Adopce dítěte z Konga byla pro pár neuvěřitelně složitá

Adoptovat dítě není vůbec jednoduché rozhodnutí. Přivést do rodiny nové dítě je vždy náročný úkol. Jakmile se rozhodnete pro adopci, je to ještě náročnější. Hvězdy pořadu Fixer to Fabulous sdíleli svou cestu, kterou si prošli při adopci své dcery z Konga. Jejich příběh nyní pomáhá dalším rodinám, kteří se snaží o stejnou cestu ke štěstí.

https://mypositiveoutlooks.com/

Pomoc alespoň pro jednoho sirotka

Dave a Jenny Marsovi jsou hvězdy pořadu Fixer to Fabulous. Vždy si chtěli založit vlastní rodinu, ale také chtěli dítě adoptovat. Když slyšeli, jakými výzvami prochází sirotci po celém světě, chtěli pomoci alespoň jednomu z nich, aby získal stálý, stabilní a milující domov. Nemohou samozřejmě pomoci všem, a proto se chtěli zaměřit na jednoho sirotka.

https://mypositiveoutlooks.com/

Potom Jenny otěhotněla s dvojčaty, měla rizikové těhotenství a náročný porod. Adopci odložili, protože první rok s dvojčaty byl doopravdy těžký. Potom se ale k myšlence adopce znovu vrátili. Našli profil dívky z Demokratické republiky Kongo ve střední Africe a zamilovali se. Papírování trvalo téměř rok, ale poté byla dívka jejich zákonným dítětem. Tím ale problémy neskončily.

Čtěte také: Annu Slováčkovou obviňují lidé, že využívá své nemoci. Je ROZČÍLENÁ a takhle na to zpěvačka reagovala

https://mypositiveoutlooks.com/

Adopce neproběhla, jak si představovali

Chvíli po dosazení adopce skončila místní vláda. Žádné adoptované děti nemohli opustit zemi. „Její adopce byla dokončena. Měla svůj americký pas. A pak země zastavila odchod adoptovaných dětí, takže nemohla získat povolení k výjezdu.“ Konec krize byl v nedohlednu a mezitím Jenny znovu otěhotněla. Měla další rizikové těhotenství a zároveň se snažili dostat dceru do Spojených států.

Dave pětkrát odjet do Konga, ale vždy se vrátil sám. Adoptovaná dívka se dostala ke své nové rodině až osm týdnu po porodu Charlotte. Sylvie dostala od vlády výjimku, protože měla zdravotní problémy s dýcháním. Jinak by ji z Konga nepustili. Sylvii byly dva roky, když se konečně dostala ke své zákonné rodině.

Nyní jsou všichni šťastní. I když je na první pohled jiná, jsou jedna rodina a je jejich dítětem stejně jako všechny ostatní děti.

Zdroj: mypositiveoutlooks.com