60letá žena je unavená svým vzhledem a zaslouží si velkou proměnu!

Mnoho z nás se po nějaké době začne cítit špatně kvůli svému vzhledu. Nemáme rádi naše vlasy, nezáleží nám na oblečení a obecně se necítíme při pohledu do zrcadla dobře. Svěřte se do rukou profesionála a můžete se těšit na zcela nový vzhled, který vám možná v první chvíli nebude připadat jako váš vlastní, ale rozhodně se budete cítit mnohem lépe.

Jednoduchá proměna může hodně zvednout sebevědomí

Starší žena toužila po změně, aby se konečně mohla znovu cítit jako nejlepší verze sebe sama a vyhledala pomoc toho největšího odborníka, který si říká The Makeover Guy. Jedná se o Christophera Hopkinse, který je známý po celém světě díky svým pořadům a změnám, které provádí na lidech, kteří to skutečně potřebují.

https://www.onlinenytt.com/

To byl případ Debbie, která se rozhodla se svým vzhledem něco udělat, ale nevěděla, co by to mělo být. „Rozhodla jsem se to konečně udělat, protože mi bylo 60 let,“ řekla Debbie. „Tohle je čas, kdy si buď nechám narůst vlasy a úplně zešediví, anebo budu mít odvahu skutečně udělat změnu a splnit si sen.“ Naštěstí se rozhodla pro člověka, který ji doopravdy mohl pomoci.

Čtěte také: Jedinečný tanec jako oslava promoce? Proč ne!

Velká proměna!

Christopher Hopkins a jeho tým se rozhodli, že Debbie splní její sen a dají jí zcela nový vzhled. Její vlasy měly kdysi sportovní střih, ale nyní měly šedé, odrostlé vlasy a tmavě hnědé konečky. Christopher se rozhodl, že zvýrazní barvy, které měla původně v mládí. Výsledkem byl načervenalý blond tón, který Debbie dodal příjemně hřejivý lesk. Vlasy také znatelně zkrátil a udělal jemné vlnky.

https://www.onlinenytt.com/

Dalším krokem byla úprava obočí do obloučku a trochu přirozeného make-upu, který Debbie ubral mnoho let. Díky této změně vypadá mnohem mladší a plná života. Ve svém těle se opět cítí velmi dobře a sebevědomě, což je u ženy v každém věku velice důležité. Na těchto proměnách je vidět, jak malá změna stačí k tomu, abyste o sobě uvažovali zcela jiným způsobem.

Zdroj: onlinenytt.com