90letá žena má jedinečnou reakci, když vidí poprvé svou pravnučku

Narození dítěte je pro většinu rodin obrovským důvodem k radosti. Představení novorozeného dítěte příbuzným je vždy nejkrásnější moment v životě. A ještě lepší je to u lidí, kteří se hodně podíleli na výchově novopečených rodičů. Tato situace může být velmi emotivní a známá uživatelka TikToku Alyssa Cole Beseris zaznamenala podobný zážitek pro své fanoušky.

Fascinovaná babička, která ztratila slova

Alyssa přišla s novorozenou dcerou za svou 90letou babičkou, aby jí představila novou pravnučku. Babička byla malým miminkem zcela uchvácena a na začátku nebyla schopna jediného slova. Dítě jen držela, svírala malé nožičky malé holčičky a lapala po dechu. V jedné chvíli chce žena dát holčičce pusu na čelo a dítě se málem probudilo. Babička ale ihned věděla, jak miminko uklidnit. Rodičovské instinkty evidentně nemizí ani po mnoha letech po vychování vlastních dětí.

Nádherná slova od Alyssiny babičky

Žena si pravděpodobně nikdy nepomyslela, že jednou bude držet v náručí své pravnouče. Jde rozhodně o vzácný moment v životě, na který nikdo z jejich rodiny nikdy nezapomene. Díky tomu byla žena ovládána emocemi a po nějaké době řekla: „Jsem v nebi. Zemřela jsem a odešla do nebe.“ Tento moment jí zaručeně připadal neuvěřitelný a jistě ještě nějakou dobu si bude užívat malé pravnučky, u které může sledovat její růst a pokroky.

Čtěte také: Naučte děti ovládat emoce

Prarodiče jsou důležitou součástí našeho života

Po prvním šoku se babička vzpamatovala a začala se ptát na hodně věcí. Na kojení, umělou výživu a další klasické otázky. Dokonce začala zahřívat nožičky malé holčičky. Mladá maminka má díky tomu úžasný vzor, ke kterému může vzhlížet a ženu, u které se dočká rady na každý problém s výchovou a péčí o malé dítě. Tyto momenty a lidé jsou v našem životě velmi důležité a každý, kdo má v životě prarodiče, má obrovské štěstí.

Zdroj: parentingisnteasy.co