I drahé boty mohou vypadat jako z tržnice. Vyvarujte se designovým přešlapům -
Menu

I drahé boty mohou vypadat jako z tržnice. Vyvarujte se designovým přešlapům

Snažíme se sledovat módní trendy, ale je nutné poznamenat, že některé ženy zapomínají, že drahá a slavná značka nezaručuje vznešený vzhled. A boty hrají důležitou roli, když se setkáváte s novými lidmi. Pokud stále nosíte nepohodlné vysoké podpatky a milujete červené kožené boty, tento článek je určitě pro Vás!

Dnes jsme pro Vás shromáždili 9 důvodů, proč i ty nejdražší boty mohou občas vypadat lacině a levně!

1. Spousta jiskřivých a lesklých detailů

Drahé šaty zdobené kameny mohou vypadat opravdu skvěle, ale boty pokryté jiskřivými detaily vždy vypadají nevhodně až podivně. Také krystaly použité na botách jsou obvykle špatné kvality a mohou při prvním nebo druhém opotřebení spadnout.

Pokud máte rádi lesklou obuv, vyberte boty v kovových odstínech.

2. Extrémně vysoká platformová obuv

Některé menší dívky raději nosí boty s vysokou platformou. Ale i přes cenu tyto boty nevypadají draze, ani elegantně. Vysoké platformy mění nohy v „kopyta“ a celé tělo vypadá pak neúměrně. Doporučujeme zvolit boty s nízkou platformou, nebo boty bez platformy. Chcete-li vypadat nádherně, zvolte klasické podpatky.

3. Kombinace několika barev

Snažte se vyhnout příliš mnoho barvám, protože mění drahou obuv v levné boty. Nezapomeňte, že se nedoporučuje kombinovat více než 2 barvy.

4. Spousta kovových detailů

Pásky, nýty a hroty mohou vypadat opravdu skvěle, ale někdy se návrháři pokoušejí přidat co nejvíce kovových prvků, což obuv mění v laciný prvek. Samozřejmě, pár bot může být zdoben několika nýty, ale nevybírejte si ty s příliš mnoha doplňky.

5. Lesklé kožené boty

Přestože tyto boty vypadají krásně, často se po krátké době nošení zbarvují, nebo ztrácejí svou barvu. Matné boty ve stejné siluetě vypadají mnohem dráž. Pokud stále chcete nosit lesklou obuv, zvolte neutrální barvy jako je béžová, černá, nebo bílá.

6. Leopardí vzor

Obuv s leopardím vzorem může být opravdu pokušením, ale měli byste si vybrat správnou barvu. Klasický leopardí vzor je obvykle spojen s laciností. Pokud se Vám opravdu líbí zvířecí vzory, zkuste najít boty s neobvyklými vzory.

7. Nepohodlná obuv

Vždy se snažte najít pohodlnou obuv. Nepohodlná obuv obvykle vypadá podivně a ovlivňuje zdraví a chůzi. Dokonce i když jste našli boty Vašich snů, nekupujte je, pokud jsou příliš těsné a bolí Vás v nich nohy.

Nestabilní chůze vypadá nepříjemně, bez ohledu na to, jak drahé jsou Vaše boty. Navíc jakákoli změna v chůzi může způsobit opotřebení chodidel a to ovlivňuje Vaše celkové zdraví.

8. Příliš mnoho umělé kůže

Mnoho značek vyrábí boty z eko kůže a to je skvělé. Ale bohužel oblíbené obchody prodávají boty vyrobené z umělých materiálů, které jsou velmi špatné kvality. Tato obuv vypadá levně a ztrácí tlumení velmi rychle.

Pokud chcete koupit boty vyrobené z umělé kůže, vyberte si raději ty s nízkým podpatkem. Běžné kožené boty však vypadají stylověji a elegantněji než ty, které se podobají olejové látce.

9. Staré boty

Dobrý dojem začíná u toho, jak se staráte o své boty. Pokud to tedy Vaše boty vyžadují, nechte je podrazit, či nějak dodatečně opravit. Existuje také mnoho způsobů, jak vyčistit a umýt boty vyrobené z umělých a syntetických materiálů.

Zdroj fotografií:

ZDROJbrightside.me
TIPY A TRIKY

Jahody mohou být plné červů, bakterií a virů: Před jakémkoliv…

Kdo by nemiloval jahody, že? Vypadají krásně a chutnají úžasně. Možná jste si ale nikdy nepomysleli, co všechno s nimi…
TIPY A TRIKY

Domácí metody k odstranění mozolů, takže si už nikdy nebudete…

Ztvrdlá kůže na chodidlech není nic příjemného. Potýká se s ní každý z nás. A to především v letních měsících, kdy nosíme otevřenou…
PR články

Když léto na kole, tak to chce správné cyklistické oblečení…

Čím lépe se na kolo vybavíte, tím méně budete i při úmorné jízdě pociťovat nepříjemné pocity a zážitky. Nejnáročnější…
TIPY A TRIKY

Nezáleží na tom, jak drahý či exotický melou si koupíte:…

Máme tady léto, a to je čas pro konzumaci zeleniny a ovoce ve větším množství než normálně. Ovoce i zelenina…
TIPY A TRIKY

Kamarádka mi řekla mnoho skvělých tipů na použití jedlé sody:…

Jedlá soda je jednou z nejzákladnějších věcí, která by neměla v žádné domácnosti chybět. Je totiž osvědčeným prostředkem, který nahrazuje chemikálie v domácnosti.…
PR články

Nevíte, jak to zabalit? My vám poradíme!

Bezodpadová společnost je v podstatě těžko dosažitelným ideálem. Bez balicích materiálů se zkrátka, jak mnozí již zjistili, obejdeme jen…