Redakce ProSvět.cz
21 prosince, 2018

Úkolem každého rodiče je zajistit dítěti lásku, bezpečí a dobrou výchovu. Jsme zodpovědní nejen za to, jak bude o naše dítě postaráno, ale velký vliv máma i na to, jaký člověk z něho jednoho dne vyroste. Není se čemu divit, že se rodičovství vzhledem k té velké míře odpovědnosti tolik lidí děsí.

Astrologové v tom mají jasno. Nijak nezpochybňují, že být rodičem je hodně těžké, v některých chvílích dokonce velmi složité a vyčerpávající, zároveň ale dodávají, že existuje pětice znamení zvěrokruhu, která představuje nejlepší rodiče. Tak schválně! Patříte do té velké pětky i vy?

Znamení zvěrokruhu, která představují nejlepší rodiče

V následujících řádcích se dozvíte, která znamení mají nejlepší předpoklady k tomu, aby se staly těmi nejlepšími rodiči. Tím samozřejmě nechceme říci, že lidé narození v jiném znamení zvěrokruhu nejsou dobrými rodiči - to určitě jsou, ale tato znamení jsou přeci jen daleko zodpovědnější a přeci jen mnohem více pečlivější.

Rak

Raci jsou velmi citliví a překypují soucitem, což je kombinace, která se postará o to, že budou dobrými a svědomitými rodiči, jež budou dbát na potřeby svých dětí.

Lev

Lev je chytré stvoření a i ve zvířecí říši platí, že umí svou mysl využívat tak, aby si hravě poradil s každým problémem. Rodičům ve znamení Lva nechybí veselá nálada a smysl pro humor.

Býk

Býci jsou nejen naprosto oddaní partneři, ale i v roli rodičů se báječně vyjímají. Jsou velmi zodpovědní a zároveň praktičtí, důležitá je pro ně harmonie a stabilita.

Kozoroh

Rodičům narozeným ve znamení Kozoroha lze za největší přednost přiřadit disciplína a samoorganizace, kterou přenáší i do výchovy svých dětí, ze kterých rostou stejně silné osobnosti, jako jsou jejich rodiče.

Váhy

Jako poslední znamení zvěrokruhu zmíníme Váhy, které si pro svou schopnost vybudovat si rozumná partnerství vytváří silné zázemí pro výchovu svých ratolestí.

Sdílejte článek