Agáta šokovala své fanoušky odvážným krokem! Ukázala se bez make-upu. Podívejte se sami!

Agáta Hanychová nedávno překvapila své fanoušky odvážným krokem, kdy se na veřejnosti objevila bez make-upu a příkras. Tento krok vyvolal vlnu pozitivních reakcí, protože Agáta ukázala svou přirozenou krásu a získala obdiv od svých sledujících.

Výjimečná odvaha

Agáta je známá svým smyslem pro styl a krásu. Její líčení a příkrasy jsou vždy dokonale provedené. Nicméně nedávno se Agáta rozhodla ukázat svou tvář bez make-upu a příkras. Tento odvážný krok vyvolal pozitivní ohlasy a obdiv od jejích fanoušků.

Teda klobouk dolu! Jdeš s kůží na trh. To cením! A myslím, že holčičky taky budou.“ – komentoval například Viktor.

Čtěte také: Starší ženu v autobuse hrubě šikanovali a video dali na sociální sítě

Agáta se rozhodla ukázat, že krása není jen v make-upu a příkrasách, ale především v přirozenosti a sebejistotě. Její nenamalovaný obličej zaujal její sledující, kteří ji pochválili za odvahu a přirozenost.

Živé vysílání na Instagramu

Agáta se rozhodla ukázat svůj nenamalovaný obličej přímo svým sledujícím. Na svém Instagramu uspořádala živé vysílání, ve kterém ji její kosmetička líčila. Během tohoto procesu si povídaly o různých produktech a ukazovaly vychytávky. Agátiny sledující však nejvíce zaujal její přirozený a nenamalovaný obličej.

View this post on Instagram

A post shared by Agata Hanychova (@agatahanychova)

Reakce fanoušků

Krásná žena, i bez make-upu.“ – napsala Marsie. „Velice oceňuji, že je přirozená, což je dneska celkem zázrak.“ – zareagovala další fanynka.

Agáta Hanychová nedávno překvapila nejen svým odvážným krokem ukázat se bez make-upu, ale také tajnou svatbou. Agáta a její bývalá láska Miroslav Dopita si řekli ano v úplné tajnosti. Redakce eXtra.cz měla tu čest být u toho a svědčit tomuto důležitému okamžiku.