70letá žena zoufale potřebuje proměnu od známého kadeřníka

Většina z nás jednou za čas cítí, že je čas na změnu. Právě proto chodíme na kosmetiku nebo ke kadeřníkovi. Sarah Chisolm je 70 let a již velmi dlouho nic neudělala pro svůj vzhled. Stejně jako mnoho jiných žen by chtěla vypadat mladší. Obrátila se proto na velmi slavného kadeřníka, který je známý jako Makeover Guy. Výsledek je úžasný. Nyní od sebe bude muset muže odhánět.

Velká proměna na programu

Na YouTube kanálu s názvem „Makeoverguy“ najdete nespočet videí s proměnami vzhledu. Christopher Hopkins nasbíral své zkušenosti v Hollywoodu a nyní je využívá pro normální ženy, které potřebují změnu. Jeho kanál sledují statisíce lidí, protože je ve svém oboru skutečnou hvězdou. A právě proto na něj mnoho žen spoléhá.

Jedno z videí vzbudilo hodně pozornosti na YouTube i dalších sociálních sítích. Proměna Sarah Chisolm má více než 1,8 milionu zhlédnutí. Není se čemu divit, protože tuto ženu na začátku a na konci videa jednoduše nepoznáte. Vypadá úplně jinak a vyzařuje kolem ní jedinečná aura, kterou již před lety ztratila. Nyní může být znovu spokojená se svým vzhledem.

Čtěte také: Vlasové tonikum z rozmarýnu, zázvoru a zeleného čaje pomůže růstu vlasů

Žena plná života a pozitivní energie

Sarah je 70 let, ale v duši se cítí na 40 let. Bohužel na 40 let již dávno nevypadá. Dávno se o sebe přestala pořádně starat a na její tváři i vlasech je to vidět. Christopher a jeho tým se postaral o to, aby vypadala zvenčí stejně, jako se cítí uvnitř. To je to nejlepší, co ji mohlo potkat. Sarah ví, že vypadá trochu unaveně a zestárla. Uvnitř se ale stále cítí mladá.

Sarah řekla Christopherovi, že její vlasy nikdy nebyly takto dlouhé. A již dávno s nimi není spokojená. Proto je hodně zkrátil, přidal stylové vlnky a velmi přirozený make-up. Sarah vypadá o mnoho let mladší a cítí se naprosto úžasně! Christopher přesně vystihl, co po něm žena chtěla. Stačilo pár jednoduchých úprav a je z ní úplně nová žena.

Zdroj: pl.newsner.com