Josef Humeš
27 září, 2017

Ženy. Choulostivá a křehká stvoření, který umí zahýbat světem. Některé ženy ale nejsou tak něžné a roztomilé, jak si možná spoustu lidí myslí. Jsou ženy, které dokáží být opravdovými mrchami a jdou takzvaně přes mrtvoly. Dokonce umí být zákařné navšechny ostatní a to jak na ostatní ženy, tak i na muže. Umí být vypočítávé, přetvařující se.

Mrchy jsou někdy až moc sebevědomé a bezcitné. Je pro ně hrozně důležitý vzhled, na kterém si zakládají a chovají se dost egoisticky. Prostě si myslí, že kolem nich se točí svět. Ale dokonce je vědecky dokázáno, že právě mrchy se líbí mužům více, než klasické hodné holky. Někdy to s mrchou může být dobré, ale musí být vše tak, jak si přeje ona. V tu chvíli, kdy ale uděláte něco jinak, je zle. Pozor na tyto ženy, protože vám dokáží ublížit, a to i přes to, že byste to nečekali.

Mrchy podle zvěrokurhu

1. Znamení lva

Egocentrické ženy, podle kterých se musí točit svět. Chtějí na sebe strhnout veškerou pozornost. Je fakt, že tyto ženy nemají žádné zábrany. Jsou provdány za nejbohatší muže, mají krásné a chytré potomky. Zábrany, o kterých jsme psali, tyto ženy nezajímají. Prostě a jednoduše si jdou za svým a je jim jedno, jakým způsobem to dokáží.
Pokud tuto ženu naštvete, dá vám to hodně najevo a hodně sežrat. Pozor na ně, protože umí být opravdu někdy až přehnaně ostré a nevidí si do pusy. Nikdo totiž nebude lepší, než ony.[hana-code-insert name='google' /]

2. Znamení Štíra

Ne nadarmo se říká, že štíři umí pěkně bodnout a to vždy do místa, kde to nejvíce bolí. Pro sprostá slova a urážky si nejdou tyto ženy daleko a občas si vážně nevidí do pusy. Pokud vás zesměšní právě tato žena, věřte tomu, že se z toho jen tak nevyhrabete a budete na to vzpomínat ještě dlouho. Tyto ženy konflikty sice nevyhledávají, ale pokud jim dáte záminku začít, veřte tomu, že je to peklo.

3. Znamení kozoroha

Přetvařující se mrška. Na první pohled může vypadat hrozně mile, ale uvnitř pod slupkou si tyto ženy myslí uplně něco jiného. Vědí co chtějí a mají své plány dostatečně promyšlené. Rády si vyslechnou nějakou tu pomluvu a rády k tomu něco přidají. Tyto ženy si občas vyhledávají silné muže, protože potřebují cítit vášeň. Jsou to dračice a nebaví je stereotyp. Někdy jsou pro muže opravu atraktivní, ale jakmile neposlechnou, je zle. Občas si budete i připadat, že jsou tvrdohlavé, protože na váš názor nikdy nepřistoupí a budou si stát za tím svým, i přes to, že je směšný.

4. Znamená panny

Pany jsou ze všech těchto znamení asi nejmenší mrchy. Umí se dobře chovat, dá se s nimi vyjít, ale trpí na velké výkyvy nálad, jako například ryby. A co si budeme povídat, nic nenaštve chlapa víc, než náladová ženská, která má nejlepší náladu a po 10 minutách absolutně obrátí. Pokud vycítíte, že tyto ženy mají špatnou náladu, doporučujeme se k nim vůbec nepřibližovat a už vůbec ne s nimi zrovna řešit nějaké problémy.[hana-code-insert name='Dole' /]

5. Znamení vodnáře

Bohužel, pokud se s takovou to ženou budete chtít na něčem dohodnout, máte smůlu. Něco jako dohoda nebo kompromis pro ně neexistuje. Musí mít jen to, co si samy myslí, že je nejlepší. Pokud budete souhlasit se vším, co řeknou, uděláte jedině dobře. Toto znamení je nejvíce nenáviděné ostatními ženami, protože s vodnáři opravdu ostatní ženy moc nevychází. Na druhou stranu, pokud se vodnář opravdu zamiluje, tak je to láska jako hrom plná vášní a jako na houpačce. Po každé hádce přijde sladká omluva.

Sdílejte článek