Jemné vrstvy

https://www.newsitamea.gr/

Vrstvení vám dodá velmi příjemný a přirozený objem. Zároveň vám dodá nádherný a mladistvý vzhled. Jestli se chcete inspirovat, vrstvy miluje např. Cindy Crawford. Tento střih velmi dobře zakryje vrásky kolem očí, ale zároveň vám nebude zasahovat příliš do obličeje. Ideální je pro střední délku vlasů, protože dosáhnout objemu nebude tak náročné.

Čtěte také: Naučte se triky, díky kterým vydrží telefon déle nabitý

Všude stejná délka

https://www.newsitamea.gr/

Máte přirozeně rovné vlasy? Využijte toho a zvolte si střih, který bude mít po celém obvodu stejnou délku. Tento styl je velmi nenáročný na údržbu a zamilovala si ho i taková legenda, jako je Meryl Streep. Její klasický účes zastřižený na stejnou délku s ní zůstává již po mnoho let. Pro ženy nad 50 let se jedná o jedinečnou možnost, a to bez ohledu na délku vlasů.

Účes podle Diane Keaton

https://www.newsitamea.gr/

Nezáleží na tom, jestli si zvolíte pěšinku uprostřed nebo na straně. Klasický lob je jedinečný účes, který vám bude slušet. Jedná se o dlouhý bob, který je ideální hlavně pro ženy po padesátce. Jde o velmi elegantní a jednoduchou volbu, která lichotí každé ženě. Jestli chcete více inspirace, podívejte se na účesy této jedinečné herečky. Vždy vypadá skvěle a přitom má vždy jednoduchý střih.

Zdroj: newsitamea.gr