5 signálů, že vás chce strážný anděl varovat před problémy

Andělé jsou v našem životě na každém kroku. Neustále nám dávají znamení, hlavně když chtějí upoutat naši pozornost. Vaši andělé znají všechny vaše touhy, sny, pocity, obavy, nedostatky, plusy i mínusy. Jejich názoru a varování byste proto měli věnovat pozornost. Často nám posílají signály v určitých formách. Naučte se je rozpoznat a budete mít mnohem lepší život.

Zvonění v uších

Zvonění v uších je velmi běžný způsob, jak se andělé snaží komunikovat s lidmi. Tento signál naznačuje, že jsou vaše myšlenky nebo činy zcela správné a důležité. Jde o ujištění, že jste na správné cestě a váš život se ubírá směrem, ve kterém vám bude nejlépe.

Číslo 11

Čísla jsou velmi častým a univerzálním jazykem. Jakmile začnete na každém kroku potkávat číslo 11, andělé s vámi chtějí mluvit. Konkrétně číslo 11 znamená probuzení. Andělé po vás chtějí, abyste se probudili v duchovním smyslu a uvědomili si, co od života doopravdy chcete.

Čtěte také: Dejte si pozor: V Česku byl spatřen medvěd! Policie vydala varování! Uvedla dnes městská policie na svém webu

Peří

Našli jste velmi náhle a v podivné situaci pírko? Je to rozhodně dobré znamení od vašeho strážného anděla. Snaží se vás uklidnit a ujistit, že všechno bude v pořádku. Nebojujte se svými problémy sami a požádejte anděly o další pomoc a vedení.

Jestřábi

Říká se, že jestřáb je symbolem intuice. Andělé vám pomocí tohoto signálu chtějí připomenout, že nesmíte ignorovat pravdu. Měli byste se řídit svými instinkty a spolehnout se na svou intuici. Uvidíte, že vás nikdy nezklame a dovede vás přesně k životu, po kterém toužíte.

Podivné pocity v oblasti solar plexu

Čakra solar plexu (cca 5 cm nad pupíkem) je velmi citlivá na energii. Z tohoto důvodu ji andělé hodně využívají, když s vámi chtějí mluvit. Tímto způsobem se vám snaží říct, že něco není v pořádku a měli byste věnovat pozornost svému životu a rozhodnutím. Potkal vás někdy jeden z těchto signálů? Jestli ano, možná se vám andělé snažili říct něco důležitého!

Zdroj: ohlyad-dnya.net.ua