5 znamení zvěrokruhu, ve kterém jsou narozeny ty nejúspěšnější ženy - patříte mezi ně? -
Menu

5 znamení zvěrokruhu, ve kterém jsou narozeny ty nejúspěšnější ženy – patříte mezi ně?

Ženy jsou silné a cílevědomé, podle studií za povahou lidí z části stojí znamení zvěrokruhu. Souhlasíte s tím a jste jedna z těch, které patří mezi tyto znamení?

1) Kozoroh

Ženy, které jsou narozeny ve znamení kozoroha jsou z pravidla krásné a energické. Pokud jí ovšem pochválíte po její fyzické sránce, neocení to tolik, jako když oceníte to, co dělá. Přesně to totiž dokazuje, že ženy narozené v tomto znamení milují úspěch. To že milují úspěch ovšem neznamená, že nejsou schopné vypořádat se s porážkou, neúspěchem a nejrůznějšími překážkami. Jsou velmi nezávislé a radši vše budují bez něčí pomoci. Tyto ženy jsou většinou v těch nejvyšších pozicích a jdou si za svým cílem ať se děje cokoliv.

2) Beran

Tyto ženy jsou známé pro svou pracovitost a aktivitu. Mají potřebu neustále něco dělat. Jsou inteligentní, nezávislé a rozhodně je jen tak nepřehlédnete. Nečekají na správný okamžik, ale jednají okamžitě. Neuslyšíte od nich ani žádné výmluvy, proč něco nejde, ale naopak vám ukážou, proč to jde. Nemají příliš důvěru v druhé a proto si radši vše obstarají samy. Často jdou do všeho po hlavě a nehledí na rizika.

3) Vodnář

Ženy narozené ve znamení vodnáře jsou pracovité a nenechají si do práce jen tak od někoho kecat. To ovšem neznamená, že s nici není příjemná konverzace – naopak. Mají své, zajímavé názory, ale rozhodně vám nebudou žádný z nich nutit. Dělají věci tak, jak věří, že jsou správné. Jsou velice klidné a jen tak něco nebo někdo je nerozhodí. Jsou velice kreativní a originální pokud jde o práci a nějaký nový postup či metodu.

4) Lev

Ženy ve znamení lva zde rozhodně nesmí chybět. Lev, král zvířat a velice silné zvíře – i také bývají ženy narozené v tomto znamení. Mají šarm a krásu a spoustu obdivovatelů. Jsou velice ambiciózní a svých cílů se drží. Také mají skvělý smysl pro humor a konverzovat s nimi na jakékoliv téma, je radost. Jsou velmi talentované – spousta žen narozených ve znamení lva jsou proto herečky, zpěvačky, ale i manažerky na těch nejvyšších pozicích.

5) Štír

A nakonec tu máme ženy narozené ve znamení štíra. Tyto ženy jsou silné, energické a odvážné. Ve všem co dělají najdete velký kus z nich samých, protože jsou práci dělají srdcem. Jsou vášnivé a rozhodné. Nebojí se zkoušet a objevovat nové věci a neúspěch je naopak posouvá dál, než aby je srazil na kolena.
Pokud potkáte vyrovnanou a silnou ženu ve znamení štíra, víte, že jí nic nezastaví. Neustále musí něco dělat, protože její touhy jí posouvají stále vpřed. Z každé špatné zkušenosti se snaží vytěžit co nejvíc ve svůj vlastní prospěch.

Souhlasíte?

Líbil se vám článek?

Tisk
ZAJÍMAVOSTI

Záhadné bedny na letišti si dlouhou dobu nikdo nevšímal. Po…

Dodržování bezpečnosti patří na letištích mezi nejzásadnější a nejkontrolovanější pravidla. Především po nejrůznějších teroristických útocích či nehodách se vždy pravidla…
ZE ŽIVOTA

Budete překvapeni tím, jakým způsobem sešili pacientovi ránu v jedné…

Úroveň zdravotnictví je jednou z často diskutovaných otázek nejen v České republice, ale také u našich sousedů na Slovensku. Lidé samozřejmě chtějí…
ZE ŽIVOTA

Majitel tohoto pejska se zachoval opravdu hrůzně. Co udělal? Z…

Kamery jsou dnes téměř na každém kroku a neustále kontrolují náš pohyb. Jsou lidé, kterým to oprávněně vadí, neboť mají…
ZAJÍMAVOSTI

Oslí mládě je nehezky zraněno. Neuvěříte, co udělá jeho máma.…

Děti jsou prioritu všech rodičů na světě. Blázen je ten, který se o své děti nestará nebo je dokonce zanedbává…
ZE ŽIVOTA

Tohle snad ani nemohou být normální lidé. Co udělali? Měli…

Někteří lidé jsou opravdové zrůdy. Jinak se to ani nedá napsat, jelikož pokud se někdo zbaví svého psa tím nejhorším…
ZE ŽIVOTA

To, že se tento pejsek vrátil opět do normálního života…

Majitel tohoto psa by si zasloužil minimálně stejné utrpení. To proto, že se o něho již nechtěl starat a místo…