David Hampl
6 února, 2020

S věkem občas lidé ztrácí na kráse. Většinou na té vnější ano, ale na vnitřní je tomu mnohdy naopak. S přibývajícím věkem roste naše moudrost a zkušenosti, což je rozhodně dobré pro život. Vzhled je ovšem taky důležitý, alespoň pro většinu žen určitě. Když stárnou, většina z nich se svým vzhledem umí trápit, a proto se chtějí změnit. Naštěstí existují stylisti a vizážisti, kteří jsou na tyto situace připraveni a dokáží udělat zázraky. Jedním zázrakem je i tento případ, který jsme si pro vás dnes připravili. Možná budete šokováni, až spatříte starší ženu před a po přeměně.

Změna vizáže

Stárnutí je složitý proces, který má na lidský organismus mnohdy velký dopad. Kůže už není tak pevná jako kdysi, některé funkce jsou pomalejší a tělo přibývá na váze. Vlasy řídnou a vše je jiné, než za mladých let. Na některých lidech se stáří podepíše více a na některých méně. Gravitace také umí udělat své, o čemž mnoho žen určitě dobře ví. O následcích gravitace však dnes řeč nebude. Nás dnes zajímá tato 78letá dáma, která se rozhodla proměnit svou vizáž.

Mistr make-upu

V dnešní době samozřejmě máme výrobky, které pomáhají zpomalit nepatrně viditelné známky stárnutí, ale je také potřeba vědět, jak je správně používat. Joann Hopkins má štěstí v tom, že je matkou slavného stylisty Christophera Hopkinse, jenž je vlastníkem Christopher Image Center. Toto centrum dokáže změnit životy mnoha lidí. Joann nejvíce milovala make-up. Vždycky se malovala, a i v tomto věku považovala make-up za něco, co je její součástí. Její syn to po celá léta sledovala a stal se v tom mistrem.

Fascinující přeměna

Nakonec se rozhodl, že své matce s make-upem pomůže udělat z ní opět krásnou dámu. Celý život ho sledovala, jak se zlepšuje a neustále ji fascinoval svými výkony. Nechte se také fascinovat výkonem Joan, jež ukázala své výborné schopnosti, zvěčněné na videu, které pořídil, když líčil svou maminku. Možná budete touto báječnou transformací šokováni.

Sdílejte článek